Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lycyzniea

Matka mojego partnera zachęca go do niewierności....

Polecane posty

Gość lycyzniea

Wie, że się kochamy, wie, że jesteśmy już trochę razem i chcemy być. Sama jest samotna od lat, szlag ją trafia że ktokolwiek ma lepiej niż ona. Liczyła, że przynajmniej jeden syn zostanie w nią domu chyba jako stary kawaler, ale się nie spełniło i pech chciał że ostatni "wolny" syn został "zabrany" przeze mnie wg niej. Jak u niej bywaliśmy (ja już nie bywam) to na okrągło gadała o seksie i zdradach, kilka razy rzuciła teksty sugerujące, że wierność się nie opyla i że zostanę wymieniona kiedyś może na inny model tak jak się samochód wymienia. Jak leci jakaś reklama z gołą babą to ona się podnieca i nam pokazuje, nie wiem po co, zachwyca się jakimiś przypadkowymi kobietami chyba po to by synowi zwrócić na nie uwagę, podkreśla na okrągło że ona ciągle zmieniała facetów i tak jest najlpeiej. Tak zmieniała, że od lat siedzi sama na d.... A mi zatruwa życie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka twojego partnera jest osobą toksyczną i to nie o toksyce takiej sobie, tylko najwyższy stopien. domyslam sie ze to nie jedyne jej wybryki. radze zmienić nastawienie i ją olewać lub jesli nie potrafisz to zmien partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×