Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Landerka

Na jakie ZAJĘCIA DODATKOWE chodzą Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość Landerka

ile razy w tyg są i ile za nie płacicie na miesiąc ? w co najbardziej opłaca się zainwestować? dziecko ma 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kuzyn ma 19 lat i udziela lekcji tenisa 70 zł od godziny ;) Sam trenował od 8 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka chodzi na basen, zajęcia w małej grupie (5-6 osób) zróznicowanej wiekowo 45 min 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
A po kija męczyć dzieciaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia franusia
mój syn ma 5 lat i od 7 miesiecy chodzi na Muay Thai. jest bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdziłam, że skoro moje dziecko będzie MUSIAŁO chodzić do szkoły od 6 r.ż. to nigdzie jej nie wyślę chyba, ze będzie bardzo chciała. Chodzi na rytmikę w przedszkolu i starczy. Basen dobry pomysł... szkoda, że u mnie w miejscowości nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakim*
moj syn ma 7 lat i chodzi na karate 3 razy w tygodniu po godzinie place 100 $ ( mieszkam w stanach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiowe3
moj syn chodzi na szachy (Dom Kultury Kopernik, w Poznaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn (9 lat) chodzi 2 razy na piłkę nożną i 1 raz na tenis. Nie jest to żadne męczenie, bo sam chciał. Lepiej jeżeli dziecko wybiega się na korcie czy boisku niż siedzi w domu przed telewizorem. Za tenis płacę 30 zł/h, za piłkę 40 zł/m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córa 5 lat chodzi na balet bardzo chciała poza tym ma do tego talent zajęcia 2 razy w tyg po 45min cena 160zł co do innych to przynajmniej raz w miesiącu zabieram ją na basen ale to prywatnie a nie na jakieś zorganizowane bo stwierdziłam że to przegięcie 25zł za godzinę lekcyjną gdzie dzieci sa w brodziku i się tam tylko bawią wolę z nią iść sama na normalny basen i pouczyć pływać bo od września bedzie szła do szkoły i chce ją do klasy sportowej właśnie pływackiej zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chodzi na j angielski 115 zl mies i kółko matematyczne za nie nic nie płace bo są to zajęcia organizowane w szkole. Jeżeli pytasz w co zainwestować to wydaje mi się że w jakiś język najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea......
moim zdaniem najlepsze beda zajecia sportowe (zapytaj dziecko co by chcialo robic). no i ewentualnie jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja *******
Nie zgodzę się z przedmówczynią: " ..... ale to prywatnie a nie na jakieś zorganizowane bo stwierdziłam że to przegięcie 25zł za godzinę lekcyjną gdzie dzieci sa w brodziku i się tam tylko bawią wolę z nią iść sama na normalny basen i pouczyć pływać bo od września bedzie szła do szkoły i chce ją do klasy sportowej właśnie pływackiej zapisać ... " dziewczyno chyba nie szukałaś sobrej szkoły dla dziecka. Mój syn (6 lat) od 2 m-cy chodzi na naukę pływania i uważam, że był to strzał w 10. Z nami też chodził na basen, ale to nie to .... przy nas pozwalał sobie na zabawę itp... natomiast na zajęciach tak pięknie ćwiczy i słucha instruktora, że aż miło popatrzeć (rodzice siedzą na tarasie i obserwują dzieci). U nas koszt to 19 zł/ 45 min x 2 razy w tygodniu. Polecam basen, ale u sprawdzonego instruktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyg
glottodydaktyka, zajęcia teatralne, taniec, zajęcia matematyczne w godinach przedszkola, dodatkowo angielski, gimnastyka korekcyjna, karate, ma 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi raz w tygodniu na basen i na zajęcia kulinarne do szkoły Little Chef. Zuzia także ma 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka chodzi do szkoły tańca na hip hop - sama chciała. Gdy bedzie chciałą zrezygnowac - nie ma problemu. Nie będę męczyła moich dzieci zajęciami dodatkowymi, których nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plastyka i angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna