Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maz chce tego dziecka a ja chce zrobic aborcje!

Polecane posty

Gość gość

Malzenstwo mi sie sypie. Nie chce miec dziecka, nie po to jestem na diecie by przytyc. Postanowilam, ze zrobie aborcje a maz caly czas prosi mnie a wrecz blaga, ze zajmie sie drugim dzieckiem. Zapomnialam dodac ze mamy juz dziecko i jest on wspanialym ojcem ale ja juz postanowilam. Maz ostatnio zaczal mi grozic, ze jestem zla matka itd. Czy moga mi zabrac dci i dac jemu po rozwodzie i bede musiala placic alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą , a jeśli udowodni ci aborcje to pójdziesz siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziela bys rozwod z tego powodu, ze maz odradza Ci aborcje bo nie chcesz przytyc?? Tak prawo dziala w obie strony tzn jesli mezczyzna pozostaje z dziecmi to kobieta zobowiazana jest placic alimenty rowniez na meza jesli on nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce kobiety sa dyskryminowane w sadach! Jak dziecko zostaje z mezczyzna to mezcyzna powinien placic kobiecie za utrate wiezi z dzieckiem. Jestem feministk a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się nad tym poważnie. Też kiedyś chciałam usunac a teraz cieszę się, że jednak zmieniłam zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety w Polsce się nie karze za aborcję. Tylko lekarza, który wykonał zabieg i ewentualnie osoby, które pomogły albo nakłaniały kobietę do aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.59 to mezczyzni sa dyskryminowani w sadach, tak sie utarlo, ze niby kobieta lepsza bo jest matka a nie zawsze tak jest. Jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli to nie prowokacja, to dziecko jest tak samo Twoje jak i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja to morderstwo i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja we wczesnej ciąży to żadne morderstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dokonasz aborcji, Twój mąż udowodni to podczas rozwodu i poda przyczynę, że nie chciałaś przytyć to sąd odda dziecko ojcu a Tobie zasądzi alimenty na dziecko i męża, jeżeli nie będzie pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NETporadnia Telefon - Chat – Email Zaufania dla osób, które są w nieplanowanej ciąży, rozważają aborcję oraz tych, które już jej dokonały. Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy dla osób, które myślą o aborcji. Jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wsparcie emocjonalne a także wiedzę z zakresu: 1. medycyny, 2. farmakologii, 3. procedur wsparcia instytucjonalnego, 4. psychologii, 5. prawa, tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl netporadnia pl Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00 Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak usuniesz to przynajmniej nie będę musiała tak zapieprzać na czyjeś 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×