Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miałam iść na dzisiejszy marsz ale teraz to już sama nie wiem, mam dylemat.

Polecane posty

Gość gość

Po tej wypowiedzi Przybyszowej i po tym, ile ludzi się z nią utożsamiło nie chcę być postrzegana jako ktoś, kto walczy o aborcję na życzenie. Miałam iść na marsz, byłam przekonana, że pójdę, ale jak dzsiaj mam czytać na afiszach "macice wyklęte" to jakiś inny wydźwięk to juz będzie miało :o A wy idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszym byłam na ten nie pojde. Nie popieram aborcji na życzenie. W sumie to nie wiem o co teraz kobiety walczą. Jaka jest oficjalna wersja to wiem. Ale jak słucham w tv to mam pewne wątpliwości czy te kobiety, które się wypowiadały, wiedzą o co walczą. Dostęp do antykoncepcji? O jakim łamaniu praw kobiet mowa? A może kobiety zrobiłby czarny poniedziałek w sprawie nierówności w placach, nierównym traktowaniu w życiu zawodowym? Ale nie, bo mam wrażenie że organizatorom protestów teraz chodzi o to żeby po prostu zrobić sztuczny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ide, nie jestem za aborcją, dla mnie to zbrodnia, nie jestem również za zaostrzeniem przepisów, są sytuacje gdy aborcja powinna byc dopuszczalna, czyli wg mnie powinno zostać jak jest, a w tym czarnym protescie to juz nie wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, może mi ktoś wytłumaczyć o co teraz chodzi tym rozwścieczonym feministkom? Nie będzie zaostrzenia ustawy aborcyjnej i bardzo dobrze, ale po co te marsze teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide. Rowniez nie popieram aborcji na zyczenie. Ale jest tez wiele innych postulatow i wychodze z zalozenia, ze nie musze krzyczec "chce dostepu do aborcji". Ide poniewaz zgadzam sie z ogolna idea walki o wolnosc i to nie tylko w kwestiach swojego ciala. Ale tez o rowne traktowanie kobiet np w pracy, w zyciu codziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem kobietą, ale powoli zaczynają docierać do mnie szowinistyczne wypowiedzi Korwina. Kobiety są po prostu głupie, a chcą rządzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego Wy biedne kobiety, które na poprzednim marszu bylyscie po to aby zaprotestować przed zaostrzeniem ustawy teraz już wiecie jak chamsko zostalyscie wykorzystane do udziału w nieswojej grze. Przez feministki, które chcą aborcji na życzenie najlepiej do końca ciąży i przez kodziarzy którzy protestują po prostu przeciwko PIS. Nawiasem mówiąc odpowie mi ktoś na pytanie jak to jest możliwe, ze w państwie w którym nie ma już demokracji, ludzie garściami za swoje poglądy idę do więzienia jak to jest możliwe , ze takie marsze protesty się odbywają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te durne myślą, że wulgarnymi hasłami zapewnią sobie jakąś wyimaginowaną wolność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzabawniejsze jest to, że kobiety co protestowały w czarnym marszu głosowały wcześniej na pis ;) Tak wam 500zl zamydliło oczka, a teraz w płacz. Ja głosowałam na Kukiza i wiem, że głosu nie zmarnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto za swoje poglądy poszedł do więzienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzabawniejsze jest to, że kobiety co protestowały w czarnym marszu głosowały wcześniej na pis x Co ty kur/wa nie powiesz? Ja głosowałam na Razem. Wypowiedzi twojego kukiza nt kobiet ostatnio nie słyszałaś? I dalej uważasz, że nie zmarnowałaś swojego głosu? No to pogratulować IQ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, glosowalam na kukiza a nie na pis. W d***e mam 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie ide. nie jestem feministka ale uwazam ze aborcja powinna byc jak za komuny- ogolnodostepna i to dana kobieta powinna decydowac czy urodzi czy wychowa, jakos za komuny nie bylo nizu demograficznego i mimo dostepnej aborcji duzy przyrost naturalny. natomiast jestem przeciwniczka kodow, alimenciarzy itd i nie zamierzam pod ich plaszczykiem isc i walczyc o co kolwiek bo czemu za poprzedniej wladzy feministki nie protestowaly przeciwko braku aborcji na zyczenie a teraz nagle sie obudzily? co im kuzwa da alimenciarz czy sretru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu za poprzedniej wladzy feministki nie protestowaly przeciwko braku aborcji na zyczenie a teraz nagle sie obudzily? co im kuzwa da alimenciarz czy sretru ? