Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalyrys loreeta

Matki kolorowych dzieci, czy nie macie obaw chodzic po ulicy w Pl?

Polecane posty

Gość lalyrys loreeta

Czy sa tu takie mamy??czy czujecie ze na was gapia sie, albo wyzywaja?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gapienia zabronisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kwestia kultury, albo jej braku. W moim otoczeniu nie ma w ogóle takich dzieci, ale domyślam się, że w Polsce mają przefikane. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom na ulicy się nic nie dzieje tylko na takich forach jak kafeteria wylewa się jad i wulgarne obelgi na ludzi o odmiennym kolorze skóry. Mój mąż jest Hindusem i nigdy nie spotkała nas żadna przykrość. Nasze dziecko też nie jest nękane. Czasem na podwórku dzieci jak to dzieci bawią się tymi różnicami przykładają sobie ręce i porównują kto ma jaki kolor, porównują włosy, bo córka ma aż granatowe :) nawet miejscowe karki i dresy nigdy nie czepiają się nas. Mąż jest ortopedą i niejednego z tych kiboli już składał ;) najgorsze są baby na anonimowych forach, a nie ta tzw. nietolerancyjna prawica dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ogóle takich dzieci? Czyli jakich? O ciemnej karnacji, włosach i oczach? Mam przyjaciółkę - czarnulka i Polka z dziada pradziada, ma męza blondyna, a córka jej wyszła po niej - śniada skóra, ciemne krecone włosy, czarne oczy... nie pytałam jej nigdy czy mają jakiś problem, a ona się nie skarzyła, ale weźcie sie czasami zastnaówcie nad tym szerzeniem nienawiści do dzieci nie wygladających jak średnia krajowa, bo po pierwsze to nie musza być dzieci obcokrajowców, a po drugie: nawet jeśli są to SĄ TO TYLKO DZIECI, które sobie nie wybierały ani rodziców ani wygladu... więc po co je kopać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no blagam chyba nikt nie byl by taki jeb.niety zeby dziecko bic czy upokorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ake podsmiechujki hejty jak dzis czytalam o raper sobota co ma partnerke z afryki i dziecko..hejt straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za inny sposób ubierania się można zostac potepionych... za imię itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w UK są bite białe dizeci , polskie też i co na to powiecie ? W Birmingham wręcz białe dzieci maja przes*** w szkołach ... A podobno tolerancja tam panuje hahaha ! W Berlinie wiele szkół jest totalnie zdominowana przez Turków -białasy musza żyć tam jak myszy pod miotłą .Szwecja to samo -tam sprawcom pobić i b.brutalnych molestowań uczennic można tylko paluszkiem pogrozić . Tak że widzicie nic nie jest czarne lub białe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechałam kiedyś z kolegą syna z klasy, ciemnoskórym, autobusem. Kilka przystanków pewna babka nie spuszczała nas z oka i podsłuchiwała o czym rozmawiamy. Wychodziła na tym samym przystanku co my, spytałam ją czy może ma jakieś pytani do mnie lub chłopca o ewidentnie się nami interesowa. Jej mina bezcenna, uciekała aż się kurzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jak w Polsce ale w Anglii polki obsługują wszystkich kolorowych....no chyba jedyna nacja kobiet co tak nisko upadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie twoja sprawa kto z kim spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.44 ale moja sprawa płacić na Fundusz Alimentacyjny z naszych podatków . Bo dość polskiej patologii mamy . Zauważyłyście pewnie że nader często mamusie kolorowych pociech zostają SAMOTNYMI mamusiami a tatuś nagle znika...Z obserwacji porównawczej UK-Polska większą szanse na półsieroctwo mają dzieci Polek i kolorowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem "prawicowiec"i to ten bardziej skrajny i nie mam nic do tych dzieci "kolorowych". Wg mnie,prawicowca te dzieci jak i ich rodzice co mieszkaja w moim kraju sa Polakami czy chca czy niechcac ale sa nimi o ile maja prawnie nadane obywatelstwo,wiadomo,ze z krwi "przyjezdni"nie sa Polakami ale jak ino maja obywatelstwo to nimi sa jak i ich dzieci i z biegiem lat i tak z pokolenia na pokolenie wroci w zylach pierwotna polska krew dlatego,ze nawet jesli dzieci sa innego koloru to wyjda za maz czy ozenia sie z Polakami/Polkami i tak za iles tam lat wroci wszystko do normy. Natomiast na tym chcialbym poprzestac i wiecej nie wpuszczac do naszego kraju ludzi ktorzy maja swoj kraj tak jak np z krajow afrykanskich czy tez z azji,indii czy teraz muzulmanie. Nie szerze nienawisci ani tez nie pietnuje nikogo. Poprostu wydaje mi sie ze narazie o wlasnych obywateli trzeba zadbac,o wlasne dzieci,o wlasny narod. Przykro tez mi jest jak ktos te "kolorowe"polskie dzieci pietnuje. Skrajni prawicowi ludzie tacy jak ja powinni zrozumiec,ze nie w tym rzecz,ze teraz mimo wszystkich roznic to te dzieci sa "narodem"polskim i na rowni nas trzeba ich traktowac. Teraz nadeszly takie czasy ze strach pisac jakie sie ma poglady na temat jak chcesz by wygladal twoj kraj. Powiesz,ze bialy to uznaja za rasiste,powiesz ze czarny