Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

musy owocowe w tubkach

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś widział w sklepach (marketach, sieciówkach...) musy owocowe dla dzieci w tubkach? Firmy innej niż hipp?? Nigdzie nie mogę tego znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam z bakomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bakoma jakieś serki sprzedaje w tubkach... a chodzi o musy z owoców. Może rossmann?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubuś takie ma, szukaj kolo tych sokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam tylko w rossmanie i kauflandzie i oba hippa. Tez szukam bo moj synek je uwielbia,fajne sa na wyjscia jak wypada pora posilku,ale hippa troche drogie jak na taka tubeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że są takie z bobovity i jakieś GoGo... ale nie widziałam ich nigdy w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze są Kubusia i firmę coś tam go go :) ok 2 zł . Zawsze przy sokach. Jest jeszcze Leon ale to jest rzadki sok chodź też w tubce tego nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! A które z tych tubek polecacie? Które lubią Wasze dzieciaczki? Lepsze pojedyncze smaki czy łączone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje tylko kubusie i te go go , bez truskawki, wszystkie zjada. Teraz to super sprawa jak owoce takie marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to traktujesz jako posiłek? przecież ten kubusiowy to masakryczne dziadostwo :O Może te hippa lepsze ale te zwykłe to niczym się nie różnią od kolorowych soczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie traktuje jako posilek ale np.jak jedzemy samochodem to dam bulke i ten rzecier z tubki bo lyzeczka karmic nie bede:o Dzis kubilam te kubusiowe i leona na probe,nie wiedzialam ze leon to jak sok,trudno najwyzej sama wypije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoGo mają "czysty" skład. Żadnych cukrów, barwników i konserwantów, same owocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tubki stoją w działach z deserkami dla dzieci czy w tych z sokami przecierowymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obok zwykłych soków stoją na ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej dac dziecku banana? zamias tej tubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie- bo dla kafemamusiek owoce to zło- dzieci się nimi dławią, owoce są pryskane. za to wszystko co w kolorowym papieru i opatrzone napisem "Zawiera witaminy" to samo zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Pewnie że lepiej :) Tylko że na spacerze trochę niepraktycznie. Banana musisz obrać, dać do rączki - na pewno nie czystej ;) Chyba nikt tu nie mówi o karmieniu tymi tubkami na potęgę tylko o okazjonalnym wspomaganiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam.. gadanie, że banan to problem... Ja jak muszę coś dać poza domem, to właśnie najczęściej biorę banana (ostatnio karmiłam synka w sklepie Jula, siedział w koszyku.. stanęłam z boku w alejce, mąż coś oglądał, a mały szybko zjadł), albo robię kanapkę. Jak ma być malutka przekąska to dam palucha kukurydzianego. Czasem zabieram ze sobą obiad (wtedy biorę gotowy słoiczek, podgrzewam w wodzie i wkładam go do opakowania termicznego, którego kiedyś używałam do butelek), a 2 razy zdarzyło nam się kupić obiadek w sklepie (hipp w plastikowych opakowaniach) i jadł go takiego jaki był, czyli temperaturę "sklepową" miał. Dziecko ma teraz 14 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoro moje dziecko na codzen jada normalne owoce to sie nic nie stanie jak czasem zje przecier z tubki. Nie popadajcie w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
go go najlepsze-same owoce, tanio - sa w zabkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja daje do szkoly oprocz bulki na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gogo squeez. żadne inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonałyście mnie ;) Następnym razem poszukam tego gogo. Zobaczę co to jest, przeczytam etykietkę itp. Rozumiem, że nie ma tam dodatku cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestkka
to ja też kupię :) One też stoją obok kubusiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestkka
Ale na jakiej to stoi półce w sklepie? :) Przy słoiczkach nie widziałam... dziewczyny tu piszą, że tubki kubusiowe przy sokach, to też? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa go go, ale ciezko dostac ja zamawialam w sklepie jako jedyne nie maja cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mają jakieś bardziej wyszukane smaki niż jabłko i banan? To akurat łatwo podać normalnie. Ja daję dziecku banana, jabłko, ostatnio maliny. A morele, brzoskwinie, śliwki ze słoiczków hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie patrzę, że hipp też ma takie tubki, również bez cukru, niektóre ze zbożami.. Ktoś się orientuje w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×