Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammamiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

moje dziecko nie lubi fotelika

Polecane posty

Gość mammamiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mąż wyjeżdza na miesiąc, jak ja z 4 miesiecznym dzieckiem zrobie zakupy?? mogłabym ją wziać w foteliku i do wózka w sklepie ale ona się tak drze jakby ją ze skóry obdzierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nosidełko/chusta? Też nie toleruje? Bo większość dzieci lubi... Nie masz też żadnego sklepu blisko, żeby robić codzienne zakupy? Po prostu dziecko do wózka i zakupy do koszyka na dole. Ostatecznie poprosić kogokolwiek żeby raz w tygodniu/dwa tygodnie został z dzieckiem na te 4 godz. to skoczysz do sklepu... Zakładając, że mieszkasz gdzieś w małym miasteczku czy na wsi i nie masz możliwości zakupów przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z zakupów przez internet, np. tesco. Przyniosą ci do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiaaaaaaaaaa
to nie rejon na zakupy przez internet, mam sklep 2 km od domu idąc trasa szybkiego ruchu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz znaleźć inne rozwiązanie które dziecko zaakceptuje, skoro do sklepu nie masz daleko warto spróbowac chustę faktycznie większość dzieci dobrze je znosi, czuje się dobrze i pewnie blisko mamy i w ten sposób pokonujcie ten dystans, ja mam chustę z bonbonenfant i nie wyobrażam sobie bez niej funkcjonowania jest extra wygodna a o płaczu dziecka nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj dziecku wejść na głowę, bo ono nie lubi zakupów, najlepiej z nich zrezygnuj...co za dzieci, co za matki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko okazało sie że dziecko lubi fotelik tylko nie lubi kombinezonu hihi kupilam kurtke i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×