Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

manicure hybrydowy, robicie sobie same??

Polecane posty

Gość gość

Hej! Jak powyżej. Ostatnio na Grouponie znalazłam ofertę- zestaw do manicure hybrydowego za 100 zł ( w tym lampa, lakiery i inne odczynniki) . I chciałam zapytać - czy któras z was bawi sie w to sama? Wychodzi? U mnie w mieście u kosmetyczki musze zapłacić 40 zł, efekt utrzymuje się 3 tygodnie,jak dochodza jeszcze stopy, tracę fortunę...Znalazłam taka właśnie ofertę i się zastanawiam. Sorry ze wpisuję to w temacie Ciąża, ale stwierdziłam że tylko tu dostanę rzetelna odpowiedz, z resztą mamuśki są meega zadbane i na pewno znają się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z ladnym ksztaltem pzanokci. nie umiem sama spilowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemny kolor jest Ciezko samemu nalozyc, szczegolnie lewandowska reka malowac prawa, Ale to kwestia wprawy.Ja osobiscie polecam sobie kupic i robic a kase odkladac na cos innego.Najazniejsza jest cierpliwosc i dobre produkty, polecam Striplac Alessandro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewa reka malowac prawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie z tego samego co Ty, autorko powodu szukam zestawu do hybrydziaków :) nie dość, że płaciłam jak za zboże, to jeszcze kawał drogi jeździłam-z przyzwyczajenia do kosmetyczki. kiedyś miałam lampę i żele, roiłam sobie french na dłoniach i stopach, trochę to trwało ;-) ale jestem perfekcjonistką i zawsze podobało mi się bardziej niż jak ktoś mi robił :-) tylko ja kupię osobno lampę i osobno bazę i lakiery hybrydowe, bo wolę lampę używaną w dobrym stanie, a zainwestować w lakiery :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka89
Ja nie robię manicure hybrydowego bo bardzo niszczy mi płytkę ale maluję paznokcie miracle gel, który ma wykończenie właśnie jak hybryda. Na mojej płytce trzyma się nawet do 10 dni wg mnie jest to świetna alternatywa dla hybrydy czy żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refka
popatrzcie tutaj sevonia.pl - to hurtownia kosmetyczna wiec mają dużo akcesoriów i kosmetyków do paznokci! sama tam kupowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam - Robiłam kilka razy i zrezygnowałam.Lakier schodzi po 2 dniach.Koleżanki które robiły u profesjonalistek również narzekały że 2-3 dni i po paznokciach.Lepiej zainwestować w żele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie z takiej okazji o której piszesz skorzystałam i powiem szczerze, że na początku moje pierwsze przygody z malowaniem były wiadomo raz lepsze raz gorsze, ale im dalej tym jest lepiej :) & też co raz to mi ładniejszy wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoreczkala
taaak, ja dorwałam ten żelowy od sally hansen na promocji w super-pharm, bo ogłaszali ją na fanpage'u Klubu Miłośniczek Pięknych Paznokci :) Mam nadzieję, że jeszcze będą rzucać jakieś promocje :D A lakier super, mi się trzymał z 7 dni bez odprysków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie sama u rak i nog od roku. Kupilam na allegro zestaw cosmetics zone plus lakiery mam juz z 15kolorow. Jezeli cos mi odprysnie to zdejmuje z 1paznokcia lakier i nakladam.Jestem suuper zadowolona i satysfakcja mega ze mam zaj paznokcie i sama je robie.Teraz mam biale u nog i mietowa pastel rece. Zastanawialam sie dlugo czy bede umiala ale wystarczy ze umiecie ladnie malowac paznokcie-tylko kosmetyczki sciemniaja ze to takie mega trudne bo chodzi im o kase.moja tak gadala malo w gacie nie narobila ze to taki wyczyn ze trzeba isc na kurs itp. kity zeby dac zarobic kosmetyczce.Polecam samodzielne malowanie hybryda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze tak, ja też sama działam juz od długiego czasu - hybrydami maluj sie moim zdaniem jszcze łatwiej niz zwykłymi lakierami. i od miesiąca na każdym kolorze mogesamodzielnie namalować piękny & :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wrzucałaś te twoje piękne & na stronke wzordonasladowania.pl? Warto sie nimi pochwalić jak sa takie piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię sama, mam lampę, uważam że nie ma co szukać promocji z Grupona tylko kupić normalnej, znanej i uznanej firmy, bo potem może się okazać że hybryda to zwykły lakier UV, który odpadnie po 1 dniu albo co gorsza nie będzie się go w ogóle dało zdjąć i trzeba będzie spiłowywać z płytką. Ja mam lakiery Cosmetic Zone, Semilac. Bazę polecam Gelisha- najlepiej trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manicure hybrydowy wychodzi jak