Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maz boi sie zostac ojcem, jak zajsc w ciaze skoro on zawsze

Polecane posty

Gość gość

zaklada prezerwatywe? Mamy prace, oszczednosci, co ucieka to lata ja juz 32. Od zawsze rozmawialismy o dzieciach, ale zawsze cos stalo na przeszkodzie. Teraz gdy teoretycznie mozemy sobie na to pozwolic, to maz boi sie zostania ojcem. Choc wiem, ze poradzilby sobie z tym bardzo dobrze. Nie ma szans zajsc, bo maz zawsze zaklada prezerwatywe. Gdyby byla uszkodzona od razu by to zauwazyl. Chce zajsc w ciaze, ale chyba bede musiala sposobem, ale jak? Tabsow anty nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przebij igła to nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie facet cię okłamywał bo widać, że on wcale nie chce mieć dzieci albo nie chce mieć ich z tobą. Szkoda twojego życia, młodsza juz nie będziesz a zanim kogoś nowego poznasz i zdecydujecie się oboje na dziecko to miną kolejne lata. Szczerze na twoim miejscu czułabym się oszukana przez męża . Postaw sprawę jasno i powiedz mu wprost, że ma się określić co do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo upij go niech bzyka się z tobą nawalony to pewnie będzie mu wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z igla odpada, zauwazylby. Ostatnio cos mu nie pasowalo w prezerwatywie i wzial nowa. Z alk tez nie przejdzie, bo on sie nie spija a jak wypije to ma kontrole jednak. Przed slubem mowil, ze chce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niedojrzały dzieciak. współczuję. ale tu musisz postawić ultimatum - skoro chcial dzieci (deklaracja przed ślubem), to teraz dajesz mu miesiac na decyzję - staracie sie o dziecko, albo rozstanie. bo inaczej nic nie ugrasz chyba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może przebij igła to nie zauważy. xxx Toż przecież pisze, że by zauważył. Może już próbowała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale niedojrzały dzieciak. współczuję. ale tu musisz postawić ultimatum - skoro chcial dzieci (deklaracja przed ślubem), to teraz dajesz mu miesiac na decyzję - staracie sie o dziecko, albo rozstanie. bo inaczej nic nie ugrasz chyba pozdrawiam xxx Efekty takiego podejścia mogą być dwa. Facet podejmie decyzję, że nie chce dziecka i się rozstaną. Facet dalej nie będzie chciał dziecka, ale będzie chciał być z autorką i się zgodzi. W rezultacie autorka będzie miała dziecko, a dziecko będzie miało tatę, który go nie chciał. Wszyscy wiemy jak takie historie się kończą. Nieciekawie dla wszystkich zainteresowanych,a najgorzej dla dziecka. Nie będę niczego doradzać, bo sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji. Na pewno nie uszkadzała bym prezerwatyw i nie starała się zajść w ciążę "podstępem". A gdyby mi facet dał taki wybór albo dziecko albo rozstanie, to bym się rozstała. Nawet gdybym tego dziecka chciała. Dla mnie oznaczałoby to, że mój mąż nie jest moim mężem dlatego, że MNIE kocha, tylko to małżeństwo jest po to, żeby on zaspokajał swoje swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połóż paczkę z prezerwatywami na gorący kaloryfer na jakiś czas, a potem odstaw na miejsce. Guma po takiej akcji nie będzie już 100% skuteczna i może się udać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak grzejnik wplynie na prezerwatywy? moze skleja sie i wcale nie beda do uzytku, bo tu bardziej chodzi zeby pekly... cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skleja się jeśli nie przesadzisz z czasem - nie mówię, żeby smażyć je całą noc. Wyjmij z paczki, ale zostaw w tych pojedynczych paczkach że nie ruszone niby..Tak je połóż na grzejnik, a potem ściągnij i do pudełka - jeśli się poszczesci to pekna. Nie wiem na ile to skuteczne bo ja sama biorę tabletki i mam 1 dziecko, które mąż chciał.. Ale czytałam na necie kiedyś jak laska tak zrobiła i była w ciąży. Chyba nawet na kafe. Z resztą na gumkach jest info żeby trzymać z dala od źródeł ciepła - jak miałam przerwę