Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saraa23

moja ciąża jest okropna..

Polecane posty

Gość Saraa23

Mam 23lata i jestem pierwszy raz w ciąży.. Jestem sama bo niedawno chłopak mnie zostawił. Jedyna osoba która mnie wspiera to moja mama. Ale i ona nie ma zbyt dużo czasu, gdyż poznala niedawno swoją nową miłość.. Dodam ze wyglądam okropnie, dosłownie pryszcz na pryszczu. Moja skora jest tak sucha ze juz mi nawet balsam nie pomaga. Po prostu wygladam okropnie, codziennie kiedy patrze w lustro dostaje dola.. Mieszkam w Niemczech od niedawna, wiec nie mam zbyt wielu przyjaciół tutaj, nie mam nawet ochoty z nikim rozmawiać, po prostu mi sie nie chce. Nawet jesli juz się przekonam, zeby z kimś sie spotkać, to nie mam o czym rozmawiać. Jestem załamana, ciągle chodze wkurzona. Mam dość siebie samej. Nienawidzę sie za wszystko.. W ogóle wszystko tak jakby nie miało sensu... :/ co mam robić??? Jestem w 18 tygodniu ciąży, przede mną jeszcze polowa, a ja juz mam tego wszystkiego dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj - seks tylko po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozesz sie zadreczac bo popadniesz w depresje zacznij cos roboc ze soba jakieś zajecie znajdz zeby nie siedziec i tyle o tym nie myśleć. Taki stan w ciąży ma wiele kobiet. Nie ktore cala ciaze siesza sie zyciem a później maja depresje poporodowa ty masz najwidoczniej odwrotnie musisz sprzeciwić sie samej sobie zeby wrocic do normalnego trybu zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste, trzeba myśleć głową a nie inną częścią ciała :) Zmarnowalas sobie życie na własne życzenie i tego nie zmienisz, za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraa23
Nie twierdze ze zmarnowalam sobie życie, bo cieszę sie na to dziecko. Ale ta ciaza jest na prawdę meczaca. Dodam ze przed ciąża bralam tabletki antydepresyjne ... I nie czuje sie teraz zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraa23
Z reszta skąd mogłam wiedzieć, ze jak zajdę w ciaze, to mój chłopak mnie zostawi i będę z tym sama. To nie tak ze, przypadkiem z nieznajomym zaszlam w ciaze. Bo bylam z nim w związku przez rok. Nie ma to jak prosić o pomoc i pocieszenie, a dostać zupełnie inna odpowiedź:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wiem co czujesz,ja czułam się podobnie,rozstałam się z mężem,czułam się okropnie,w pewnym momencie myślałam żeby już w ciąży nie być..ale właśnie w 18 tc leżąc w szpitalu na patologii ciąży to wszystko nie miało już dla mnie znaczenia. Modliłam się żeby moje dziecko nie urodziło się przed 30 tygodniem. Dałam radę,na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Po porodzie figura wróciła,pryszcze zniknęły.. Hormony tak działają ale to tylko w czasie ciąży. Wszystko sie unormuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:57 Nie znasz prawdy starej jak swiat? Mężczyźni nie chcą dzieci. Dla nich to obowiązek, wyjace male cos, zabieracz pieniędzy, wolności i beztroskiego zycia. I partnerka ktora po porodzie jest juz tylko mama a nie kochanka, z rozciagnieta pochwa, wielkimi cycami do ziemi i spycha meza na drugi plan, bo dziecko jest ważniejsze. Plus tycie w ciąży, zła cera, faceci od tego uciekają. Ja sama dzieci nie chce, ale znam takie przypadki po prostu. No trudno. W Holandii możesz jeszcze usunąć. Do 21 tygodnia. Ale rozumiem, ze nie chcesz tego robić, to tylko info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciąża też jest okropna ale ma też swoje cudowne chwile a zwłaszcza wtedy gdy synek się rusza u mnie to 38tc od 7do 20tc ciągle wymioty od 29zaczely się skurcze przepowiadajace pojawiły się rozstępy na brzuchu od 2tyg boli mnie ciągle brzuch plecy a mój mały kochany lokator nie chce wyjść problemy z cerą ez mam Pruszcz a pryszczu czerwone plamy ale to nic w porównaniu do tego jak kocham swoje dziecko a dodam że mieszkam w UK i mam wsparcie chłopaka i brata tylko tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×