Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staraczka 899

Może jednak ciąża?

Polecane posty

Gość Staraczka 899

Witam jestem w 20 dc. Wczoraj Wczoraj powodu bólu podbrzusza udałam się do ginekologa. Staramy się o dziecko Ale ból podbrzusza był na tyle mocny ze musiałam iść. Na usg okazało się ze wszystko jest wporzadku tylko jeden jajnik mam większy od drugiego Ale to dziwne bo nigdy tak nie miałam. Potem powiedziała ze widzi że jestem po owulacji i za ok 10 dni mam dostać miesiaczke. Czy jednak mogę być w ciazy? Jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test wyszedł pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pozytywny skoro okres dopiero za 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka 899
Na test jeszcze jest za wcześnie dopiero za 7 dni dopiero mam dostać miesiaczke. Gdzieś wyczytałam że różnica w wielkosci jajnikow może oznaczać ciąże Ale nie wiem ile w tym prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty chcesz zajść i dobić do porodu jak z powodu jednorazowego bólu brzucha lecisz zaraz do lekarza? Masakra. Jak coś się działo, to trzeba było na pogotowie iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No możesz być ciaży ale póki co nikt ani nic tego nie stwierdzi. Nie nakręcaj się. A o co chodzi z tymi jajnikami? Jak to sie ma do ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że to ciąża. Trzeba jednak poczekać i nie nastawiać się, bo jeśli nie to będziecie rozczarowani. Jak długo stracie się o dziecko ? Przyjmujesz jakieś witaminy czy coś? Ja staram się teraz o kolejne dziecko i łykam na razie tylko Folika. Tak zalecił mi mój ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka 899
Nie latam z byle czym ale zaniepokoil mnie ten dziwny ból. Boli mnie do teraz ale już mniej. Staramy się pół roku i jakoś nic z tego wychodzi. Ja biorę folik i witaminy. :) no właśnie co do tych jajnikow ze jest większy też nie za bardzo wiem o co chodzi może ma to związek z cialkiem żółtym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka 899
Gość A co to za roznica ze poszłam do lekarza A nie na pogotowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka 899
Czy ktoś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×