Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do widzenia

Nagonka na karmienie mm

Polecane posty

Gość Do widzenia

Wy jesteście p******e! Straszyc matki ze karmienie mm zwiększa prawdopodobieństwo śmierci lozeczkowej. Jesteście nienormalne i chore! Leczcie się najlepiej swoim pokarmem bogów z cycka, ciekawe co Wy zrecie że wasze mleko jest niby takie z******te i nawet wydłuża życie człowieka, że niby ekologiczne warzywa i mięso?? Hahahaha pewnie wszystko z biedronki z całą tablicą mendelejewa. Idiotki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko karmiłam piersią 3 dni, potem mm, nie umarlo, ma 8 lat już i jest zdrowe i madre. Tak, spotkałam się z nagonka już w szpitalu, moja najlepsza przyjaciolka prawila mi moraly a tesciowa rzucala głupie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam małego dziecka już, karmiłam tylko do 6 mż, nie biorę udziału w kłótniach kp-mm ale tobie muszę napisać: JESTEŚ ZWYCZAJNIE GŁUPIA. To tylko stwierdzenie stanu a nie obrażanie. Nie masz pojęcia o temacie a p********z głupoty. Masz matne wykształcenie, pewnie nawet nie pracujesz a tykasz się i przeczysz wnioskom mądrzejszych od siebie. To nie jest kontrowersyjny temat, lekarze, naukowcy, WHO zą zgodni: kp do wielkie dobrodziejstwo dla dziecka, mm to sztuczny, chemiczny syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* MARNE WYKSZTAŁCENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llajka
Autorko wiem, że na medycynę jesteś za głupia, na mądre artykuły też, ale chyba potrafisz ogarnąć jedno zdanie z opakowania mm, że "najlepszy dla dziecka jest pokarm matki"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczcie juz z tymi przepychankami i dajcie juz spokoj kazda matka karmi dziecko jak chce i nic wam do tego.... zajmijcie sie lepiej czyms pozytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie straszenie tylko fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisałam o tym, że karmienie piersią ZMNIEJSZA RYZYKO śmierci łóżeczkowej, nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie widzisz dlaczego mleko ludzkie jest lepsze dla człowieka, to więcej pytań nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My (mamy karmiące piersią) naprawdę mamy głęboko w d... jak karmione są obce dzieci. Oczywiście, chciałybyśmy, żeby świat był idealny, żadne dzieci nie cierpiały, nie chorowały, nie traciły rodziców, nie były biedne i dostawały to, co najlepsze, w tym odpowiedni okres karmienia mlekiem matki, ale wiemy, że świat idealny nie jest i możemy zadbać tylko o własne dzieci, żeby miały to co najlepsze. Szkoda nam oczywiście dzieciaczków, których matki nie chcą lub nie mogą im tego dać, ale nie oszukujmy się, nie spędza nam to snu z powiek. Dziwi, owszem, egoizm i bezmyślność niektórych matek, ale naprawdę obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, dobrze napisała osoba powyżej. Ja karmiłam (nadal karmię) piersią. Nigdy żadnej kobiety znajomej czy obcej nie skrytykowałam i nie obraziłam z powodu tego, że karmi mm. Dbam by moje dziecko miało to co najlepsze. Chciałabym, żeby wszystkie dzieci były karmione najlepszym pokarmem ale świat nie jest idealny. Natomiast to co myslę o takich matkach (wyłączając te po amputacji piersi czy te które nie mogą karmić z powodu choroby) to zostawiam dla siebie. Owszem dziwię im się, uważam je za gorzej wyedukowane i leniwe ale to moja opinia i mam prawo taką mieć. Głośno nikogo pesonalnie nie obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko po co sie przejmujesz.Mlekiem m karmi 80procent populacji. Wyznacznikiem bycia db matka nie jest karmienie mm czy piersia. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Polek, bo mamy bardzo złe statystyki na tle innych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie chodzi o nagonkę na mamy karmiące mm, ale o edukację. Mnóstwo kobiet rezygnuje z karmienia piersią (choć przecież nikt nie wątpi, że to najlepsza opcja dla dziecka i że powinno się je karmić tylko piersią do końca 6 m-ca życia), bo trafiają na kryzys laktacyjny, skoki rozwojowe i nie wiedzą, co zrobić, do kogo zwrócić się z poradą w trakcie problemów np. z poranionymi brodawkami. To wielka szkoda. Na szczęście sa teraz takie profile na Facebooku jak "Mleko Mamy Rządzi" i tam naprawdę mozna o wszystko zapytać i otrzymać darmowo poradę na tematy związane z laktacją. W każdym razie ostatnio chodzi po sieci artykuł na ten temat, że gdyby na świecie więcej kobiet karmiło piersią, można byłoby uratować nawet 800 tys dzieci więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tobie chodzi o edukacje , tym oszolomkom co karmia po 4 lata chodzi