Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki monitor oddechu

monitor oddechu, który wybrać?

Polecane posty

Gość jaki monitor oddechu

Witajcie, jestem w ciąży i powoli kompletuję akcesoria dla maluszka. Zastanawiam się nad kupnem monitora oddechu. Czy możecie podzielić się doświadczeniem z tym urządzeniem? Czytałam, że lepsze są te przenośne, przyczepiane do pieluszki, bo stacjonarne łatwo oszukać, jeśli maluszek się przekręci, czy zejdzie z tej płytki. Chciałabym też monitor 2w1, z elektroniczną nianią. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje, a argumenty "po co ci to" są nie na miejscu bo nikt nie da ci gwarancji czy monitor sie nie przyda. Gdzies czytałam komenatrz dziewczyny, która tak samo myslała ze to zbędny wydatek i tak sie stało że jej dziecko zmarło w 5 tyg życia. Dla mnie 500 zł to nic w stosunku do komfortu psychicznego. Sama zastanawiam sie nad tymi doczepianymi do pieluszek bo w sumie mysle że dzieciaczek bedzie spał sporo w wózeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci w ogóle nie spały w wózku a wózek stał w domu. Nie myśl tyle na zapas bo życie Cie bardzo zaskoczy. Powodzenia moje drogie. Zapewniam w II ciąży jest łatwiej. Zdecydowanie mniej gadżetów się kupuje :) Psychicznie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki monitor
Hej, dzięki za odpowiedzi! Mam nadzieję, że monitor nigdy się nie przyda, ale jakoś dla świętego spokoju chcę go mieć. Wiele rzeczy mam po siostrach typu wózek, bujaczki, ubrania i inne. Do dziś zrobiłam jedynie jedne zakupy: rożek, kocyk, dwie pieluszki i czapeczki. To wszystko. Na pewno muszę kupić łóżeczko, wanienkę i nianię elektryczną. Co do tego ostatniego, to są monitory 2w1, niania i monitor. Myślę, że dla własnego spokoju monitor kupimy. Czytam o tych z matami i mówią, że np. Angelcare jest dobry. Znowu z drugiej strony czasem dziecko może się przesunąć i monitor nie będzie pełnił swojej funkcji. Co do przenośnych dziewczyny pisały, że jak maluch zaczyna się przekręcać, to klips przeszkadza. I bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i można kupić używany, za połowę ceny. Koleżanko wyżej, która też kupujesz monitor- napisz proszę który wybierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam monitor i ogólnie wlaczam go.na noc i mogę spać spokojnie bo wiem ze jakby cos się działo z moim dzieckiem to da mi znać moja corka śpi w swoim łóżku. Mam Angel care najepszy na rynku ale bardzo drogi. Ja kupiłam używany. Nowy to 700,zl. Da się bez niego tak samo jak da się be pampersów bez wózka za 4tys bez bojaczka bez wanienki bez zabawek bez pieluch tetrowych. Bez krzeselka do karmienia. Wszystko się da. Ale jak ktos ma ochotę mieć to nikomu to nie szkodzi. Jestem zadowolona z posiadania monitora z niania. Tak samo jak da się miec dziecko przy 2tys jak i przy 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monitor nie może się przesunąć bo jest montowany pod materacem. Jedyne co złego może z nim być to fałszywy alarm. Ale przynajmniej widzisz jak szybko możesz zareagować. Angercare jest świetny. Mam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj o monitorach z babysense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, zaraz biorę się za czytanie. Gość 15:00- dziękuję za wypowiedź. Myślę, że będę spokojniejsza wiedząc, że coś oprócz mnie czuwa nad dzieckiem. Gość 15:02 czytałam właśnie o tych alarmach fałszywych i że trzeba monitor wyłączać za każdym razem, kiedy wyjmuje się dziecko. Jednak chyba zdecyduję się na ten pod materac, bo do pieluszki może faktycznie później dziecku przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam Angelcare i polecam. Dwie plytki, dobry zasieg. Przy pierwszam dziecku spalam spokojniej (raz sie wlaczyl) i teraz przy drugim tez jestem spokojniejsza (tez juz raz sie wlaczyl). Moze sie nie przydac, a moze akurat uratuje zycie, nigdy nie wiadomo. Wole 10 falszywach alarmow niz jeden przeoczony raz. Ci co nie maja pisza, ze nie jest potrzebny, ale przekonac sie mozna dopiero, jak bedzie nieszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dnuza hero przyczepiany do pieluszki-dla mnie super,pieluszke dziecko ma zawsze..czy s wozku,czy w foteliku,u babci itp.nie musisz calego tego ustrojstwa montowac.a snuza jest mala wielkosci smoczka i nie przeszkadza.teraz maly ma 8mies.i jest *****iwy ale zakladam juz tylko na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za przewrażliwione mamusie , aż się wierzyć nie chce . To porównanie jednej z nich , że może wózek i pieluchy też nie potrzebne, no litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gość dziś Mam dokladnie