Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj maz debil poslodzil mi owsianke i tak mi cisnienie podniosl

Polecane posty

Gość gość

ze az temat musze zalozyc k***a!!!!!! ja nienawidze cukru , slodkiego smalku a ten debil mi poslodzil!! z mojej owsianki na mleku migdalowym i odeobina soli zrobil j****y slodki ulepek juz ja mu k***a cos ugotuje i kaze to zjesc to sie idiota zdziwi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzuć jak ci nie smakuje. Następnym razem zrób sama. I ciesz się, że masz dobrego męża i co jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę braku problemów. Pewnie nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie na nerwy bo coś za bardzo ci puszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje, mam wlasna dzialalnosc. Dzisiaj wyjatkowo mam pierwszego pacjenta na 10godz. Owsiaki nie zjadlam . Kupie sobie salatke . Juz mi nerw przeszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, drugiego jeszcze nie zrobiłem. Ale ósmy zrobię hobbistycznie. Tamte publikowałem jako angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było śmiesznie i fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 30000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę mnie i sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny mąż :( Oby znalazł lepszą i bardziej zrównoważoną kobietę. Życzę mu tego z całego serca, buziaczki dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni mają większe problemy, a Ty robisz aferę o słodką owsiankę. Śmiechu warte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×