posylac dzieci na sport przeciez sport to sam zlo i mozna doznac tam kontuzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport to zło? Nie no, chyba lekka przesada, w takim razie w-f to też zło?;p Ja swoją małą posyłam na warsztaty kreatywne/plastyczne, pani w szkole powiedziała, że ma do tego talent, a ze jeszcze to lubi więc czemu nie? W Lublinie zajęcia są prowadzone przez właścicielki sklepu later i tam też chodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 5 lat. Nie posyłam jej na żadne zajęcia dodatkowe choć znajome wysyłają swoje dzieci w tym samym wieku na angielski i jakieś tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wlasnie zapisalismy syna na gitare. Jestesmy w trakcie kompletowania calego sprzetu, Gitare juz mamy, teraz czekamy na futeral z www.az-cases.pl/ i pozostaje tylko umowic sie na pierwsza lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn( lat 17) - korepetycje z niemieckiego siatkówka Rysunek długopisem Pływanie Córka( lat 15) zumba( kiedyś na taniec chodziła...) Dodatkowy angielski Pływanie Rysunek ołówkiem i kred- kami Malarstwo Najmłodsza jeszcze na nic nie chodzi bo ma 2 prawie 3 lata, ale za jakiś rok, dwa też będzie pływanie i jakiś taniec może się włączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka 4,5roku: angielski 3 x w tygodniu, hiszpański 2 x w tygodniu, taniec nowoczesny, basen, zajęcia teatralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mieszkalam w Polsce to corka nie chodzila na zadne dodatkowe zajecia,wystarczajaco zajec jej szkola dostarczala w postaci zadawanych lekcji to byla masakra nie wyobrazam sobie by dziecko meczyc jeszcze czyms dodatkowym.Teraz mieszkamy w Anglii corka juz studiuje,ale syn ma 6 lat i chodzi na king boxing 2 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disneyyka2
Dobrych opiekunów i animatorów zabawy mają w klubie dla dzieci – "Baw się i buduj" ( www.dzieciaki-buduja.pl ). Coś takiego otworzyli na Tkackiej 55. Inna sprawa, że klub jest fantastycznie wyposażony. Z tego co mówiła mi pani pedagog, to mają kilkadziesiąt tyś różnych klocków, w tym Lego, ale też 14 innych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość dzieci lubi rysować, malować, ja dlatego syna zapisałam na zajęcia plastyczne, chodzi na nie z entuzjazmem, przybory są niedrogie, wszystkie kupiłam w sklepie plastycznym online http://www.plastyczne-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenismaniak
Jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe to ja od siebie mogę zaproponować tenis. Moim zdaniem to nie tylko świetna forma rozrywki ale także trening umiejętności :) Tutaj masz ciekawy artykuł na ten temat: http://rgkradom.pl/2016/08/16/nauka-tenisa-w-szkole/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn 12 lat od 6 lat szkola muzyczna klasa fortepianu i skrzypiec jako dowolny dodatkowy instrument organy ,oprócz tego spiewa w chorze szkoły muzycznej ma wyjątkowy sluch jest zgrabnym slicznym chłopcem nikt go do tego niezmuszal sam chciał tak ze ma pożytecznie wypelniony czas .niesiedzi calymi dniami przed komputerem z paczka chipsów i cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze córki chodza do szkoły muzycznej :) Jedna na gitarę druga na pianino. Mieszkamy w Szczecinie i chodzą do szkoly muzycznej Artyz. Jedna zdala juz egzaminy brytyjskie. Wczesniej miały zajecia w domu ale widac ze w szkole o wiele wiecej sie uczą i szybciej robią postepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Amelka
O nie pomyślałam o muzycznych zajęciach... Ja kiedyś się uczyłam gry na skrzypcach i pamiętam, że lubiłam zajęcia. A polecacie jakąś szkołę we Wrocławiu? Moja na razie chodzi na basen do Szkoły Pływania Fala http://www.szkolaplywaniafala.pl/o-nas/ i jest mega szczęśliwa. Już samo wybieranie stroju kąpielowego było dla niej super. Lubi chodzić na basen, nie boi się wody, chętnie bierze udział w zabawach w wodzie. Ma zajęcia z panem Jakubem i bardzo go lubi i się go słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×