Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgorszy tekst uslyszany od faceta lub meza..

Polecane posty

Gość gość

U mnie bylo wiele takich tekstow ale najbardziej zabolalo mnie jak podczas klotni wykrzyczal ze jestem mu obca osoba, zadna rodzina. I tu wymienil czlonkow swojej rodziny matke, ojca, brata i bratowa. Tak mnie to zabolalo tymbardziej ze niedlugo potem okazalo sie ze jestem w ciazy. I chyba do konca ztmycia bede mu to wypominac. Tlumaczyl sie potem ze chodzilo mu o wiezy krwi itp. Czym mnie jeszcze bardziej wkurzyl bo jakie wiezy krwi moze miec z bratowa?chyba do konca zycia bede mu wypominac. Bo w zadnym zwiazku nie uslyszalam "jestes obca osoba" tymbardziej jesli ze soba sypiamy i rzekomo wspolne plany. Do teraz mu docinam ze urodze polobce dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakież to więzy krwi łączą go z bratową??? gdyby mi tak mąż powiedział, to podziękowałabym za wspolne mieszkanie i życie- z obcymi nie mam na to ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to samo zapytalam. I sie zacial. Bratowa jest tymbardziej obca bo zadnego pokrewienstwa, a ze mna sypial, zyl i rzekomo planowal. I on uwaza ze sie uczepilam tego tekstu. Moze i sie uczepilam. Bo nic mnie tak nie zabolalo jak ten tekst. Nie mam od tego czasu do niego zaufania.nie zwierzam sie,nie traktuje jako kogos mi najblizszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Bo wiesz żona mojego kolegi jest po 3 porodach i w ogóle po niej tego nie widać" Sugerując mi tym samym że jednak po mnie trochę widać poród. Szkoda że zapomniał dodać " no ale ona nigdy nie pracowała i jedynym jej zajęciem jest dbanie o dzieci i siebie a Ty kochanie zasuwasz a etacie + drugi etat w domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc powinnaś być szczuplejsza od niej, skoroś taka zalatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraczenka
"Bo chce czasami odpocząć od Ciebie i pracy" juz zaczyna odpoczywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"najladniej wygladasz , jak jest ciemno " Duzo tego typu komplementow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O robocie. Ledwo co macieszynski sie jeszcze nie skonczyl., ze do roboty mam isc. Ok poszlam zarabiam. Dosc sporo. Ale w domu teraz on musi robic. Bo wtedy nic nie robil. Ja nic nie pomoge mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhchchc
"Jakas luzna jestes, jakbys sie wczoraj kochala" Po 3msc operacji ginekologicznej, z powiklaniami, mialam zakaz cwiczenia miesni kegla... Faceci tylko ciasne pisdy maja w glowie, uczucia sa nie istotne. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladamy telewizje i pokazuja modelki-wieszaki i on: Mialem kiedys taka koscista. Jak uprawialiśmy seks to wbijala mi sie koscistymi biodrami w brzuch. Nie wiem jak was ale mnie po tym tekscie zemdlilo jak wyobrazilam sobie. Nie wiem co mial na celu ten tekst ale szybkoodgryzlam mu sie przy najblizszej okazji opowiadajac jaki byly mial sprzet :) smiertelnie sie niemal obrazil choc po swojej opowiesci mowil " chyba nie masz z tym problemu?" Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co jesteście z takimi burakami? Ja i mój mąż to chyba jesteśmy z innego świata, bo jakoś ani jemu ani mnie nie przeszłoby przez gardło ubliżanie sobie nawzajem. No ale my się kochamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:34 rozumiem ze zawsze sielaneczka i jedzenie sobie z dziubkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o rodzinie i byciu obcym też doświadczyłąm - były zawsze tłumaczył, że nie spędzamy świąt razem bo święta się spędza z rodziną, a my nawet zaręczeni po 5 latach nie byliśmy. Na szczeście już przeszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo najlepiej to albo faceta nie kochac zyc z rozsadku albo byc z pierwsza miloscia do konca zycia znacie sie najlepiej i najlepiej rozumiecie. U mnie maz po przrjsciach ja tez i zwiazek jak o kant doopy by strzelil... Szczerze mowiac to najlepiej sie czulam z pierwszym chlopakiem. Ja bylam jego