Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moda na ogólniaki to głupota, każdy debil tam idzie i pracy nie może znaleźć

Polecane posty

Gość gość

Jak wyżej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ogólniaku nie idzie się do pracy tylko na studia. I nie generalizuj, że wszyscy ludzie po ogólniakach i studiach nie mają dobrej pracy, bo są tacy, którzy pracują w zawodzie. Jakiś odsetek ludzi zostaje lekarzami, prawnikami, nauczycielami. I to są właśnie ludzie po ogólniakach, a nie po technikach i zawodówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki - co ty możesz wiedzieć o tym skoro sama pewnie ledwo podstawówke skończyłaś, debilko patentowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy to po ogolniaku idzie sie szukac pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a jaką szkołę Ty skończyłaś i co teraz robisz w życiu? Bo widzisz, ja i mój mąż jesteśmy po ogólniakach, ja biol-chem, mąż mat-fiz. Skończyliśmy najlepsze ogólniaki w naszych miastach i świetnie zdaliśmy matury. Potem poszliśmy na studia. Ja skończyłam Uniwersytet Medyczny i pracuję w zawodzie. Umowę o pracę miałam podpisaną jeszcze przed otrzymaniem prawa wykonywania zawodu. Pracuję już kilka lat i nigdy nie miałam problemów z pracą ani płacą. Mąż skończył 2 kierunki na Politechnice. Również pracuje w zawodzie i ma własną firmę, która świetnie prosperuje. Tak... jesteśmy głupimi debilami bez pracy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×