to ze jestes glupi bo to nasz kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:51 mistrzowska wypowiedz. Pozdrawiam. Taka prawda,lojicie sie a pozniej alimenciki fundusz wyplaca na ktory sklada sie cala Polska! Bez wstydu! Pasozyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem dumny z mojego koloru skóry!" - Powiedział czarny. "Jestem dumny z bycia muzułmaninem!" - Powiedział Arab. "Jestem dumnym białym Europejczykiem!" - Powiedział rasista https://www.youtube.com/watch?v=SVTi3PlrJLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:02 niestety tak jestesmy spostrzegani jako faszysci,rasisci,nazisci,hitlerowcy,ksenofobii itd Przykre to jest a z ust tych co nas tak nazywaja az obludne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobrze jak się krew przemiesza, bo Polacy do urodziwych nie należą. Twarze wielkie jakby im ktoś na nie usiadł, krępe korpusy, krótkie kończyny... ogółem nic ciekawego (poza nielicznymi wyjątkami. Moim zdaniem dobrze by było się wymieszać, ale z jakimiś fizycznie atrakcyjniejszymi nacjami. Mieszanie jest też zdrowe z genetycznego punktu widzenia, bo minimalizuje utrwalanie się wad i chorób właściwych dla danej grupy etnicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.19 słaby z ciebie zootechnik...Postęp następuje tylko przy domieszce ras z wyższym IQ a Polacy mają i tak dość dobre. Natomiast przy mieszaniu z tymi o średniej IQ85/89 nastapić może jedynie regres -kto nie wierzy niech pojedzie do pewnych krajów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.19 Kurwa co za propaganda jpdl, masz przykłady w Szwecji Niemczech, Francji, Anglii do czego doprowadza multikulti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Polacy mieli dobre - jak utrzymujesz - IQ, nie dawali by się tak roochać w doopę rządzącym przez tyle lat i zmuszać do żebraczej emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I byliby nacją z gospodarką wysoko rozwiniętą, zamiast wkoło jojczyć, że a to urok a to sraczka i dlatego goowno im wychodzi. Tak więc szanowny gościu: ani walorów fizycznych, ani oszałamiających walorów intelektualnych u przeciętnego Polaka niestety nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20.44 ale moja sprawa płacić na Fundusz Alimentacyjny z naszych podatków . Bo dość polskiej patologii mamy . Zauważyłyście pewnie że nader często mamusie kolorowych pociech zostają SAMOTNYMI mamusiami a tatuś nagle znika...Z obserwacji porównawczej UK-Polska większą szanse na półsieroctwo mają dzieci Polek i kolorowych . Mówisz, że porzucone samotne mamusie zjeżdzaja do Polski brac kasę z FA? No ciekawe, skoro za granica mają duzo lepszy socjal... a poza tym co za róznica? Polacy nie porzucają kobiet i nie wyjeżdżają za granice nie płacąc alimentów? Na to ci kasy nie żal? gość dziś on mówił o urodzie i zdrowiu, nie o wysokim IQ, musisz ostro szukać wsród 'wyższych ras', żeby nie społodzić debila, cos tak widzę, że cięzko będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ci pseudo inteligentni Polacy srają se wkoło pod własne nogi, czyli wszytko wokoło niszczą. Postaw im nowy przystanek - zniszczą. Postaw nową ławkę - zniszczą. Postaw nowy murek - obszczą, w najlepszym przypadku pomażą. Itd, itp... Jeśli to nie jest intelekt na poziomie zwierzęcia, które po wykąpaniu leci wytarzać się w g*****e to jak to inaczej zdefinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ci pseudo inteligentni Polacy srają se wkoło pod własne nogi, czyli wszytko wokoło niszczą. Postaw im nowy przystanek - zniszczą. Postaw nową ławkę - zniszczą. Postaw nowy murek - obszczą, w najlepszym przypadku pomażą. Itd, itp... Jeśli to nie jest intelekt na poziomie zwierzęcia, które po umyciu leci wytarzać się w goownie to jak to inaczej zdefiniować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:48 masz niestety rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj patologia sie rozszczekała , patologia ...albo porzucone mamusie "czekoladek" do konca świata uwiązane na councilu w familokach UK hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, tylko ci biznesmeni, którzy płaca milionowe podatki od swojej krawaicy na Fundusz Alimentacyjny nie szczekają;) ciekawe dlaczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sama mieszkam za granicą od 15 lat i zdążyłam się przyzwyczaić do przeróżnej różności, mam nawet kolorowych znajomych . Do wszystkiego można przywyknąć , nawet do człowieka czarnego jak smoła ......ale nie do chamstwa i prymitywności. Dzięki temu Forum mam już wyrobione zdanie o większości Polaków , często też kiedy przyjeżdżam do Polski do rodziców, odczuwam prymitywne wibracje wokół mnie (zawiść, złośliwość , nietolerancję, głupią ciekawość ). Przykro mi to mówić ale nawet moja mama jest z tych nietolerancyjnych i gdy kiedyś mijałyśmy kobietę z jej dzieckiem mulatem to moja mama szepnęła mi do ucha "Popatrz zeszmaciła się z murzynem". Nic wtedy na to nie odpowiedziałam tylko zmieniłam temat. Polacy mają paskudną prymitywną mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×