Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój były zostanie tatą.

Polecane posty

Gość gość

Osiągnie znajoma mi powiedziała, że w styczniu zostanie tatą. Dzisiaj widziałam go z żoną i faktycznie był wwidoczny brzuch. Jego żona jest szczupła i w sumie widać tylko brzuch. Wróciły do mnie wszystkie wspomnienia. On od zawsze chciał mieć rodzinę, chciał zostać tatą. Tak strasznie mi przykro, że nie mogę być mamą jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes tak walnieta baba jak byla mojego meza. Chodzi jeczy do dawnych wspolnych znajomych ze nie mozr byc matka jego dzieci. Wypytuje o nas o dzieci. Jqk nas widzi na miescie to az sie oglada gapi sie. Okropne babsko. A najlepsze jest to ze ja nie rozumiem o co ona ma zal. Byi razrm 5 lat mial byc slub cywilny ale miesiac przed powiedziala mu ze ma kogos ze juz od roku go zdradza odrszla od niego wyszla za maz za tamtego. Maz poznal mnie dwa lata po ich rozstaniu i w sumie szybko sie zakochalismy w sobie po roku zdecydowalismy sie na dzieckp pozniej slub a terax drugie w drodze. Jestesmy 4 lata razem kochamy sie. A ta biadoli bo ja mezus w d**e kopnal i ona by chciala miec takie zycie jak my. Daj sobie na wstrzymanie i znajdz kpgos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy rozżaleni ludzie, mądrzy po fakcie są beznadziejni. I nie tylko kobiety, faceci też tak robią. Trzeba doceniać to co się ma bo potem zostaje wycie do księżyca i cmoknijcie się w kant pupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też chodził 5 lat i go zostawiła. On jej tylko powiedział, że będzie tego żałowała, ale będzie za póżno. I reszta była taka jak opisała pani przede mną. Załowała, miała pretensje do całego świata. Próbowała się na mnie wyżywać, bo byłam jej podwładną. Ona była oddziałową. zle jej się życie ułożyło, ale na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a po kolejnych 4 latach zostaniesz samotną matką na pewno 2 jak nie 3 i więcej dzieci , bo mężowi sprzykrzy się taka crepa jak ty, która umie tylko rodzić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.09 skąd tyle jadu, mąż cię zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu mąż ma ją zdradzać skoro ją wybrał. Czy wy nigdy nie trafiłyście na normalnego faceta. tacy też istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma ZONE i dzieci, przestań gadac i zbahdz sobie kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×