Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Martwie sie dzym wzrostem i rozmiarem buta corki. Ile maja wasze 2latki?

Polecane posty

Gość gość

Moja córka urodzona 3650 i 56cm tydzień przed terminem za miesiąc będzie miała 2 latka. Ma 93cm i 13,5kg rozmiar buta 24 na styk, 25 akurat. NP befado 24 cool club 25 sandalki 25. Martwię sie ze sobie szpilek nie kupi iiedys nawet:/ wiem ze to głupie ale maz ma bardzo duza stopę (49) i 2metry. Są może mamy wysoki cv dzieci? Tez maja duże stopy i wychodzą wzrostem za siatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupi sobie szpilek. I co z tego?:o wysokie dziewczyny tez nie nosza. Nie bedzie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn w maju skończył 2lata. Wtedy ważył 11,5 kg miesiąc temu wyszło 13,5kg na tej samej wadze. Nie wiem jak on to zrobił, że przybrał 2kg tak szybko... Wzrost 94cm. Buty 24 na styk, musimy już kupić 25. Jak się urodził to ważył 3040g i mierzył 51cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ale czym się martwisz? ma raczej normalne wymiary mój syn 18 miesięcy i rozmiar buta 22 sandałki, 23 kryte buty urodzony 3720 i 56 cm, waży teraz 13 kg, ale to chłopak, chłopcy zazwyczaj są więksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 2 lata i 4 mc i ma 98 cm wzrostu i waży 16 kg rozmiar buta 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety córka zapłaci kiedyś za słabość mamusi do wysokich facetów. Przecież takie rzeczy można przewidzieć, jak rodzic jest wysoki to dziecko najprawdopodobniej też będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiekie bachory , jakies mutanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rozmiar buta 41, mąż 45-6. Córka (4,5roku) ma obecnie 28. Od urodzenia miała dużą stopę, wysoka też pewnie będzie jak ja i mąż. Nic dziwnego, jesli Twój mąż jest wysoki to Wasze dzieci tez będa. Naprawdę to nie jest jeszcze powód do rozpaczy. ja tam w szpilkach nie chodzę (176cm) i jakoś nie ubolewam nad tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4,5 roku z rozmiarem 28 to nie taka duża stopa mój syn 5 lat a rozmiar 32/33 to jest coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mutanty mutanty, teraz mojemu ogon wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety córka zapłaci kiedyś za słabość mamusi do wysokich facetów. Przecież takie rzeczy można przewidzieć, jak rodzic jest wysoki to dziecko najprawdopodobniej też będzie xxx Jak to "zapłaci"? będzie wysoka i to dobrze. Nikomu nie podobają sie małe karakany tylko wysokie, długonogie kobiety. Sama jestem wysoka i nie oddałbym nawet 1 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod warunkiem, ze masz te nogi długie i szczupłe, wysportowane, samo to, ze jesteś wysoka nie spowoduje uwielbienia wśród płci odmiennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój synek ma równo dwa latka i 84cm. Waży 10, 5kg. Rozmiar buta 23/24. W porownaniu do waszych dzieci to krasnalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest spora, ale po pierwsze to wcale nie znaczy, że później też zawsze będzie największa, bo każde dziecko rozwija się w swoim tempie, a po drugie - według mnie wysokim w życiu łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużym wzrostem?? Moja corka ma 2lata i 3mc mierzyła na bilansie 98cm!!! Waga 15kg Pediatra powiedziała ze to po nas bo ja mam 168 a maz 180cm tyle ze ja oglądając książeczki zdrowia doszłam do wniosku ze bardziej po mężu idzie niz po mnie. Wzrost taki jaki on miał na 2lata i wage ma mniejsza. Ja byłam niższa i szczuplejsza. Mozna jakieś badania zrobic czy jakis hormonów nie ma zbyt wiele? Nie chce zeby miała 180cm! Moj wzrost i tak jest dla mnie zbyt duży wolałabym miec 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar butów to-adidas 22, melissa 22/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwiej w życiu to mądrym, inteligentnym i ładnym a czy wysokim...