Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż zastał mnie w łóżku z innym

Polecane posty

Gość gość

To było dwa dni temu. Nie wrócił do domu, napisał mi tylko sms, że do poniedziałku mam opuścić dom. Nie wiem co mam robić kocham go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechałam do niego do pracy ale zwyczajnie olał mnie, nie ma obrączki na palcu, nie chce rozmawiać. Cały czas siedzi w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro go kochasz to czemu się puściłaś z innym? Nie dziwię się, że chce żebyś się wyniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujesz,prawda???Albo to debilne prowo.Poszlas z innym facetem do wyra to gdzie tu milosc do meza???Masz bardzo dziwne pojecie milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mężczyźni są tacy sami, nie przejmuj się komentarzami tych tutaj cnotek i żyj dalej sama bez tego tyrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego go zdradziłam ? Moj mąż ma firmę po ojcu, który aktualnie jest chory. On zarządza całą firme. Rano o 7 wychodził do pracy, a wracał o 20-21. Brakowało mi go - czułości, seksu. Cały dzień byłam sama. A on jeszcze rano mnie budził, bo zawsze dawał mi całusa. Wieczoram zazwyczaj zasypiał na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada to zdrada, jak moglas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie wrócił się do domu to niczego by się nie dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy 1,5 roku po ślubie. A nawet nigdzie nie byliśmy w podróży po ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak kobietę c**pa swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atakujecie mnie ale mi nie było łatwo. Ile mogłam sama siedzieć w domu ? Ile mogłam być samo po 13-14-15 godzin ? Kocham go i zawsze kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze mąż autorki sam jest sobie winny bo gdy on całe dnie siedzi w firmie ,pewnie jeszcze zajmuje się chorym ojcem to jego żona się zwyczajnie nudzi powinien był jej znaleźć jakoś robotę na 10- 12 h to wtedy by ją cipka nie swedziala. Kobieto jeśli to nie prowo to miej choć odrobinę honoru i pakuj d**e i się wynos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też jest mój dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieszkujesz budynek. Swój "dom" oddalas razem z d...ą. Dom tworzyliscie wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz ogólnikowo. Zdradziłaś, gdybym zastała męża w łóżku z inną postąpiłabym identycznie, a mamy 2 dzieci. Z drugiej strony chyba powinien sobie zdawać sprawę, że czujesz się samotna, że taka rodzina musi się rozpaść. A czy ty nie pracujesz, że po całych dniach siedzisz sama w domu? Ja bym się wprowadziła, podzieliła majątek i tyle. Na zdradzie już nie zbuduje się szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:23 Czyzby jakis facet zdradzil cie,porzucil?A teraz musisz swoje frustracje wylewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje. Po co ? Mój mąż kupił dom za gotówkę, firma jego ojca dobrze stoi a od kiedy nie musi dzielić pieniędzy z ojcem jeszcze lepiej nam się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nawet nie chce ze mną rozmawiać, a jeszcze ściągnął obrączkę. A ja go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka w ogole pracuje,ma jakies fundusze?Bo nic o tym nie wspomniala.Zalila sie tylko,ze maz ma firme i nie ma go w domu po kilkanascie godzin.Bo to jest tak na kafe,ze zadacie od faceta zarobkow niewiadomo jakich wysokich i ma on wam zapewniac wszystkie luksusy,ale samo to sie nie zarobi.A niektore z was jeszcze usprawiedliwiaja autorke.Jakby to ja maz zdradzil to zostalby obrzucony roznymi epietetami.A autorka jest sama sobie winna.Az tak byla zdesperowana,ze zachcialo sie jej seksu z innym?Jeszcze twierdzi,ze kocha go.Nie wiem w jakich patolgicznych zwiazkach musza zyc niektorzy z was,ze zdrade usprawiedliwiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam wczesniej ze nie pracuje bo nie mamy takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie po to powinnaś pracować, bo teraz zostaniesz na lodzie, chociaż nie, pewnie dostaniesz połowę majątku. Z jednej strony współczuję ci tego, że byłaś samotna, ale bardziej współczuję mężowi. Tyrał ojciec, teraz on, a połowę dorobku będą musieli ci oddać. O jakiej miłości ty mówisz, dlaczego Dziwisz się, że nie nosi obrączki? naprawdę liczysz na to, że wszystko się ułoży, że będziecie przykładnym małżeństwem, żyjącym w zgodzie i miłości? Przecież on ma przed oczami widok twoich rozłożonych nóg przed obcym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On w ciągu 2 dni ,,pożegnał" się ze mną ściągając obrączkę. Niektóre małżeństwa po zdradzie żyją normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przecież nasze życie to nie tylko dom i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi co mam zrobić, żeby mi wybaczył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A się stało jego tatcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co zrob? dla dobra wszystkich zakoncz ta slaba prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego tata miał wylew. Jest w śpiączce, walczą o jego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyprowadzaj się z domu niech tyra na ciebie a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10 prowo czuć na kilometr, ale jak widać są takie co się nabierają na największa badziewia ;) btw; scenariusz z bardzo drobnymi zmianami żywcem ściągnięty z jednego z odcinków "trudnych spraw"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×