Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na jaką pracę zdecydować się

Polecane posty

Gość gość

tzn obecnie jestem terapeutą w ośrodku, zarabiam ok 3 tys ale psychicznie wysiadam, chciałabym coś spokojnego np pracować w jakimś małym sklepie z odzieżą, w księgarni, upominki ... z tym, ze zarobię znacznie mniej a jednak potrzebuję kasy :( co byście wybrali stresującą pracę za takie pieniądze jak mam, czy spokojną pracę za małe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa kasą, ale zdrowie psychiczne jest ważniejsze:-) to juz ty musisz podjąć decyzje czy na taką zmiane cie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
A nie myślałaś aby sostać inseminatorem? Praca z naturą, dobre zarobki i robisz to, co lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd niby wiesz, ze to lubię? :) praca z naturą ok, zarobki nie wiem, może i wysokie a poza tym, nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam do wyboru pracę biurową za 1100 na miesiąc lub pracę fizyczną za 2200. Wybrałam fizyczną. Jest ciężko ale kasy też 2 razy tyle. Tobie jest trudno doradzić ponieważ chodzi o twoje zdrowie psychiczne... No ale zastanów się czy wystarczy Ci najniższa krajowa często bez umowy o pracę. Bo nie każdy może sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
A nie lubisz czuć coś grubego, sztywnego, ciepłego i pulsującego w dłoni? Jesteś les?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty myślisz ze w sklepie odzieżowym jest miło i przyjemnie.... W swojej pracy jesteś specjalistą kimś szanowanym a w sklepie będziesz zwykła pani.za kasą..... Z durnymi klientami którzy na tobie będą wyladodawać swoje frustrację..... Ja bym nie zmieniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię wykańcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×