w tabletkach to uzywalismy gumki i ja z kolei rozpaczliwie bałam się, ze cos się z nimi stanie i czytałam ulotkę ze 3 razy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On dziecka nie chce - wiec chcesz go do ojcostwa zmusic oszustwem??? Zwykla swinia z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem będziemy czytać topiki typu: "mąż ciągle pracuje i w ogóle nie chce zajmować się dzieckiem", "dlaczego mężczyźni nie garną się do opieki nad dzieckiem", "mąż mnie zostawił i nie płaci alimentów", "jak zmusić ojca do płacenia alimentów i kontaktów z dzieckiem", "mój były się ożenił z majętną kobietą. Czy mogę się starać o podwyższenie alimentów" itd itp. I potem kreowany jest obraz styranej matki polki karmicielki, na którą chłop się wypiął (albo i nie), która nigdy się nie przyzna, że to dziecko to tylko ona chciała i właściwie wzięło się stąd, że przedziurawiła prezerwatywę, albo "niechcący" zapomniała wziąć pigułki. Wielu pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skleja się jeśli nie przesadzisz z czasem - nie mówię, żeby smażyć je całą noc. Wyjmij z paczki, ale zostaw w tych pojedynczych paczkach że nie ruszone niby..Tak je połóż na grzejnik, a potem ściągnij i do pudełka - jeśli się poszczesci to pekna. xxx Ale dno. Naprawdę żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo, już 5 lat zastanawiam się, jak to rozwiązać - w tym roku kończę 37 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radziłabym brać go podstępem, bo jak poczuje się wrobiony, to wszyscy będziecie nieszczęśliwi. Rozmawiajcie o tym i żyj nadzieją, że dojrzeje do ojcostwa szybko, a nie kiedy będzie dla was za późno. Zresztą, co jest dla ciebie ważniejsze - zostać mamą czy być z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze zeby za wszelka cene byc z oszustem i klamca ktory udawal ze chce dzieci a teraz robi wszystko zeby ich nie bylo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstać się. Widocznie umiesz tylko nogi rozkładac przed facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dzieciaków jest. On bo ją okłamywał, ona bo najwyraźniej chce go wrobić w dziecko :O Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos takiego to powod o uniewanienia samkramentu malzenstwa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A może nie okłamywał? Może wydawało mu się kiedyś, że chce, bo wszyscy maja dzieci i to naturalne, że jest ślub dzieci, wnuki itp, wszyscy wokół tak robią to i on też tak zrobi. Teraz dojrzał, jeste bardziej świadomy życia i siebie samego i wie czego chce (nie chce) naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ja mam teraz zrobic? wiecie ile wizyt ile miesiecy mi zajelo zbicie prolaktyny i kontrolowanie tsh i ciagle branie euthyroxu? Ginka powiedziala, ze ostatni dzwonek. Pewnie byloby mi ciezko zajsc przy normalnych staraniach a gdzie tu mowic o jednorazowej peknietej gumce o ile by pekla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jak jedna z tego forum czyli : zrób loda wypluj na chusteczke i włóż w c****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Określ się co wolisz. Mieć dziecko czy być z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce byc szczesliwa tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezow mozna miec wielu a dziecko jak czytam juz,ostatni dzwonek.To proste co wybieram.na logike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20: 48 nowego meza nie znajde w 5 min a zegar tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdzie z tego tyle, że jak on zmieni zdanie za 2 lata, to Ty już będziesz mieć duży problem z zajściem w ciążę. Wtedy on Ciebie zostawi za 3-4 lata, bo będzie chciał dziecka, którego Ty mu nie będziesz mogła dać. Faceci to egoiści. weź z nim pogadaj, przedstaw fakty - że już teraz może być ciężko. A później może nie być wcale. Że Ty chcesz. Niech postawi sprawę jasno. I wtedy decyduj - jesteś z nim, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×