pierwsza on moim pierwszym tez. Ale przez glupote sie rozstalismy bo ciekawszy wydawal mi sie wtefy swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:34 rozumiem ze zawsze sielaneczka i jedzenie sobie z dziubkow? Raczej kultura osobista i wyczucie chwili, przecież to co tutaj opisyjecie to jawne chamstwo i prostactwo, nie mylić ze szczerościa.Nie musi być spijania z spijać sobie z dzióbków( piszesz dodatkowo z błędem orto), ale brak kultury też nie jest niczym , czym warto się chwalić, nie ma usprawiednliwienia dla partnera kmiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierdzisz trupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladnie pachniesz jak kielbaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzenie sobie z dziubkow? jedzenie sobie z dzióbków jak już, strzeba się było uczyć, rozwijać, bo byświdziała subtelne rożnice , a tak musisz bronić miernot, bo sama taka jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam i czytam i oczom nie wierze. Kogo Wy sobie wybralyscie? "Najgrubszy"tekst mojego meza do mnie to :" no wiesz,Natalia Szroeder to ty nie Jestes" co bylo w zartach. Ja mu na to odpowiedzialam no Bali bejem (wspaniale stulecie) to Ty nie Jestes ...i bylo kupa smiechu i po sprawie. Moze najwieksza klotnia przed nami ale to co tutaj widze to brak szacunku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:19 strzel se palcówe to Ci ciśnienie zejdzie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wszystko jasne, piszą w tym wątku kobiety zyjące z chamami, a te teksty o palcówce, tylko to potwierdzają, trzeba dopisać do tytułu,Najgorszy tekst uslyszany od faceta lub meza..Wpisy patologii i wszystko będzie ok. Tak jak myśłałam,żadna normalna kobieta w tym wątku nie poda przytkładu, bo nie związała się z panem nikt, bo sama sobą coś rteprezentuje, a nie tylko bazarowy skowyt w kazdym temacie. Niech was dalej tak traktują, bo na nic innego po prostu same nie zasługujecie, jak to się mówi, za wysokie progi na wasze nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:19 strzel se palcówe to Ci ciśnienie zejdzie hahahaha pewnie w domu często to słyszysz od swojego super misia, każdy widzi u innych to co ma u siebie . Rżyj dalej, cóż ci pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 Ty zasługujesz przesiadując na tym forum wpisując sie w temacie który uważasz za patologiczny BRAWA dla tej mocno inteligentnej inaczej pani. Wyżej srasz niż d**e masz laluniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.40 I przygadal kociol garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usłyszałam , ze nie nadaję się do rodzenia dzieci ( długo zwlekałam z tym , I urodziłam jak miałam 38 lat) . Potem- kilka lat później, okazało się, ze niestety mój mąż nie nadaje się do spłodzenia dziecka - dzieci mamy z in vitro... Takie życie przewrotne..., ech. Jesteśmy razem 16 lat i to chyba, na szczęście jedyny tekst jaki mnie zabolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 14:40 Ty zasługujesz przesiadując na tym forum wpisując sie w temacie który uważasz za patologiczny BRAWA dla tej mocno inteligentnej inaczej pani. Wyżej srasz niż d**e masz laluniu. Zgłoś gość dziś 14.40 I przygadal kociol garnkowi. Kwik plebsu, bezcenne. Kultura, poziom, erudycja na najwyższym poziomie jak was stać. BRAWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosimy o wypowiedzi w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Jesteś gruba 2. Jesteś brzydka 3. Mało zarabiasz 4. A ta X czy Y fajna jest i dba o siebie itd.itp jestem z nim dla pieniedzy, nie kocham go, tylko na dzieciach mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były rzucił kiedyś żarcik , że możemy wziąć ślub ale na drugi dzień rozwód.:) Dlatego jest tylko byłym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"musimy się rozwieść, bo moi rodzice cię nienawidzą i powiedzieli że jak się z tobą nie rozwiodę to nie dadzą mi już pieniędzy" taki tekst usłyszałam od byłego już męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×