się robi samemu, tylko trzeba używać takich profesjonalnych, dobrych kosmetyków do hybryd, żeby dobrze się trzymały na paznokciach. Tutaj takie mają: www.cmclassic.pl. Po lakierach hybrydowych z tej firmy paznokcie naprawdę ślicznie błyszczą. Używam też od nich takiej specjalnej bazy do tego typu lakierów i też jest super. Nawet jak się ma zniszczoną płytkę paznokcia, tak jak ja to i tak doskonale się utrzymuje. Dzięki niej lakiery tez jeszcze lepiej się trzymają. Myślę, że lepszych nigdzie nie znajdziesz. I z takimi sprawdzonymi kosmetykami na pewno sobie poradzisz ze zrobieniem manicure’a hybrydowego. Nawet jak kupisz takie dobre kosmetyki do tego zabiegu, to i tak wyjdzie to naprawdę dużo taniej niż zrobienie hybryd u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ten sam problem, wydawałam za dużo kasy na hybrydy u kosmetyczki. Jakiś rok temu kupilam lampe i inne akcesoria i od tego czasu robie hybrydy w domu. Początkowo trzeba wydac troche kasy, ale z czasem to się zwraca. Maluje tez paznokcie kolezankom, dzieki czemu mam pieniądze na nowe kolorki. Ja zdecydowałam się na marke semilac, bo lubie te lakiery, dobrze się nakładaja, długo wyrtrzymuja i co najwazniejsze nie odpryskuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie sama, hybrydami Semilac. Po 2 tygodniach zdejmuje, a mogłabym jeszcze dłuzej tylko nie lubię tak dużego odrostu :) robie sobei przerwy w hybrydach, żeby odpoczęły paznokcie i są w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_muminka89
Ja robię sama ale taki oszukany bo bez lampy :D Uzywam lakierów miracle gel, które na paznokciach wyglądają jak hybrydy,a utwardza się je top coatem więc nie niszczą płytki. Wg mnie jest to świetne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka97
Też uwielbiam te lakiery i uważam, że jest to o wiele lepsze i zdrowsze rozwiązanie dla naszych paznokci :D A kolory miracle gel ma tak piękne, że ja mogłabym mieć wszystkie w swojej kosmetyczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a podpowiedzcie jak nazywa sie ten top coat na lakiery miracle? Na allegro sa rozne rodzaje sally hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie mam pytanie o odrosty, tak z ciekawości. Autorka pisze, że lakier utrzymuje sie 3 tygodnie, a przecież już po 3-4 dniach są wyraźne odrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu1978
Ja lubię miracle gel za to właśnie, że wygląda jak hybryda i za czas jaki utrzymuje się na moich paznokciach, bo jest właśnie tak jak piszesz. Po tygodniu mam już lekki odrost więc zmywam i maluje na nowo, a przy hybrydach od kosmetyczki łaziłam z mega odrostami bo mi było szkoda kasy żeby co tydzień je ściągać. A i pewnie stan moich paznokci byłby wtedy opłakany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowelove
No właśnie zawsze zastanawiało mnie czy dziewczyną nie przeszkadza odrost na paznokciach ;/ Wiem, że hybryda u kosmetyczki do tanich nie należy dlatego nosi się ją jak najdłużej ale wg mnie estetycznie to nie wygląda. A przy miracle gel nie ma takiego problemu bo jak się pojawi odrost to zmywam i maluje od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Oczywiscie ze mozna samemu, wystarczy lampa 36v, plyn do sciagania, odtluszczacz i lakiery ( w tytm dobrej jakosci baza i top, kolory juz spokojnie mozna kupowac tansze) Polecam baze i top Mollon pro, sa duzej pojemnosci , sa tez na rynku jeszcze lepsze ale drożej wychodza. Ja mam mollonowskie juz ponad dwa lata i dalej nie wykonczylam mimo systematycznego malowania. Wiem ze maja tez "szybka" hybrydę, w jednej buteleczce jest kolor juz z bazą i tylko dwie warstwy sie naklada, ale nie probowalam:) nie polecam za to tanich baz i topow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jednak wolę klasyczne malowanie. Nie ma chyba promo na Sally Hansen już, ale są na lakiery Astor. U mnie trzymają się tydzień, zmywam kiedy chcę i płytka mi się nie niszczy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście stawiam na taki manicure, który wizualnie jest podobny do hybrydy, na trwałość też nie narzekam, a jednocześnie mogę go sobie sama wykonać w domowym zaciszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś robiłam hybrydy u kosmetyczki, ale to było za droga dla mnie opcja, więc w końcu kupiłam cały zestaw z semilaca i od teraz robię hybrydy sama. Przy okazji czasem zrobie manicure siostrze albo jakiejś koleżance. Można nawet na tym zarobić, dzięki czemu mogę sobie kupić nowe kolorki, a semilac kusi nowościami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×