Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mona29

Meblik- meble dla dzieci, kto ma? Warto kupić? Proszę o opinie.

Polecane posty

Gość Mona29

Jak w temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
ikea seria mamut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie zwykła ja
podbijam bo sama jestem meblikiem baaaardzo zainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
Ja też jestem zainteresowana ale niestety nikt nie pisze. Myślałam,że to dosyć popularne meble .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
uupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka4343p
popularne bardzo nie sa bi sa drogie a nadaja sie tylko dla malych dzieci a póxniej trzeba wywalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
Hmm ja wiem czy tylko dla dzieci... one są trochę młodzieżowe tak do 10 lat chyba ok.? Dzięki za wypowiedź o to mi chodzi,żeby ktoś doradził ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka4343p
ladne sa tez bad nimi myslalam ale nie wiem czy jest sens tyle kasy dawac w meble na krotko....ale sa ok jak dla mnie i gdzie juz tu widzialam na kafe nawet opinie ze sa w porzadku jakosciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam u siebie w mieście salon firmowy Meblika, sprawdziłam sobie na necie jednak najpierw ceny i stwierdziłam, że masakra :o za drogooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadnicze pytanie... too
ile kosztują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadnicze pytanie... too
Podnoszę :-) jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie ile kosztuja te meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka55566
ja raz do nich pisałam......i z tego co pamietam lozeczko ok800zł, komody po ok 1000zł...szafa 1,5tys ogólnie pamietam ze bylo duzo jak sie napisze maila to przysla cennik....jak dla mnie na takie mevelki z wzorkami to za drohgo bo to na krotko a gdyby ktoś byl z katowic to sa w sklepie ttwopex bo widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
Anka55566 a jakie meble polecasz ? Jakie ma Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka55566
ja tych z meblika nie mam, widzialam w sklepie tylko jakis czas temu to ladne...ja dopiero urzadzam pokoik i mam zamiar kupic albo z voxa albo z ikei. Vox zestaw wyjdzie około 2,5ty zł - szafa,komoda,lozeczko i polka na sciane. http://www.baby.vox.pl/meble/kolekcja/171/modern__kremona/ te mi sie podobaja bo sa klasyczne i mysle ze moga dluzej posluzyc (jak sie nie zniszcza w przyszlosci mozna lozeczko to wieksze przerobic na tapczanik i biurko dokupic) a z ikei...no to sa takie i z roznych tam seri mozna cos wybrac tylko ze te meble podejrzewam ze na kilka doslownie pare lat i do wyrzucenia bo pewnie wiecej i tak nie wytrzymaja. Ale moze kupie jakis stoliczek i krzeslo ikeowskie takie male, ale ikea plus za cene bo nie zal wyrzucic jak dziecko rosnie i niszczy...Podobało mi sie troche róznych firm i meblik tez ale jak policzylam ta kase...chyba szkoda bo one sa na bardzo krotko znudza sie dziecku a sa juz ozdobione wiec sie tego zmienic nie da lepiej takie bez niczego mozna naklejke dac, inne dodatki i pokoik sie zmienia...z meblika myslalam nad lozeczkiem i komoda no ale znowu szafe tez trzeba bo inna pasowac nie bedzie. Ale to tylko moja subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
Vox bardzo mi się podobał i podoba ich meble są takie eleganckie, ale ja szukam mebli dla kilkulatka... W ostateczności też stawiam na ikeę,ale wolałabym coś innego jednak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka55566
niemowlakowi moze i meble nie sa potrzebne ale jego mamie jak najbardziej :/ chyba ze ma sobie pampersy odzywki,kosmetyki i ubrania na podlodze rozkladac... ja mam pusty pokoj poniewaz remontujemy nowy dom wiec musze kupic jakies meble bo gdzie mam sobie to klasc...nawet moich ubran nie mam za bardzo gdzie ukladac jak na razie bo mieszkamy z mezem w jednym pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
Każdy kupuje to na co go stać :-) a pięknie urządzony pokoik to też przecież zasługa i duma rodziców :-). Jeśli chodzi o Vox to mają bardzo stylowe meble, są warte tych pieniędzy. Moja kuzynka ma sypialnie z voxa, świetne meble i bardzo dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
Ktoś coś jeszcze poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona29
piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
a ja zakupiłam tylko niezbędne na teraz rzeczy, tzn. lozeczko z funkcją przewijania, kolyske, wanienkę i komode na najpotrzebniejsze rzeczy. ubranka dostalam od znajomych. wydaje mi sie, ze mebloscianka dla noworodka to przesada... tak naprawde to ja to wszystko bede sprzatac, ukladac na tym zabawki, a potem je dziecku zdejmowac, a ja bym chciala nauczyc je sprzatac po sobie, wiec wielkie kosze beda praktyczniejsze i tansze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble Meblika są dobrej jakości ale strasznie drogie - ja ze swojej strony mogę polecić meble drewniane również solidne i dobrej jakości ale w przystępnych cenach - Firma Seart produkuje meble drewniane i w swojej ofercie mają również np. łóżka dziecięce - www.seart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc697072895
chcialam sie podczepic z tematem anie byc zbanowana:) ja kupilam meble bellamy - bodobne do meblika i wg mnei nawet ladniejsze i kosztowaly mnie duzo, ale sie na nie zafiksowalam - bardzo fajne i funkcjonalne, teraz chce je sprzedac za mniej niz polowe ceny - nie zaluje zakupu, a mam nadzieje, ze sie komus przydadza, wiec jezeli znajdzie sie chetna najchetniej z wawy lub okolic - zapraszam: http://s.machnikowscy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja fajne mebelki dziecięce widziałam na kelman.pl ;) Musze przyznać, że jednak dzieciakom sprawia dużą frajdę posiadanie takich mebli. Co jakiś czas przecież i tak trzeba umeblowanie wymienić, albo przynajmniej odświeżyć, więc nie widzę przeciwwskazań od kupna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×