Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj facet w zadnej pracy nie moze utrzymac sie na dluzej

Polecane posty

Gość gość

Do zadnej super pracy sie nie stara.Ale robi dobre wrazenie na rozmowach.Zostaje przyjety do pracy.A po miesiecu mu dziekuja.I nawet potrafia mu zaplacic mniej bo rzekomo za malo umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vcvc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko se potomstwa nie robcie. Taki facet to skarb! Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on chba nie trawi tych prac ,pewnie sam się wycofuje,by tydzień mieć wolnego,zanizone pencje to może by mieć swoja kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj od tego lesera. moj eks też miał takie 2 lewe rączki do pracy. ani do pracy ani w domu nic zrobić. koszmar. dzisiaj mam na szczęście faceta co ma zawód dobry, w domu wszystko zrobi i wiem,że jakby podwineła mu sie noga zawodowo to zakasa rękawy i pojdzie chociażby na budowie robić. dzieki temu śpię spokojnie bo wiem że razem zawsze damy radę, a nie to co wczesniej finanse na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
finanase na mojej glowie.Kasa straczy mi tylko na marzec.Przez niego musialam zrezygnowac z planow.onaczej bym do niego podchodzila gdyby sie starał.Amam wrazenie ze ma zlewke. Cos zrobi w domu- i obiad ugotuje.Naucylam go i cos ograniue, pranie wstawi i zakupy zrobi.Ale co z tego jak w pracy leser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przyczyna jest jakaś inna? Ja np. mam aspergera,i czesto traciłam prace nawet po jednym dniu, mimo ze sie starałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stara sie nie przyklada sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślał o swoim biznesie? Jaki wiek? Czy pracował gdzieś więcej niż rok, sam szukał pracy, czy ktoś mu podsunął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w dzieciństwie był za bardzo niańczony i dostawał od rodziców to co sobie zażyczył, dlatego teraz się nie stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki biznes jak on nic nie potrafi.Z zawodu stolarz nigdy nie pracowal w zawodziepostanowil 10 lat po szkole zatrudnic sie w stolarni.Dostal proste zadanie odczytac rysunek techniczny szafki.On nie ma pojecia. Podstaw nie umie.2 dni popracowal i facet mu podziekowal. pomocnik na budowie- smiali sie z niego.Jako listonosz tez sie nie sprawdzil. a facet ma 34 lata. nawet prawka od 8 lat nie umie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuć go bo będziesz mieć krzyz panski całe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak coś z nim nie tak, moze ma lekkie uposledzenie umysłowe, tego czesto nei widac... prawo jazdy to nawet ja zrobiłam z tym aspergerem, przeciez to przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze ,musi się on czuc dziwnie ,ale np. listonosz to z czym nie dał rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze wszyscy wspolczuja babie,a ja jemu wspolczuje bo on będzie miał p********e cale zycie,on nie potrafi tego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a baba jak brak kasy to zaraz do innego poleci ,a taka sierota jak on będzie zawsze sama,to kto ma gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochodzi ze wsi.Byli biedni.Na wszystko brakowało.Zawsze myslalam ze mezczyzna ze wsi jest pracowity zaradny a nie taka mameja. ostatnio bylam z nim w duzym zakladzie skladal Cv do pracy - jakas produkcja. wyszla do nas kadrowa, cos zaczela opowiadac o pracy.On zachwouje sie jak nie mota.Ja cos tam sie odezwalam.I kbieta od razu a moze pani te chce u nas pracowac.Nie tylko na produkcji. ale ja mam dobra prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nardzo wolno mysli, jedynie o czym, potrafi pie4rniczyc bez sensu to historia, wojna,jakies powstania.tylko na ten temat ma wiedze.A listonosz powolnosc, nie potrafil sobie dobrze pracy zorganizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mało potrafi, niech idzie może do ochrony jakiejś jako nadzorca, tam dużo nie trzeba umieć. Albo jakiś prosty zakład produkcyjny. Rynek pracy się ciągle zmienia, trzeba podnosić własne umiejętności, żeby zarabiać na poziomie własnych wydatków. Jeszcze pozostaje urząd pracy, może zaoferują mu jakieś kursy i nauczy się coś nowego. Niech lepiej się czegoś nauczy, bo inaczej będzie coraz gorzej. Do Polski już coraz więcej przypływa tańszej siły roboczej, ogłoszenia do pracy są już tłumaczone nawet na ukraiński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak go nie znosisz, to dlaczego z nim jestes? Tez jakas głupia jestes, pierniczy bez sensu? To jestes z nim zeby miec faceta, bo to lepiej wygląda na fejsbooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurs np czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech tam wie o tej historii.Ale kiedy on by tylko o tym mowil to zaczyna byc meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie ja jakbym kochala jak kocham pierdołke to nigdy nie powiem przesmiewczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy ze soba 4 lata.Zaczelo mi to przeszkadzac coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co on lubi robic praca jego marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekkie upośledzenie umysłowe Kiedyś tego nie sprawdzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam to wazny temat dawajcie pomysły ja znam az dwóch którzy sobie nigdzie nie radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Ale kiedy on by tylko o tym mowil to zaczyna byc meczace. x to moze ma jak ja, aspergera? Poczytajcie sobie o tym zaburzeniu, takie osoby często gadaja o jednym jak najete, sa powolne, troche niezdarne... pracy trzeba szukac scisle wyspecjalizowanej, w sumie do większosci zawodów człowiek sie z tym nie nadaje. albo moze jest mu cos innego, jakies inne zaburzenie, które było u niego np. genetyczne w rodzinie, ze byli tacy biedni.. w necie sa jakies testy na aspergera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych dwóch co ja znam nie sa uposledzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×