Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sypiamcorazgorzej

moczenie się w nocy

Polecane posty

Gość sypiamcorazgorzej

Witam .moja córka ma 2,5r. Od Pół roku załatwia się na ubikacje i nie ma tym problemu.ale mocy się w nocy przez sen co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysadzaj ja ok 23-24 w nocy do toalety i nie dawaj pic na jakas godzinę przed pójściem do lozka. No i zawsze jak idzie spac to tez do toalety nawet jesli mowi ze nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed snem zawsze każe jej iść siku i robi.wczoraj zamiast mleka do spania dałam jej 1.5 h przed kładzeniem. Mam nadzieje że jak wstanie to będzie sucho. .codziennie prać pościel to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 5 roku życia jest to normalne, możesz wysadzać i nie dawać picia, zmniejszy to tylko twój dyskomfort nocny, wstawanie, przebieranie, pranie chodzi o to, żeby dziecko samo mimo nie wysadzania i nie pica przed snem nie zsikało się do łóżka a ta umiejętność przychodzi wraz z nabyciem pewnego hormonu, który często wykształca się przed 5 rokiem życia zauważ, ze my dorośli nie sikamy do łóżka, a mimo to możemy pić przed spaniem i nie wstawać do toalety jak śpimy mocno, to i tak się nie zasikamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 2 lata i 8 miesięcy. Odpieluchowany w wieku 2 lat. Noce i drzemki południowe zawsze w pampersie, bo nie ma szans żeby sie nie zeskiła. Nawet jak daję picie 2 godziny przed spaniem to pampers z nocy jest całkowicie przesikany. On też ciągle śpi odkryty, bo wiecznie mu gorąco i podejrzewam, że czasami marznie i wtedy sika jeszcze więcej. Trudno, na pampersy mnie stać, nie robię z tego wielkiego halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobra

Moczenie noocne to przykry problem. Niee tylko u dzieci. My mamy sytuację u osoby dorosłej. Może któraś z Was stosowała jakieś środki higieniczne tj. np. podkładki, pieluchomajtki czy to się sprawdza. słyszałam o aptece Doz że tam próki można dostać tyle że to to takie wstydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmillyy

U nas w doz stoją takie standy z próbkami, więc nic nikomu nie musisz nawet mówić. Po prostu jeśli jakiś produkt Cię interesuje, zabierasz i testujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksymoron

u nas też to funkcjonuje i juz nie raz widziałam jak ktoś sobie wybierał. Fajnie to wymyślili bo niektórzy się wstydzą zapytac farmaceutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja rowniez sie moczylam do chyba 8 roku zycia.  Mama chodzila po specjalistach, a w koncu jakis stary profesor po przeswietleniach powiedzial jej, ze ja mam bardzo maly pecherz i poradzil jej, zebym w ciagu dnia jak chce mi sie siku trzymac jak najdluzej moge i w ten sposob go troche rozepchac.  Tak tez sie stalo i skonczylo sie moczenie nocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×