Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Szwecji i tu nikt nie pośle dziecka do klasy z murzynem

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie, ja mam dziecko ze Szwedem i mieszkamy w 'Białej, dobrej dzielnicy'. Szwedzi mają to do siebie że jak zobaczą jakieś czarne dziecko w klasie to wypisują z niej swoje i umieszczają tam gdzie nie ma żadnych murzynów czy arabów, bo brak takich dzieci oznacza wyższe standardy. Powiem szczerze - NIE DZIWIĘ się, bo również nie chce żeby moje dziecko uczyło się wśród dziczy. Zastanawiam się czy jeśli Wy mieszkacie poza Polską to też zauważyłyście taką tendencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszkam za granicą, ale wiem ze tak jest, zwłaszcza w USA, kolor skory jest tam nieistotny, ale pochodzenie, zamożność, to kim są rodzice, z jakiej dzielnicy dziecko jest Są szkoly dla kompletnej patologii jak w filmie Młodzi gniewni, szkoly dla imigrantów, szkoly dla szeroko pojętego plebsu i prywatne elitarne szkoly gdzie nie biorą byle kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej w ogóle nie zadawać się z murzynami i ciapatymi fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nie masz sie czym chwalic. Niedlugo w Szwecji nie bedzie wolnego miejsca bez czarnych i muzulmanow. Malmo i pol Sztokholmu juz jest ich. Moga robic wszystko. Stoisz w kolejce z zakupami, a taki moze podejsc i ci zabrac zakupy, a ty nie mozesz zrobic nic. Taki durny rzad ma Szwecja... W tym kraju co czwarta kobieta jest gwalcona co daje najwyzszy wskaznik g***tow w Europie. To chory kraj, ktory juz niedlugo bedzie muzulmanski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem i to mnie przeraża :( Przecież ostatnio było głośno o tym czarnym, muslimskim świrze co zasztyletował w IKEI niedaleko Sztokholmu dwie osoby. Przez to zakazano w IKEI sprzedawać noże, dobre nie? A co będzie dalej wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska mama polski tata
a u mnie w miescie w uk (west midlands) to czarni i hindusi sa najlepiej wyksztalconymi ludzmi i to oni bardzo dbaja o edukacje dzieci, dzieci czarnoskore czy hinduskie czesto sa najlepszymi w klasie, dla przykladu podam mojej corki kolezanke z Afryki, ktora wygrala konkurs literacki na cale uk, napisala nowele zupelnie sama, a dziewczynka ma 7lat, pare domow od nas mieszka rodzina lekarzy z Iranu a ich corki sie bawia z moimi dziecmi i sa to bardzo fajne dziewczynki, ostatnio przedstawiono w bbc badania, z ktorych wynika, ze za 20lat nie bedzie bialych na wyzszych stanowiskach jak lekarze czy prawnicy, bo sie im uczyc nie chce my mieszkamy w jednej z najlepszych dzielnic w naszym miasteczku, corka chodzi do bardzo dobrej szkoly (panstwowej) i ciesze sie, ze w klasie ma dzieci z roznych czesci swiata tu u nas to mozna sie bac naszych Polakow (niezla patologia, wiem bo pracowalam przez chwile w szkole i wiem jakiego pokroju rodzice i co sie w domu dzialo) cyganow (tych Rumunskich i tutejszych), Anglikow bez wyksztalcenia na benefitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracajcie do wolnej Polski, jeśli szwedzki rząd jest głupi i ''lewacki''pewnie, bo nie patriotyczny i katolicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, ja powiem (a raczej napiszę) tak: w każdym zakątku świata czarne znaczy gorsze, dla murzyna posiadanie białej kobiety oznacza nobilitację, jednak gdy biała kobieta spotyka się z murzynem jest ona zwykle z niższej klasy społecznej tudzież patologii. tak to wygląda i nic się nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej z dziewczyno :D nie oszukuj się czarni i ciapaci elitą? :D już dawno się tak nie uśmiałam... a skoro twoimi sąsiadami są tylko kolorowi to już się domyślam w jak 'malowniczej' okolicy mieszkasz :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.46 nie wiesz nie znasz się nie była/eś to nie pisz .Szwedzi to zakłamani fałszywcy co zresztą wynika z wpisu autorki wątku. W ostatnich latach Szwecja sprowadzała po 100 tysięcy rocznie kolorowych z Afryki i Bliskiego Wschodu na 8 mln mieszkańców to dużo więcej niż rodzi sie szwedzkich dzieci .I to sprowadzają nie lekarzy i inżynierów a w 95% ledwo piśmienną hołotę .Jak tak dalej będzie to za 20 lat żądne "białych klas" mieszkanki Szwecji będą musiały uciekać z bachorami ze Sztokholmu do Laponii bo 50% "Szwedzkich" dzieci będzie czarne...haha to nie żarty a prawie pewna przyszłość organizowana już dziś przez ichni rząd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w Norwegii
i nie wiem jak szkoły, ale dzielnice z czarnymi i ciapatymi są najgorsze i mieszkania, domy tam są tańsze. Też mieszkam w "białej" okolicy, dookoła sami norwedzy. Mieszkam w okolicy domków rodzinnych i na moją okolicę jest jedna rodzina chyba z Pakistanu, ale oni są cąłkowicie "zeuropeizowani" i niesamowicie bogaci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Szwecję, ale was nie powinno to obchodzić zajmijcie się swoim grajdołem. Szwedów zgubiła ich empatia, tolerancja, propaganda, ze to szansa na rozwój. Nikt tam nikogo nie trzyma na siłę i nie piszę tu o autorce tematu, ale o innych . Tak samo w kontekście Anglii czy innych państw, to ich problem nie wasz. Co wy nagle tacy dobroduszni wobec Anglików, Szwedów itp, a w Polsce znieczulica szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w Norwegii