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 3,5 roku, 102 cm, 26 nr buta jest wysoka szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każde dziecko wysokich rodziców jest wysokie ;) Moi rodzice byli wysocy a ja mam ledwo 170 i co można? można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miala parametry urodzeniowe dokładnie takie jak Twoja, na dwa lata miała 89cm i 13 kg. Stopy nie pamiętam, my jestesmy przecietnego wzrostu (165/178). A czym się martiwsz to nie rozumiem - przecież ng jej nie obetniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko od mojej koleżanki córka miała takie wymiary właśnie na dwa lata-dziś ma siedem i jest wyższa od mojego syna choć młodsza o dwa lata-parę cm. I co z tego ważne że mądra i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad Ty wiesz, ze on będzie chciała nosić buty na wysokim obcasie?? :) u mnie odwrotnie... syn, za 3 miesiące kończy... 3 lata.. wzrost ok 88-89, waga 12,100-12,300, buty 23 (rok temu 22)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w grudniu bedzie miala dwa lata. Ubtanka ma na 86 sa na styk a 92 jeszcze za duze troche. Buty adidasy ma 21,5 a cieplejsze 22 ale sa za duze bez grubej skarpety. Wazy 11,5kg. Urodzila sie w 38tyg 3200g i 55cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście popieprzone, sorry :D "Zapłaci" wzrostem? 168 cm to za dużo jak na kobietę? NAWET NIE KUPI SOBIE SZPILEK? Tragedia! Tak na serio, to może twoja córka nie będzie wcale chciała noscić szpilek. Ja nie lubię i cieszę się, że jestem wysoka i nie muszę. Wiem, wiem, żadna kobieta nie musi nosić szpilek, czy jest wysoka czy niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 18 mcy i rozmaiar buta 23-24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle, moj ma 11 miesiecy i rozmiar buta 21, moze potem stopa juz tak nie rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu bardziej chodzi o to ze byc moze sa jakies badania aby sprawdzić czy jej organizm nie produkuje zbyt duzo hormonów wzrostu i zapobiec jesli sie da. Kobieta ze wzrostem powyżej 170cm to ju kiepsko a powyżej 180cm to kalectwo. Tu chodzi o przyszłość dziecka i o to ze moze ja cos w zyciu przez taki wzrost ominąć. Ja napisałam ze mam 168cm i to dla mnie zbyt wiele. Corka jest wysoka ale ma mała stopę w porównaniu do swojego wzrostu bo rozmiar buta to 22 a ubrania na 104cm. Każda matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej a wy ja od pustych infantylnych idiotek jedziecie. Przeciez ja nie chce jej krzywdy zrobic tym ze sie interesuje co mozna zrobic aby zapobiec takiemu nadmiernemu wzrostowi. Jesli nic-ok, odpuszczę ale jesli cos to sporobuje zeby nie miała pretensji i kompleksów. Mam wrażenie ze wy udajecie ze was to nie rusza bo dziecko takie juz jest czyli-jak ma Krzywe zeby to idziecie do ortodonty po aparat (mojej kolezanki rodzice olali i jako dorosła kobieta męczyła sie z aparatem a co sie nasłuchała od rówieśników to jej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o jakim nadmiernym wzroście piszesz? Na siatkach centylowych dziewczynka autorki jest wysoko, ale się miesci, moja córka też była w czołówce wysokich dzieci w przedszkolu, ale nawet nie pomyślalam, zeby się tym martwić, mimo, że nie ma po kim byc wysoka... A mąż autorki ma dwa metry! No to jak najbardziej dziecko ma po kim rosnąć. Córka jest teraz w pierwszej klasie jednym z najmłodszych dzieci, nie odbiega wrostem i rozwojem od reszty, ale ma kolege, który jest 3/4 głowy od niej wyższy! tutaj faktycznie można by się zastanowić nad sprawdzeniem hormonów, ale ma również bardzo wysokich rodziców i to obydwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×