model Angelcare Digital AC 301 z dwoma plytkami. Wlaczyl sie 1 raz przy starszaku i teraz przy maluchu raz. Poza tym, trzeba myslec wyjmujac dziecko z lozeczka, zeby go walaczyc, no bo wiadomo ze wtedy sie alarm na 100% wlaczy. To , ze dziecko schodzi z plytki, to moga pisac osoby, ktore chyba nie maja alarmu - bo to niemozliwe, zeby dziecko zeszlo z plytki-plytki wylapuja drgania z materaca. Znajoma miala Angelcar z jedna plytka i tez sie jej nie wlaczal alarm bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wczesniaka i mam snuze-jako jedyna ma funkcje pobudzania wibracja w razie bezdechu i dopiero po 3nieudanych probach alarmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monitory oddechu angelcare zostały wycofane z oficjalnej sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zostalas wycofana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem matki wcześniaków, rozumiem matki dzieci z wadami. Pozostałych matek czyli matek zdrowych dzieci nie rozumiem, ech :( . Mamy zdrowych dzieci : jak Wy dawałyście radę w ciąży , nie bałyście wstać z łóżka i oddychać ????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto bogatemu zabroni :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żadnej stronie nie ma nic o wycofaniu angelcare. Do mam krytykujących: jestem w pierwszej ciąży, jestem zdrowa, oddycham i żyję normalnie ;) ale mam obawy o spokojne noce. Może nigdy się nie przyda i oby tak było. Ale jeśli to urządzenie ma zapewnić mi większy komfort, to dlaczego mam nie skorzystać? Jeśli wy nie czułyście potrzeby to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiesz dlaczego? Wadliwe czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam angelcare. Kupilam uzywany za 100zl jak syn mial miesiac. I dopiero wtwdy moglam spac spokojnie a nie co chwile podchodzic do lozeczka. Smierc lozeczkowa moze sie trafic kazdemu dziecku nawet zdrowemu. Najrozsadniejszy zakup dla dziecka. Wazniejszy od tony ubran i zabawek Chodzi o zycie dziecka. Chcesz pozniej plakac bo ktos Ci na forum powiedzial ze nie warto kupic. Szczegolnie docenisz jak,dziecko bedzie,mialo katar i trudnosci z oddychaniem A dziecko do roku nie umie oddychac przez usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko oddycha przez usta od ok. 5-6 miesiąca. Rozmawiałam o tym z lekarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu czy tak trudno zrozumiec pytanie autorki? Pyta ktory polecamy, a nie czy warto kupic. Zdaje sie, ze kiedys juz w podstawowce uczylki czytania ze zrozumieniem, czyzby przestali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, mam trzy typy na oku, także poczytam i na któryś się zdecyduję z tych stacjonarnych. Chciałabym od razu z funkcją niani. A co do wypowiedzi typu "po co ci to"- jakbym słyszała mamę. Po co, przecież zdrowe będzie, przecież ty w ogóle nie będziesz spała na początku, tylko czuwała, wykraczesz sobie itp. Także już mnie to nie rusza. Są zwolennicy i przeciwnicy, nikt na siłę nikomu monitora nie wciska. Uważam, że będę się czuć pewniej, mając do pomocy monitor. I tyle. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monitor to raczej dla wczesniaka jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modyfikowana
Mam babysense II i drugi doczepiany do pieluszki. Monitor stacjonarny jest tak czuly, ze reaguje nawet na wlaczona karuzelke. Natomiast ten do pieluchy hmmm... fakt, pobudza dziecko wibracja, ale jakos nie do konca mu ufam :/ Jesli chodzi o ten do lozeczka to bez obaw, ze jak dziecko sie przesunie to juz nie zadziala. Plytki sa tak duze, ze nie ma takiej opcji;) Osobiscie nie bylam zadowolona z angel care bo jak dla mnie ma za cichy alarm( mielismy taki w szpitalu) i balabym sie, ze w razie czego nic nie uslysze:( Wszystkim mamom przyszlym i obecnym zycze aby nigdy nie wlaczyl sie alarm ani ten prawdziwy ani falszywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zakup monitora to były najlepiej zainwestowane pieniądze. Spałam spokojnie. Alarm kilka razy się uruchomił. Długo korzystałam z monitora mimo że dziecko urodzone było o czasie i zdrowe. Śmierć lozecczkowa może spotkać każdego. Miałam angelcare na 2 plytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam angelcare i jestem zadowolona, włączam nawet jak córka śpi w dzień. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam angelcare na 2 plytki z niania i spalam spokojnie. U nas nie było alarmów ani fałszywych ani prawdziwych, ale mojej koleżance zdarzyło się ze monitor zawył i uratował dziecku życie (maly zwymiotował i zakrztusił się). Jak dla mnie najlepiej wydane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×