skoro ktoś mieszka w danym kraju to i jego problem chyba. Nie wiem czy wiesz, ale ciapaci czy czarni z Somalii nie są ludxmi, których chciałabyś mieć za sąsiadów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak potwierdzam somalijskie czarnuchy to gowno jakich mało :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat poniekąd nasz problem . A Szwecję znasz nader słabo -empatia ? wolne żarty -współpraca i wspieranie nazi Niemiec podczas wojny po wojnie masowa sterylizacja i akcja eutanazji "niedostosowanych społecznie" rozwinięta jak nigdzie indziej . Prywatnie zimna pogarda wobec Polaków ba nawet Finów ośmieszanych tam jako idioci . Tyle tam empatii. A po prostu są jak mało który naród ubezwłasnowolnieni i zależni od państwa -co państwo każe to robią nawet najdurniejsze rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyję z radości jak "polscy mężczyźni" podniecają się murzynkami , że takie piękne.No fakt piękne do bólu można powiedzieć.Jeśli chodzi o rozmiar i gust.Nikt nie chce mieszkać z murzynami i cyganami , taka prawda.A ci co zachwalają w życiu za granicą nie byli.Widać ,że za dużo gangsta rap muzyki , albo filmów się naoglądali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy sami mieszkańcy i to jak dane państwo wygląda też zależy od nich. Obcokrajowców nikt nie zmusza do siedzenia w innym państwie. Sami wyjechaliście żeby żyć lepiej, gro polaków siedzi na socjalu, ale rząd tego czy innego kraju ''głupi'', To można pojechać tam, gdzie rząd jest mądry. Widać jak się odwdzięczacie i szanujecie to państwo gdzie jesteście i nie piszcie, że Polacy ciężko pracują, a reszta tylko na socjalu, bo nie jest to prawda. O co należy mieć pretensje to fakt, że nie szanują i nie dostosowują się do tamtej kultury tradycji i jak sie nie podoba to ich tam też nikt nie trzyma. Tez znam Polaków, którzy narzekają na ''śluby pedałów'' w Holandii i na podatki w Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz glupot bo to nie prawda. W kazdej szkole e Szwecji sa dzieci roznych narodowosci. Szwedzi nie wypisuja tak szybko dzieci ze szkoly jak ty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eugenika, ja nie widzę nic złego w eutanazji, ale to mój pogląd. Kwestia współpracy z Niemcami, to handel i wasalizacja Szwecji, choć niepodległość została.Jednak Szwecja po wojnie to inne państwo, a nie eugenika. Z Niemcami kolaborowali też Norwegowie zob. Quisling. Zależni od państwa?. Jak Polacy tacy zaradni to dlaczego tacy biedni i jadą do pracy zagranicę i to tam gdzie są takie niezaradne narody i głupie rządy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanować państwo to jedno, a akceptować hołotę to drugie. Widać, że nie mieszkałaś za granica i nie wiesz nic o tym problemie. Moja znajoma kiedyś mieszkała w dzielnicy gdzie mieszkania socjalne mieli somalijczycy, wieczorem wyszła na spacer z psem i dostała z pięści w twarz od czarnucha za to, ze sama po nocy łazi:O Jak z mężem kupowaliśmy dom to przede wszystkim patrzylismy na okolice, co z tego, że mogłam takiej samej wielkości dom kupić o 2 mln taniej jak strach byłoby wieczorem wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, sama wyjechalas z polskiej biedy,zlapalas na dziecko jakiego szweda ,sama jestes emigrantka a pomiatasz innymi emigrantami...gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mieszkam w Norwegii i widuje różne kolory najwięcej w szkole u syna .Akurat udało mi zamieszkać w starej zabytkowej kamienicy w centrum miasta gdzie mieszkają sami Norwedzy i w promieniu paru km żaden ciemny nie mieszka ,mieszkają na wzgórzach często wynajmując mieszkania w domach u Norwegów. Mi oni nie przeszkadzają wcale ale czasami jak idę się przejść i spotykam po drodze kolejna osobę czarna,żółta to zastanawiam się gdzie ja wogóle jestem i gdzie są prawdziwi mieszkańcy tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Heh, jak się nauczą rozpoznawac dzieci pochodzenie polskiego to będa robic to samo;) Ja zrobiłam coś wręcz przeciwnego - zabrałam dziecko z posh szkoły, do której chodziło 2 lata i przeniosłam go do multi kulti, nie chce, żeby miał do czynienia ze źle wychowanymi potomkami zadzierających nosa bez powodu przygłupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem Polacy są dużo bardziej zaradni pracowicie i kreatywni od DZISIEJSZYCH Szwedów .Dobrobyt zbudowały -czasem obrzydliwymi metodami też -ale głównie pracą poprzednie pokolenia surowych protestanckich Szwedów .Z nich ci dzisiejsi mają w sobie niewiele. A w momencie gdy przeciętny Szwed będzie miał na imię Mohammad i wychowa sie w imigranckiej dzielnicy to ten kraj się skończy definitywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migrantka ty masz dzieci ?-nie kłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Mam, mają się dobrze, dziękuję, ja też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
migrantka - cos mi się wydaje, że przeniosłaś dziecko do multi-kulti, bo dziecko jest mulatkiem, hmm? :D:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielnica samych Szwedów, Norwegów. Zawsze trafi się ktoś o innych korzeniach, więc nie piszcie, że sam rdzenni, bo tego zwyczajnie nie wiadomo. Ktoś bijący drugiego człowieka jest bandytą, bez względu na kolor skóry i pochodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy muzułmanin jest terrorystą ale każdy terrorysta jest muzułmaninem - wbijcie to sobie do główek "postępowe" :d mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×