Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zi99

najciekawsze gry edukacyjne dla dzieci

Polecane posty

Gość zi99

Jeżeli są tu mamy podobnych wielbicieli planszowek i gier to polecajmy ulubione gry pociech, wymienmy sie wiedza :) Ja polecam w imieniu corci "Top modelki", najnowsza gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić Zgadnij kto to :) moze nie jest to gra typowo edukacyjna, ale uczy myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelissa
wazne zeby rozwijaly przydatne umiejetnosci i bawily zarazem jak gra "Bystre Oczko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mogę polecić stronę pomyslowamama.pl, gdzie zawsze kupuję bardzo fajne i ciekawe gry edukacyjne dla swojego dziecka :) Jest tam naprawdę duży wybór, a moje dziecko zawsze jest zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu synkowi kupiłam świetną grę - Clementoni Moje Pierwsze Doświadczenia Chemiczne. Bartuś jest zachwycony, uwielbia przeprowadzać doświadczenia a ja jestem spokojna, bo nie spędza wolnego czasu przed komputerem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tatą 8 letniego Adama. Uważam że nauka dziecka poprzez zabawę to najlepsza frajda jaką można zafundować dziecku. Kupiłem ostatnio dziecku Serie programów Akademia Umysłu JUNIOR która rozwija pamięć, wspomaga koncentrację oraz pobudza wyobraznie :D Myślę że jest to bardzo mądry i przemyślany prezent dla dziecka który przyniesie mu dużo rozrywki . http://www.akademia-umyslu.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć polecam zakupić Serie programów Akademia Umysłu JUNIOR. Mój dzieciak dzięki tym programom bardzo szybko się rozwija, poprawia swoją pamięć. Programy są rekomendowane przez psychologów i pedagogów. Każdy PROGRAM zawiera 20 ćwiczeń o różnych poziomach trudności, dzięki temu nie ma możliwości by ta zabawka znudziała się tak szybko jak inne. Korzystanie z programów to POŁĄCZENIE ZABAWY Z NAUKĄ. Dzieci nie tyle ćwiczą swoją pamięć i koncentrację uwagi, co przede wszystkim świetnie się bawią. Mam nadzieje że podsunąłem pomysł na prezent dla dziecka . Warto zajrzeć : http://akademia-umyslu.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinina
Ja dla swoich dzieciaków wykupilam abonament Tabletowego Przedszkola - kazde z nich ma zadania dopasowane do swojego wieku i widac, ze sie z tego czegos ucza, a nie, ze graja dlasamego grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddfff
Zaawansowane programy edukacyjne dla różnych grup wiekowych dzieci tanio sprzedają na justsoft.com.pl. Mają ciekawe rozwiązania, w tym do terapii logopedycznej, ale też po prostu rozwijające słownictwo, czy zdolności rachunkowe dzieci. Świetną sprawą są też te oprogramowania poświęcone nauce języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzsss
Można dużo praktycznych programów edukacyjnych dostać w sklepie Just Soft -justsoft.com.pl. Mam okazję od pewnego czasu pracować z programem do matematyki dla szkoły podstawowej i sobie chwalę. Początkowo byłem sceptyczny do takich rozwiązań jak multimedia, ale dałem się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od dziś wiadomo, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę, więc takie ćwiczenia są rzeczywiście bardzo dobrym rozwiązaniem, żeby nie zniechęcić do nauki. Bardzo dobre efekty przynosi korzystanie z kart edukacyjnych: http://edusklep.pl/category/karty-edukacyjne np. jak chodzi o naukę języka obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza761
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://bobibobi.pl . Znajdują się tam bowiem bezpieczne gry dla dzieci. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasze dziecko miło i jednocześnie pożytecznie spędza czas. Gry edukacyjne rozwijają wiele umiejętności malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolas478
Fajne zestawienie gier edukacyjnych znajdziesz np. tutaj http://inf.edu.pl . Od siebie mogę polecić taką grę jak Bycze Oczko oraz gry od firmy Adamigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie pająk po drabinie to rewelacyjna i pełna niespodzianek śmiechu gra planszowa. Idealnie nadaje się na prezent na różne okazje. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam wszystkim serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Ja polecam gry dla dzieciaków PROLIS, które rozwijają i zmuszają do myślenia i przy tym świetnie się bawią. Np. gry ortograficzne. Fajny sposób na naukę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, zadaj zwyczajne pytanie i wątek zalany samymi spamami!!!! Polecam ci grę 5 sekund, jest świetna. Dziecko musi w 5 sekund odpowiedzieć na proste pytanie. Żółta jest dla młodszych, niebieska i czerwona dla starszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dokładnie to nie wiem, a w bibabu można popatrzeć, mają na stronie zakładkę - zabawki edukacyjne, wiec coś ciekawego się znajdzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie świetny przykład gry - http://www.hepin.pl/pol_m_GRY-Edukacyjne-164.html I moim zdaniem to powinny być właśnie gry planszowe, które będą wciągały również do zabawy rodziców. A kierunek gier komputerowych właściwy na pewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virasso9
sprawdźcie sobie Aztekium Bot - dobry program edukacyjny dla naszych pociech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×