Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nabyta reakcja alergiczna na mleko u 4latka?

Polecane posty

Gość gość

Moj syn 4 i pół roku pił do niedawna mm - rano i wieczorem. Od jakiegoś czasu zaczął robić luźne kupy wiec stwierdziłam ze to od mm i odstawiłam mm i zrobiłam mu płatki owsiane na świeżym krowim pół na pół z wodą. Rano jak wstał to zwymiotował tymi płatkami i miał ostra biegunkę później znowu wymioty. Podaje mu orsalit i smecte i probiotyk. Uspokoilo się więc nie jadę na pogotowie. Czy któraś mama tak miała czy to może byc alergia na mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mało danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka :tezma sucha skórę i pojawia się wysypka mimo tego że kapie go w emolientach i natłuszcza skórę bardzo łagodnymi bezzapachowymi środkami do skóry wrażliwej i suchej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście alergia może wyjść w każdym wieku. Taka pokarmowa również. Skonsultuj się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Jesteśmy w szpitalu z podejrzeniem rotawirusa. Wieczorem wysoka gorączka i lał się przez rece nie chciał jesc. Ciągle biegunka. Pojechaliśmy natychmiast do szpitala. Wiec to nie od mleka... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergia może wyjść w każdym wieku, ale białko mleka krowiego masz przecież również w mm. Więc jeśli nie pił mm jakiegoś specjalnego dla alergików, to nie ma powodu żeby raptem zwykłe mleko go uczuliło. A tak na przyszłość- świeże mleko zaleca się przegotować, jedynie UHT można dawać prosto z kartonu. Nie ma też powodu żeby mieszać je z wodą czy dawać odtłuszczone, dzieciom zaleca się pić mleko pełnotłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona anqua
Polecam poradzić się dietetyka. Na stronie zapytaj dietetyka zadaje się pytanie i odpowiadają dietetycy za darmo i bez potrzeby rejestracji: https://kcalmar.com/zapytaj-dietetyka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×