Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama z ołówkiem w ręku

Na początek pampers premium care czy baby dry?

Polecane posty

Gość mama z ołówkiem w ręku

Witam robie listę do szpitala i ogólnie na początek, które pampersy lepsze dla dziewczynki? Zdarzyło mi się spotkać z opinią, że lekarze odradzają premium care ze względu na ilość cudów olejków i ze premium potrafią uczulic. Ile też idzie takich pampersow w szpitalu i pierwsze dni w domu? Będę wdzięczna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ci coś pomyliło to actibe baby z pampers są perfumowana ;), Premium Care właśnie nie i są super mu jakieś 2 miesiące uzyskaliśmy i później active baby i uczulen nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ilości to całkiem sporo idzie na początku jak dziecko smułkę wydala, może nawet 10 na dobe, później już mniej tak z 5-6 na dobę. A co do firmy to nie doradzę bo ja od początku urzywałam dada z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premium Care, w szpitalu poszło mi ok 50 (5 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premium Care są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z ołówkiem w ręku
Mogło mi się pomylić właśnie dlatego tu jestem i pytam bo mieć w rękach miałam zielone ale białych nigdy. Czym one się ogólnie różnią? 50 w 5 dni czyli po cesarce jak będę to większa paczkę kupic. Wziąć od razu dużą czy mała i jak będzie ok dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mala i dokupisz bo wiele dziec****eluchy pampersa uczulaja. Ja uzywalam Dady biedronkowe i sa tansze a jakosc jest naprawde dobra. Dobre tez sa huggiesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z ołówkiem w ręku
Dzięki wielkie ciekawi mnie jeszcze różnica między nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to zdecydowanie lepsze są premium care w białym opakowaniu. Używałam ich przez 6 miesięcy aż mi dziecko wyrosło :) są cieńsze niż zwykle baby dry, delikatniejsze i wydaje mi sie ze zapewniają większa suchość. Te baby dry maja bardziej watowaty środek. Nadal uzywalabym premium care gdyby był większy rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te premium care nie zauważyłam żeby miały jakiekolwiek olejki w sobie ani zapachy. Są na maxa delikatne. Mi w szpitalu poszła mała paczka tych pieluch. Tam chyba 32 szt są ale nie mam pewności. Leżałam 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z ołówkiem w ręku
Dzięki śliczne a jak na to patrzą ortopedzi itd? Chodzi mi o bioderka bo jak one są takie cieniutkie to jest troszkę różnicy co nie? Pytam bo siostra miała np zalecenia zakładania huggow do 3 miesiąca, może się ktoś przyczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z ołówkiem w ręku
Tylko to było dawno 6 lat temu :-) teraz się czasy zmieniają ale bioderka dalej takie same ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 dni po porodzie
Kup premium care mała paczkę i zielona mała w razie czego mąż nie będzie musiał latac zobaczysz która Ci odpowiada :-) a w razie czego będziesz bezpieczna. Weź do torby z trzy zielone jakby białe były nie halo i juz :-) mąż Ci zdąży wtedy dowieźć żebyś jak rumuński tabor nie szła do szpitala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba32
Ja polecam na początek premium care, bo dobrze chłoną rzadkie kupki, poza tym są cieniutkie i mięciutkie, a to ważne dla takiego maleństwa. W sumie do 5-go miesiąca ich używałam, potem przeszłam na active baby, bo premium są drogie i jeśli dziecko ma dobrą skórę, a mój synek taką ma, to nie ma sensu przepłacać. Active baby to dobra jakość za rozsądną cenę dla starszych maluszków, premium polecam na pierwsze miesiące, bo są po prostu delikatniejsze. A potem, kiedy dziecko zaczyna raczkować, fajne są pieluchomajtki pampers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam Dady z Biedronki. Potem jak dziecko miało 6 miesięcy to dostało na dzień dziecka 2 paczki zielonych pampersów.. jak sie skończyły znów do dady wróciłam. I pampersy zielone zaczęlismy u dziecka zakładać jak miało ok roku, czyli chodziło, wstawało, kucało, biegało.. zmiana ze względu na lepsze zapięcia w pampersach, bardziej elastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z ołówkiem w ręku
Dziękuję Wam ślicznie :-) cenne wskazówki bardzo przydatne :-) kupie faktycznie mała biała i jakby coś mała zielona i jak będzie ok to zamówię sobie ze sklepu pampers wtedy ta dużą paczkę :-) 222 sztuki. Nie będę teraz mega zapasów robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Dady- u mnie w miescie taniej wychodza Pampersy. :) My uzywamy zielonych Pampersow, ale mialam okazje uzywac Premium Care i powiem szczerze, ze mnie nie zachwycily. Po pierwsze sa o wiele drozsze, po drugie po co jakis pasek zmieniajacy kolor jak sie dziecko zesika? To po prostu czuć i nawet widać, bo przód Pampersa się zażółca nawet jeśli moczu nie jest dużo. Po co wchłanianie kupek? Nie lepiej po prostu dzieciaka przewinąć? I wydają mi się jakieś sztywniejsze od zielonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z ołówkiem w ręku
Ja myślałam te paczki 222 za 119 sztuk i odbiór osobisty przy okazji pobytu w Wawie. Wtedy się opłaca są po 56 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z ołówkiem
222 sztuki za 119 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama też noworodka
Przy takiej opcji to faktycznie nie jest dużo weź weź bo Rossmann te pierwsze ma po 66 groszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najpierw uzywalam new borny, pozniej jak córka miala 2 tyg przeszlam na premium care bo myslalam ze będą lepsze, ale w sumie chyba nie sa. a to co mnie od nich odrzuca to zapah, jakis taki chemiczny. teraz jest 3 m-ce po porodzie i przezucilam sie na dada i rossmanowe. premium care jeszcze leżą w kącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×