Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bądź sobą

Najlepszy aspirator do noska

Polecane posty

Gość Damian i Asia - no bo tak
Mamy Otrivin i nie widzę różnicy między nim a Fridą albo Marimerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirator katarek
podłącza się go do odkurzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
katarek-najlepszy pod sloncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirator katarek
widocznie go nie wypróbowałaś. poczytaj opinie w sieci. w pełni bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
Zdecydowanie katarek ,fride tez mam ale sie umywa di katarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
Nie umywa sie ,pisze z tel i zjada mi litery .katarek jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhfjdhfjd
Marimer bo jako filtr może służyć kawałek waty więc praktyczne i higieniczne bo watę wyrzucam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata gluty zatrzyma
ale bakterii już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuieurr
Ale się uśmiałam z tymi bakteriami :D. bakterie nie fruwają i są zatrzymane w wacie z tego co czytałam. Wata pełni świetną izolację , zwłaszcza że ustnik jest od tej waty dość daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ten katarek korci :P Ale póki frida jest sprawna to jakoś się nie palę do kupowania nowego. Zresztą mam już w sumie duże dzieciaki i frida niedługo wyjdzie mi z obiegu. Ale słyszałam o nim dobre opinie i żałuję, ze kiedyś go nie nabyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hndndten
Nie ufałabym tak bardzo urządzeniom podłączanym do odkurzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wata gluty zatrzyma 2013.04.05 ale bakterii już nie. iuieurr 2013.04.05 Ale się uśmiałam z tymi bakteriami smiech.gif . bakterie nie fruwają i są zatrzymane w wacie z tego co czytałam. Wata pełni świetną izolację , zwłaszcza że ustnik jest od tej waty dość daleko oczko.gif kurka bez pazurka 2013.04.05 Mnie ten katarek korci jezyk.gif Ale póki frida jest sprawna to jakoś się nie palę do kupowania nowego. Zresztą mam już w sumie duże dzieciaki i frida niedługo wyjdzie mi z obiegu. Ale słyszałam o nim dobre opinie i żałuję, ze kiedyś go nie nabyłam "Prawdziwa matka umie przyznać, że egzamin z macierzyństwa łatwiej obl wata gluty zatrzyma 2013.04.05 ale bakterii już nie. iuieurr 2013.04.05 Ale się uśmiałam z tymi bakteriami smiech.gif . bakterie nie fruwają i są zatrzymane w wacie z tego co czytałam. Wata pełni świetną izolację , zwłaszcza że ustnik jest od tej waty dość daleko oczko.gif kurka bez pazurka 2013.04.05 Mnie ten katarek korci jezyk.gif Ale póki frida jest sprawna to jakoś się nie palę do kupowania nowego. Zresztą mam już w sumie duże dzieciaki i frida niedługo wyjdzie mi z obiegu. Ale słyszałam o nim dobre opinie i żałuję, ze kiedyś go nie nabyłam "Prawdziwa matka umie przyznać, że egzamin z macierzyństwa łatwiej obl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak: my mamy taki i bardzo sobie chwalimy, http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dz iecko/oddychanie/product/2718-aspirator-do-nosa-elektrycznybez- kupowania-dodatkowych-koncowek.html jest wygodny, moje dziecko szybciej znosi każdą chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×