Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość

Są już takie :) ? Ja po pozytywnym teście jestem.Termin wg obliczeń na 3.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans, żebyś już to wiedziała. Źle to obliczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dobrze policzylas? Ja mialam termin na 08.03.2015,a test ciazowy wykonalam 08.07.2014 (dwa dni przed okresem). Moze pomylilo Ci sie z lutym 2016?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
termin mi wychodzi na 1-3 marca. Miesiączki mam 26-28 dni. Jutro jest 26 dzień cyklu. Test nie pozostawia wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnią miesiączkę miałam 24 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana skorzystaj z kalkulatora ciazy i porodu dostepnego w necie,bo jak wpisalam Twoje "parametry" to termin wychodzi na 28.01.2016...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam honor. Wpisalam na innej stronie i pokazalo 28.02.2016. Wiec Tobie moglo na jeszcze innej pokazac marzec ;) Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby jak ja ost @ mialam 28 kwietnia i termin na luty, wiec i moze 1sza na marzec jest Gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki- Dokładnie ja będąc w ciąży z synem ost. miesiączkę miałam 23 kwietnia i termin miałam na 30 stycznia .Jak wszystko pójdzie ok to będę miała cudowny bo też jestem z marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja monitoruje cykl za 2 dni teoretycznie owulacja,mam nadzieje że sie uda i dołacze jako rodzaca w marcu-kwietniu :) (pewnie złudne me nadzieje gdyż staram sie już 4 cykle, ale kto wie moze akurat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się starałam ponad rok :) Miałam dużą prolaktynę i zbijałam. W tym miesiącu doszła do 22,99 czyli no górnej normy (23,3) i jeszcze we wtorek byłam u ginekologa z wynikami nie spodziewając się że mogło się udać.Dostałam receptę na bromergon znowu. Wizyta była bez badania-na badanie umówiliśmy się na 7.07 ale będę musiała iść szybciej bo mam za sobą ciążę bio + konflikt serologiczny mamy z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie życzę powodzenia :) Zostań ze mną zawsze to raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konflikt serologiczny matka ma.z dzieckiem,a nie z mezem. Wy mozecie miec niezgodnosc rh. Konflikt pojawia sie gdy juz masz przeciwciala i Twoj organizm zwalcza plod. Bedziesz badala odczyn coombsa w ciazy i wszystko bedzie ok.. Tez mam z mezem niezgodnosc. Pierwsza ciaza poroniona (ale z innego powodu). Dostalam immunoglobuline. W drugiej ciazy badanie odczynu coombsa raz na trymestr,immunoglobulina w 28tc i potem po porodzie. Wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem gościu tylko na szybko to pisałam. Ja mam - mąż ma +. Przy pierwszej ciąży praktycznie nie ma zagrożenia ale w kolejnej jest a ja mam już syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka.Słuchajcie-zrobiłam beta Hcg i wyszedł mi 4-5 tc. A jestem w 26 dc. Nie za wysoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, wiec 26 dc to w tym układzie 4 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak się oblicza tc :) I na normach bhcg też tak liczą czy od zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryne
witam, ja po pozytywnym teście. kalkulatory w necie szacują mi termin na 27.02 - 03.03. Na 3 lipca mam wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka-akurat weszłam 3 min temu :) Witam cię :) Mi też tak kalkulatory pokazują. Na kiedy miałaś termin? Ja wizytę mam już we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
termin czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak-Oczywiście termin @ (gdzieś zgubiłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulek 90
Hej ja mialam termin na 23.01.2016r.ale serduszko przestalo bic i lekarz musial usunac ciaze.chcemy sie znow starac i mam nadzieje ze uda sie na marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie - poroniłam (termin miałam na 1.12.15r.) Teraz znowu się staramy - jak dobrze pójdzie to urodzę w marcu - ale mam stresa, żeby nie było powtórki z rozrywki :( Testowanie wypada mi na początku lipca, więc jeszcze nic nie jest przesądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja się dołączę test robiłam wczoraj, termin porodu 28. 02. 2016 trochę się obawiam bo mam 36 lat ale było by to moje 3 dziecko mam 2 synków jeden ma 10 lat a drugi 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryne
autorka termin @ miałam na 20.06 cykle 30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich :) Dziś testowanie i termin na 1 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja mam termin na 3 marca :) 2 testy pozytywnie, 4 tydzień ciąży, juro rano idę potwierdzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze moze
hej ja wlasciwie to wolalabym nie byc w ciazy ;) ale ogolnie to ja planuje za rok :P tyle ze moj mezczyzna osttanio w 8dc (cykl28dniowy) sie zapomnial :/ Jestem juz mama, mam 4letniego synka z marca 2011 :) ale On jeszcze nie jest gotowy na rodzenstwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może może wydaje mi się że raczej nie będziesz w ciąży bo to troszkę dużo dni do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×