Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie?

możliwe są takie bojawy ciąży jeszcze przed okresem???

Polecane posty

Gość ciąża czy nie?

Mialam stosunek 12 dnia cyklu a cykle mam 28 dniowe, wiec prawdopodobnie to był dzień płodny... 2 dni po tym stosunku kłuło mnie a jajnikach, nie bardzo ale tak jakby ktoś miejscowo igłą nakłuwał... W następnych dniach zaczął boleć mnie brzuch, cały, jakby się napinał też, bolą plecy na dole... Nie miewam takich objawów przed okresem, jak boli mnie brzuch to z reguły w 1-2 dniu okresu albo 1-2 dni przed okresem, a tym czasem do okresu mam tydzień a brzuch tak pobolewa juz od 5 dni... Od 2-3 dni czuję ze mam wieksze piersi, jednak nie bolą mnie... Aha i czuję od paru dni cos w brzuchu, jakby motylki, jakby się tam coś "bulgotało"... Czuję to często więc nie ma mowy ze czuję to bo jestem np głodna itp, ze mi się wydaje... Czy to mogą być objawy ewentualnej ciąży??? Test zrobię 27 dnia cyklu wiec w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą to być objawy ale też nie muszą. 27 dc to za wcześnie na test - może jeszcze nie wyjść. Takie objawy też mogą występować przed spodziewaną miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie?
Wiem, że róznie może być... Ale nigdy tak się nie czułam na prawie 2 tyg przed okresem... Mam 1 dziecko i niestety niezbyt pamiętam jak wtedy się czułam... Wtedy planowałam dziecko, teraz nie planowałam ale nie byłabym zla wcale gdyby to była ciąża, gdyby to los za nas zdecydował, bo świadomie jakoś ciężko się zdecydować :-) Wiem ze wtedy test robiłam w 27 dniu i był pozytywny, potem go powtarzałam i też pozytywny, dlatego myślę ze test zrobię 27 dnia, a jak wyjdzie negatywny i nie dostanę okresu to powtórze 30 dnia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie?
Susi tak mi przykro, że Twoje drugie dziecko zmarło w 22 tc... Wiadomo dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie?
do rosól z makaronem fajnie :-) Ale skąd wiesz że zaszłas 12 dnia ??? Może innego??? U mnie tylko ten jeden stosunek 12 dnia był taki, ze wiem, ze jak będę w ciązy to TYLKO w tym dniu zaszłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaaaaa
u mnie objawy zaczęły się zaraz o zapłodnieniu ok. 20 na cyklu. Test robiłam w 27dc. - pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiadomo. Miałam krwiaka, który się wchłaniał ale nie wchłonął się do końca i znalazł się nieszczęśliwie pod łożyskiem. Być może przez to łożysko -niedostatecznie odżywiało dzidzię i zmarła. Co do objawów to też przy tej ciąży miałam kłucie przed okresem i bolał mnie brzuch. Ale podobne objawy tez czasem miałam przed miesiączką więc różnie może być. Trzymam kciuki żeby to była ciąża :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie?
Klara a Ty jakie miałaś objawy po zapłodnieniu czy ok 20 dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak, zaszłam 12 dnia bo 12 dnia pękła nam gumka....i wszystko poszło do mnie:):) objawy?? Ból brzucha jak przed okresem trwał 2 tygodnie i myślałam, że się wścieknę..., bulgotki w brzuchu i duże, obolałe piersi... takie uczucie, że zaraz ze mnie chlupnie@. Co chwilę do kibelka biegałam żeby sprawdzić a tu nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie?
rosól z makaronem... nam też pękla gumka 12 dnia, trochę na pewno było w środku bo potem czułam jak wypływa... Gdyby mnie sam brzuch bolał.. ale mnie bolą też plecy no i mam te "bulgotki" w brzuchu... I boli brzuch 2 dni po tym stosunku, bulgotki po jakis 5 dniach, nie wiem już dokladnie ale codziennie są od tamtej pory i mam dziwne przeczucie że to ciąża, ale może się mylę, czas pokaze. u mnie 27 dzień w piątek będzie, wtedy test... A w którym jesteś teraz tyg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleczeuś
U mnie dziś 9 dzień po "tym stosunku" co moglam zajść w ciążę... 2 dni po nim już bolał mnie brzuch i też mam jakieś "motylki" w brzuchu jakby mi się tam coś ruszało, przelewało, jak to interpretować??? Czy to możliwe czy objawy mogłyby być tak wcześnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleczuś
podnoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec takk,,
poczytaj o temperaturze na google na poczatku ciazy to zobaczysz jak to powinno byc kiedy spada kiedy wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura jest wyższa po owulacji niezależnie od ciąży. Nie ma znaczenia ile wyniesie ale jaka jest różnica z przedwzrostowymi. Nie mierząc cały cykl - nie mozna na tym bazować. Trzeba też spełniać odpowiednie warunki (pomiar po przebudzeniu i przed wstaniem, o jednej godzinie - itp). Ja miałam w ciąży 36,4 bo przedwzrostowe miałam niskie :) Liczy się ilość wyższych, nie wysokość sama w sobie.To tak dużym skrótem - w sytuacji Autorki nie można bazować na temp. jeśli nie mierzy jej na codzień.Na tak wczesnym etapie tylko test da odpowiedź. Przed miesiączką za objawy ciążowe odpowiada progesteron, czyli dokładnie ten sam hormon, który produkowany jest od owulacji do miesiączki niezależnie od ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleczuś
