Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble w pokoju rocznego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem na etapie remontu i rozglądania się za meblami dla córki. Z jednej strony nie chcę kupować niewiadomo jak drogich mebli, z drugiej też nie chcę żeby się rozleciały po roku. Myślę o "normalnej" jasnej szafie i komodzie, mam na myśli zwykłe meble, żadnej serii typu pokój dla dziecka czy niemowlaka. Czy możecie polecić mi jakiś sklep (Ikea, Agata Meble, BRW, Abra, inny) ale nie internetowy, nie lubię kupować w ciemno. Jak przez 5/6 lat się nie rozlecą ti i tak będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ikei są fajne meble dla dzieci, takie dwukolorowe. Bialo różowe, bialo niebieskie, bialo zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOis puść linka do tych mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie chciała typowo dziecinnych mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem na tym etapie. Meble kupimy w ikei. Stół i krzesła plastik fantastik serii chyba mammut czy jakoś tak. Są w różnych kolorach i niedrogie. Myślę, że do końca przedszkola starczą. Komodę ma już kupioną, tylko przewijak zdejmę. I regał expedit kupię. 5 na 5. Będzie miejsce na zabawki i jak się zniszczy za 5 lat, to żadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:09 podasz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z okienka 38
Lois dzięki za link , widziałam te meble jak byłam w ciąży, fajne, zastanawiałam się nad komoda białą , ostatecznie zrezygnowałam z zakupu nowych mebli, ale fajne te mebelki . Może kupię je jak będziemy robić dziecku osobny pokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Ikea sa bardzo fajne meble, ktore mozna potem rozbudowywac dowolnie (szafa, biurko, komody, skrzynie na zabawki), do tego ladnie i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z okienka 38
nie nie , te z agata meble nieładne :( takie bure :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu 20 09
Expedit i mammut wrzuć w wyszukiwarkę grafik to inspiracje ci przy okazji wyskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się rozglądam, widziałam te meble w Agacie i bardziej za mną przemawiają niż te z Ikei, normalne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble z ikei jak dziecko zniszczy, to nie będzie żalu. Mam expedit w korytarzu od roku i nic się z nimi nie dzieje. A starszemu dziecku można kupić z agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja rozglądam się za meblami w Black Red White. Nasze dzieci mają 3 i 4 lata więc chciałabym zmienić wystrój ich pokoju na bardziej "dorosły" Przemalowaliśmy już ściany a teraz szukamy komody na http://www.brw.com.pl/komody_kredensy Nie wiem tylko jaką wybrać. Bardzo podobają mi się białe meble ale boję się że dziewczynki je pomalują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 i 4 lata to rzeczywiście dorosłe... a nie myślałaś, żeby jednak wstawić im też jakieś meble adekwatne do ich wieku. coś w tym stylu www.tamer.com.pl (galeria po prawej). to są właśnie akurat meble produkowane dla przedszkoli, czyli dokładnie na wiek twoich dzieci. nie mówię, że masz od razu takie kupować, ale warto przy okazji projektowania pokoju pomyśleć również o jego walorach edukacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, z tych sklepow co Ty wymienialas tez kupowalam niektóre mebelki do pokoju corci. Potem jednak chciałam pokoj bardziej urozmaicic i wzbogacic o dodatkowe motywy itp. Kupilam typowe mebelki w stylu http://sklepdlaszkol.pl/pl/p/Szafka-Ul-wysoki/993 od razu ożywiły pokoj, pozatym nie maja takich dodatkow które ograniczalyby wiekowo –wiec sadze ,ze na trochę będą służyć Julce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ging
Szkoda, że nie chcesz korzystać z internetowych sklepów bo jest tam szerszy wybór i ceny często są korzystniejsze. Jakbyś się jednak rozmyśliła to polecam http://mebledladziecka.com.pl/ . Mają naprawdę śliczne dziecięce mebelki z bardzo dobrego (wytrzymałego) tworzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ikea jest dobrym rozwiązaniem, kiedy trzeba zrobić remont na szybko, a brakuje funduszy. A jeśli to mają być meble na lata (a tak wnioskuję, skoro autorka nie chce dziecięcych ani młodzieżowych), to lepiej się porozglądać za czymś solidniejszym. Z takich stonowanych w bieli znalazłam taki komplet http://www.tresmeble.pl/index.php/katalog-produktow/item/1-pokoj-dzienny/35-monsun Chyba o coś w tym stylu chodzi, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomo
Ja również polecam raczej sprawdzone marki. Z niektórymi rzeczami nie ma co ryzykować ale to też nie jest regułą... wie ktoś coś może o obecnych promocjach? Gdzie można jakąś okazhję wychaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszD
Nie wiem co tam obecnie warto kupić bo promocj***ardzo szybko się zmieniają. Sprawdz na agatameble.pl u nich są często atrakcyjne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka11
teraz dodatki dla dzieci można fajne dodatki na storepedia.pl znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uno
Wszyscy w jednym temacie piszą patrzę :D Powiem Ci, że jeśli szukasz czegoś w rozsądnej cenie to pochodz najpierw po mieście, a w ostateczności poszukaj czegoś w necie : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciuk
Co do pochodzenia po mieście to raczej sprawdzone salony. Mebli nie kupuje się na kilka miesięcy :) poleci ktoś jakiś salon? Mam swojego faworyta ale może ktoś jeszcze coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maury
No zgadzam się. Meble to zakup na lata. Szczerze to polecam Ci Agata Meble, ceny w porządku i na jakość nie można narzekać i nie tylko ja tak twierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelino
Dla rocznego dziecka? Hmm, może nie do końca jest sens kupowania mebli dla rocznego dziecka bo wiesz - dzieci szybko rosną ;) ;) moim zdaniem powinnaś szukac pod kątem "dziecka" bez konkretnego wieku albo prędzej 3-6 letniego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam zajrzeć na www.kidstown.pl :) Tam na pewno coś fajnego wpadnie Ci w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×