o najswyklejszy hejt , idiotki co im bachory mozgo wyssaly z tym wiszacym cycem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P/o/j/e/b/a/n/e p/i/z/d/y z was! Tyle! Co mi mozesz powiedziec o moim dziecku? Mozesz mnie pocalowac tam gdzie slonce nie dochodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być takim egoistą i nie karmić własnego dziecka piersią tylko jakimś syfem. Nawet sama nazwa nie zachęca. "MODYFIKOWANE" - to brzmi jak jakieś GMO albo jeszcze coś gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z osobą powyżej. Kobiety rezygnują dla swojej pieprzonej wygody, bo nie chce im się siedzieć z dzieckiem przy piersi i wstawać często w nocy - dla mnie to jest naprawdę przykre. A rezygnują z karmienia przy pierwszym kryzysie laktacyjnym, tłumacząc się, że straciły pokarm - BZDURA. A już tekstów o słabym pokarmie nie mogę słuchać - nie ma czegoś takiego! Pokarm dostosowuje się do potrzeb dziecka i potwierdzi to każda poradnia laktacyjna. Ja miałam cc i dostałam pokarm dopiero 5 dnia, pomimo tego nawet przez myśl mi nie przyszło, żeby karmić dziecko mm. Niestety przez te pierwsze 4 dni musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zes:raj:Cie sie z tymi żalami odnośnie tego czym kto karmi. Ja wam do garów nie zaglądam a nie jedno GOMO by sie znalazło (paluszki kukurydziane, kaszka kukurydziana i inne świństwa na czele z kostkami rosołowymi) wiec nie mieszajcie sie z ta swoja "dobrocia" do innych mam. Nie chce i nie karmie piersią. Mam prawo wyboru i z niego korzytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzieci nie mam, nie planuje. A i tak uwazam ze karmienie piersią jest najlepsze. Dlaczego to chyba oczywiste. I jesli wpadnę to sie do tego nawet zmusze jak bedzie trzeba bo biore odpowiedzialnosc za swoje czyny. Jak nie bede mogla to bede kombinowac pokarm od innej karmiacej. I tyle Ale z racji, ze mi sie zwyczajnie NIE CHCE miec dziecka robie wszystko by go nie miec. Egoizmem jest robienie sobie dziecka i potem karmienie go sloiczkami itp "bo mi sie nie chce gotowac", wciskanie swoim rodzicom do opieki itd Jak psa biore to tez mam swiadomosc ze sa pewne wymogi najlepszych warunkow i do tego daze. A nie do leniwej sredniosci. A jesli ktos jest leniwy - to niech nie bierze odpowiedzialnosci za tak wymagajace opieki stworzenia. Rybki sobie kupi zamiast dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsądne i kulturalne wypowiedzi na temat karmienia piersią. Edukacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka tez byla zafiksowana na kp a palila przy tym paczke fajek dziennie ale dziecku dawala co co najlepsze a nie gowno modyfikowane :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa i nawet fajnie to wygladalo latem jak na balkonie na swierzym powietrzu ze swoim dzieciaczkiem siedziala przy piersi i fajke kurzyla widok rozczulajacy nie to co biedne dziecko z butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moja kolezanka tez byla zafiksowana na kp a palila przy tym paczke fajek dziennie ale dziecku dawala co co najlepsze a nie gowno modyfikowane" I to jest dowod na co? Na to ze wszystkie tak robia? Mozesz uargumentowac czego dowodzi Twoja wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam karmiłam 4,5 miesiąca i wystarczy. Dzisiejsze mleko z piersi nie jest już takie samo jak 100 lat temu, chemiczne żarcie, spaliny powodują, że w mleku marki oprócz tych wszystkich dobrodziejstw znajduje sie też mnóstwo syfu. A ta cała organizacja Who to jeden wielki przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palenie papierochow, nieodpowiednia nie zdrowa dieta sztuczne witaminy to wszystko tez modyfikuje mleko naturalne. Najlepsze sa matki polki palace w ciazy i podczas karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Picie alkoholu tez modyfikuje mleko. Ile takich znasz kobiet? Ja nie znam zadnej. Podobnie nie znam zadnej co palila w trakcie ciazy/karmienia. Ale wiekszosc osob ktore znam zachowuje pewien poziom. Widac musisz duzo takich spotykac skoro wg Ciebie to ze matka pali jest istotnym glosem w dyskusji o kp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowy , ktore rycza najglosniej , daja najmniej mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wybacz. Malo widzialas w swoim zyciu w takim razie. Gdy lezalam w szpitalu bylo bardzo duzo kobiet ciezarnych palacych w lazienkach itd. Gdy stalam w kolejce po skierowanie na badania tez bylo duzo palacych ciezarnych. Tego nie da sie niestety ukryc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasiadka karmiaca piersia wystawala na balkonie z faja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×