dzięki :-) wczoraj miezryłam była 36,6 dziś 37,0 ale dziś mogłbyć wynik "fałszywy" bo zmierzyłam nie na leżąco, a najpierw wstałam na chwilkę i potem przypomniałam sobie o zmierzeniu, wstałam na 2 minutki, czy więc wynik moze być miarodajny czy też nie??? Do okresu ok 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam wrażenie jakby motyle mi buszowały w brzuchu, test zrobiłam w 26dc ale wyszedł pozytywny tylko dlatego, że to bliżniaki jak się okazało póżniej:D sądzę, że jesteś w ciąży:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
kłucia raczej na owulację a nie na ciąże,ja ani razu nei poczułam jajników w obu ciażach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleczuś
DOMI - Ty przeczuwasz ze test wyszedl pozytywny w 26 dc bo byly bliźniaki??? Czy bliźniaki dlatego, że czułaś jakieś bąbelki bulgotki motylki w brzuchu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 4 mies staram sie z meżem o dzidzie i nic....juz myslałam ze tym razem sie uda...cykle mam 30-31 dni.Okres miałam 13.03.2010...współżyłam z męzem 28.03., 29.03.,30.03....i nic z tego nie wyszło bo 11.04. dostałm okres;-(...prosze o porady! dziękuje i pozdrawiam wszytskie kobitki starajacie sie o malenstwo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika820707
Za namową Asiuleczuś napiszę również tutaj :) Ja nie planowalam jeszcze dzidzi, ale w sumie zastanawiam sie, czy moge byc w ciazy :) Objawy standardowe jak przed okresem, tylko siku chodze czesto :) pamietam, że juz mialam kilka razy zaklocenia cyklu i tez sikalam wtedy co pol godziny :) My z mezem stosujemy stosunek przerywany, zawsze konczymy na zewnatrz, wg temperatury bylam juz w nieplodnej fazie cyklu, ale jakos zaniepokoil mnie brak okresu w terminie. Zrobilam juz trzy testy w odstepach co 4-6 dni i wszystkie negatywne. Może faktycznie, to zwykle opoznienie, tyle stresow mialam w tym miesiacu. Co Wy na to? :) Wszystkim, ktorzy sie starają życze powodzenia :) coraz wiecej osob ma niestety problemy, moja bratowa rowniez :) i cala rodzina czeka na to dziecko, ktore nawet jeszcze w drodze nie jest, a to jeszcze bardziej ich denerwuje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 Emilia
witam, podnoszę temat ciąży i bólów... Ja ostatnią @ miałam 16.04.2014 , dni płodne od30.04- 3.05. no i były starania w tych dniach , ale i w 12dc też, dziś powinnam miec okres a jeszcze nie ma , jutro zroobie test. A co do odczuc to od tygodnia jem ciągle słodkie choć nigdy nie przepadałam, pobolewała mnie macica dziwnie do dziś, piersi obolałe... no i do kibelka biegam siusiu i sprawdzać czy @ nie przyszła... Nie chce robic sobie nadziei, a pierwsza ciażą moja to odrazu wiedziałam bo przy stosunku i dwa dni po strasznie zarwało mnie w macicy i jakoś poprostu byłam pewna, teraz po 8 latach od ciąży i prawie 8 jak brałam anty staramy sie o 2 dzidzi... oczywiście najpierw odczekaliśmy jak trzeba 3 cykle, ten był by 4 ... no chyba ze sie uda... pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam podobne objawy do ciebie z tym bolem brzucha, ja jeszcze bylam bardziej senna a piersi to mnie bardziej bolaly niz zwykle przed okresem. ja test zrobilam tydzien pozniej, choc tez mam regularne cykle. gratuluje, btw mysle,ze bedziesz miala dziewczynke, skoro stosunek byl 2 dni prze owulacja(to kucie iglą to owulacja, ja mam tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ok 3 dni przed okresem dopadł potężny ból jajnika. jakby mnie ktoś igłą tam kuł. trwało to chwilę. prawdziwe objawy zaczęły się około 7tc- wymioty. piersi powiększały mi się powoli, więc nie mam rozstępów ani nie bolą. humorków nie mam w ogóle. zachcianek też nie bylo. bulgotanie w twoim brzuchu to pewnie jelita. wiec nie nakrecaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 Emilia
No u mnie nie wiem co jest grane, miałam zrobić test ale zapisałam się do gin. na 05.06 bo dostałam zamiast miesiączki i 2 kreseczek brązowo buraczkową wydzielinę czego nigdy nie miałam. Myślę że z dzidzi nici... No i dola podłapałam... dam znać co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany jestem w ciąży 5 raz i nigdy nie miałam bulgotek jesteście nawiedzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×