Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na jaki kolor macie pomalowana kuchnie

Polecane posty

Gość gość

i jaka dobra farba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och. Ja mam kuchnię w beżu ale dlatego, że podłoga jest soczyście zielona. Szafki brąz ciemny. wracając do wspomnień, najlepsza była moja słonecznie żółta kuchnia/ściany/ przy czarnych kaflach, białych szafkach i podłodze i czerwonych dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bezowe kafelki. jaki kolor by pasowal. a meble mam jeszcze taki stary typ.taka okleina mozaikowa. czarno brazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego co odpisałaś bedzie pasowal przygaszony żółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez rozwazam zolty moze kawa z mlekiem ,bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę beżu, kojarzy mi się ze szkolnymi korytarzami. Słoneczny żółty, czerń i czerwień wydają się fajnym zestawieniem. Obecnie kuchnię mam zieloną - ciemnozielone kafle i jasnozielone ściany, podłoga biała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa z mlekiem to nie kolor. Pomaluj ściany na biało, a za pare lat masz kawę z mlekiem:o Odważ się na ten żółty i wcale nie zgaszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam na bialo. i juz widac ze z bialego zrobil sie szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko ale macie stragan,kto dziś maluje ściany na żółto ?masakra,może lepiej przyjrzyjcie jakieś miesięcznika bo o dekorowaniu nie macie pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sp/ier/da/laj z tym swoim miesięcznikiem, mój dom, mój gust, moje kolory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe :) ja mam na zielono, nie soczysta zieleń, raczej taki szary zielony, zimny, martwy kolor. Kafelki na ścianie biale gladkie za to meble maja cieply kolor jasnego drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, kto teraz maluje ściany gdziekolwiek w domu na żółto? Weźcie te miesięczniki przejrzyjcie, polecam M jak Mieszkanie - super fajne opisy i pomysły na stylowe pomieszczenia. Ja mam w kuchni kolor beżowy -neutralny, ale na jednej ścianie mam tapetę atrapa kamieni, kafelki na ścianie mam jakieś kwiaty zawijasy, a na podłodze beżowe. Szafki mam kolor bawarka z uchwytami w kwiaty, stół jasny brąz z białymi nogami i krzesła białe takie styl prowansalski i na te krzesła poduszki w różowe drobne kwiatki i jedno krzesło pomalowana na różowo dla kontrastu. Ogólnie styl kuchni mam prowansalski - strasznie mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam oliwkową kuchnię z bladoróżowymi kafelkami. Białe meble z drewnianymi blatami i uchwytami, podłoga w kolorze skóry bydlęcej. Na pewno nikt, kto wejdzie do mojej kuchni, nie powie, że wygląda jak z katalogu. To ja wyznaczam trendy u mnie w domu, a nie jakieś magazyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gość 8:18 Ale takie właśnie są przedstawiane kuchnie w magazynach :). Ale nic do ciebie nie mam, bo z opisu wynika, że masz śliczna kuchnię, zawsze chciałam oliwke z różem i białym, cudne kolory, ale wybrałam inne. gość z 7:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam polowe kuchni w blado zielonym z brokatem, druga polowe jasny bez, meble jasne drewno z szarym, na srodku kuchni wyspa, wielka amerykanska lodowka, zdjecia dzieci i kolorowy obraz , ktory przywiozlam z karaibow ;). Mnie sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, kto teraz maluje ściany gdziekolwiek w domu na żółto? Weźcie te miesięczniki przejrzyjcie, polecam M jak Mieszkanie - super fajne opisy i pomysły na stylowe pomieszczenia. x Ja mam na żółto. Ale rozumiem, że dla Pani Hrabianki to obciach, bo nie jest tak, jak pokazują w M jak Mieszkanie :D Boże, jakaś ty głupia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tapeta a'la kamień i drewniane bele na suficie. I powiem wam, że nawet nawet nieźle to wygląda, a kuchnia w tym wyglądzie jest od ponad 15 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam na żółto i jest ok, a nie jakieś tam cuda niewidy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, kto teraz maluje ściany gdziekolwiek w domu na żółto? Weźcie te miesięczniki przejrzyjcie, polecam M jak Mieszkanie - super fajne opisy i pomysły na stylowe pomieszczenia. Ja mam w kuchni kolor beżowy -neutralny, ale na jednej ścianie mam tapetę atrapa kamieni, kafelki na ścianie mam jakieś kwiaty zawijasy, a na podłodze beżowe. Szafki mam kolor bawarka z uchwytami w kwiaty, stół jasny brąz z białymi nogami i krzesła białe takie styl prowansalski i na te krzesła poduszki w różowe drobne kwiatki i jedno krzesło pomalowana na różowo dla kontrastu. Ogólnie styl kuchni mam prowansalski - strasznie mi się podoba.]]]] i wzielas to z jakiegos miesiecznika?? :O chyba z 30 lat temu, bo tandeta i kicz nieziemski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goś dziś Przecież mówię, że to ja wyznaczam trendy;) Moja kuchnia ma 15 lat. W międzyczasie zmieniał się kolor ścian ale do oliwki w różnych odcieniach zawsze wracam. Najlepiej mi pasuje. Był też krytykowany tutaj żółty, bledziutki ale żółty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, tandeta ten styl niby prowansalski, masz się czym chwalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, żal mi cię, styl prowansalski jest mody, a remont robiłam we wrześniu 2014. Miesięczniki są po to by czerpać z nich inspiracje, a nie zgapiać z nich wszystko. I moja kuchnia jest ok. Nie widziałaś jej to nie wiesz. A jest ładna i wszyscy mi to mówią. gość z 7:57 i 8:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanki z kuchnią w stylu prowansalskim: zamiast opisywać swoją tandetna kuchnie zajrzyj do słownika ortograficznego : pisze się Aha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty sobie zajrzyj do słownika, bo tak się składa, że można pisać tak i tak... I co?! I moja kuchnia jest ładna, a temat był jakie mamy kolory w kuchni to ja pisze jakie mam i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musiałabym zajrzeć do twojego słownika bo w słowniku języka polskiego jest tylko jedna pisownia tego wyrazu, takie głupoty opowiadaj takim jak ty a nie kompromituj się na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kafelki w kolorze piaskowym tylko we wnęce gdzie jest kuchenka i zlew, reszta ścian jest pomalowana na biało, szafki w kolorze "jabłoń" (wpada lekko w czerwień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zajrzyj sobie. Ja nie będę się z tobą kłócić, nie lubię bab, które szukają tylko zaczepki. Spadaj z tego forum porządniacho wstrętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo można pisać oh albo och.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×