Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż zrobił się łapczywy na kasę

Polecane posty

Gość gość

Mój małżonek zgłupiał :o Po pracy ciągle bierze jakieś fuchy, dorabia, nawet w weekendy znalazł sobie fuchę u sąsiada- hydraulika i mu pomaga fizycznie, choć ma wyższe wykształcenie i pracuje jako informatyk :o Teraz jeszcze mnie zmusza żebym po pracy biurowej też sobie dorabiała bo moje bratowe sobie dorabiają- jedna sprzedaje w necie jakieś rękodzieło, a druga piecze ludziom ciasta na zamówienie :o i mój mąż wymyślił sobie, że ja też powinnam jakoś po pracy dorabiać sobie :o A ja nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się że masz pracowitego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam proste rozwiazanie: powoedz mezowi, ze ty wcale nie chcesz dorabiac..czy tak trudno rozmawiac z druga polowka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś męża, żeby Ci zainstalował rurę w salonie, jako najlepsza żona naświecie powinnas przeciez zarabiac więcej niz za rekodzieło, czy pieczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze podpowiedz mezowi zeby edukowal sie w swojej branzy inormatycznej (nowe jezyki oprogramowania, bazy danych) i dzieki temu znajdzie lepiej platna informatyczna prace zamiast brac sie za kopanie rowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, którzy dużo siedzą na tyłku lubią sobie popracować fizycznie i zresztą jest to zdrowe, więc myslę, że nie tylko w tym wypadku chodzi o pieniądze i niemiałbym nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×