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wyjelas mi to z ust, uwazam tak samo. I tez nie ide na marsz, nie mam zamiaru sie ponizac machajac obrazkiem waginy albo macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw się gzi jedna z druga a potem chcą aborcji na życzenie...a dlaczego? bo...ma za małe mieszkanie... A wystarczy się zabezpieczyć, no ale niektóre kobiety nie są na tyle inteligentne, by dojść do tego...Nie, nie idę, mam swój honor i nie będę się poniżać i ośmieszać. Kobiety które biorą udział w marszu potwierdzają tylko swoją głupotę. Najpierw chcą aborcji, bo dziecko z licznymi wadami, co w jakimś stopni jest zrozumiałe, teraz bo ma mieszkanie za male, a za chwile będzie żądać aborcji, bo figure straci, albo będzie miała rozstępy...do czego ten swiad zmierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy dalej o tym p********iu. Zakaz aborcji, chcialas to masz. To jest mydlenie oczu moje drogie, ustawy ceta przechodzą teraz bez wiekszego problemu bo kobiety mysla, ze beda skrzywdzone brakiem aborcji i chodzą na bezwartosciowe protesty ze swoimi wkurzonymi macicami, a tak na prawde to nic nie zmieni. Zauwazcie prawdziwy problem jak to z naszego kraju chca zrobic totally GMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 Marsz przeciwko ceta też był. Poszłaś? Bo ja poszłam. A na czarnym też byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko jest teatrzyk, a wy strajkujecie nie dlatego, ze macie do tego prawo tylko wam na to pozwalają a prawdziwe problemy są wyciszane. Swoja droga mieli dobry zamysl zeby uderzyc w kobiety, spore zamieszanie sie zrobilo. Ale co tam gmo prawda? Wolne vaginy, j***c to mieso ktore zostalo wychodowane w laboratorium. Nie widzicie co sie dzieje ludzie, zamknijcie oczy i otworzcie umysl bo my bedziemy następnym bydlem do uboju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak możecie iść na marsz i się tak poniżać...? naprawdę nie macie żadnej godności...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo uwazam! niedlugo 98% spoleczenstwa bedzie pukac do drzwi onkologow przez cete i gmo ale dla nich wazniejszy jest zryw kolorowego alimenciarza i pajacow z wagina miedzy nogami niz zmartwienie czy sie w kolejke do onkologa dostana dzieki pysznemu miesku zabarwionemu rakotworczym s****wem i ziemniaczkiem z laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co niby iść.To już gra polityczna KODu i bandy feministek.Przecież nikt nie odebrał kobietom praw do antykoncepcji,prawo głosu i wyrażanie swoich myśli też ma.Robienie sztucznego problemu nic więcej.A jeśli chodzi o aborcję to kompromis jest dobry i całe lata było ok a teraz nagle politycy opozycji którzy sami nic w tym kierunku nie zrobili nagle twierdzą że prawo aborcyjne powinno być zliberalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede wiecej pisać,bo mam to samo zdanie jak Wy i bym sie tylko powtarzała. No i dawno tu nie było takiej jedności i solidarnosci jak dzisiaj na tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko gdzie są teraz te zagorzałe feministki, co krzyczą "moja macica, moja sprawa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się po raz kolejny pytam, bo nie uzyskałam do tej pory żądnej odpowiedzi: te, co krzyczą o tym, że te marsze to przykrywka dla ceta: byłyście na marszu przeciwko ceta? Poszłyście? Protestowałyście? Pokazałyście, że to jest dla was ważne, że nie ma waszego przyzwolenia? Czy jak cielaki siedziałyście w domu komentując i furcząc na wszystko z ciepłej kanapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pytam po raz drugi, kto taki poszedł do więzienia za poglądy polityczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież te lody cały czas gadają ze będę po nas przychodzić o północy, nad ranem. I co czy po kogoś ktoś przyszedł? Czy za te marsze ktoś trafił do więzienia ?? Skoro tak strasznie demokracji tutaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide na czarny protest, bo jestem przeciw zaklamaniu tego rzadu.Prezydent obiecywal, ze bedzie rozmwial z ludzmi, tymczasem udaje,ze nic sie nie dzieje, media rzadowe tuszuja sprawę, na szczescie sainne media, a takze f-b, gdzie ludzie wrzucaja filmy i mozna zobaczyc, ile naprawde ludzi protestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybysz nie chwali sie i nie chce, zeby ja chwalono czy nasladowano, po prostu pisze o tym, co zrobily tysiace kobiet a obłudni Polacy udaja,, ze nic o tym nie wiedzą. To gest przeciw hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 skoro takie rzeczy robią tysiące Polek to zaczynam być za całkowitym zakazem. To co powiedziała Przybysz to zaprzeczenie człowieczeństwa, zwierzę zachowuje się godniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×