Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorcia 38

Najwcześniejsze objawy ciąży

Polecane posty

Witajcie, Wiem że ten temat nurtuje wiele kobiet starających się o dzidziusia.Mnie również wiec była bym bardzo szczęśliwa gdyby ten wątek się rozwinął i pomógł by wielu kobietom. Dzięki za wszystkie sugestie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaaaaaa dziewczynkaaa
z tego co wyczytalam masz juz dziecko i dwa razy bylas juz w ciazy to po co taki watek zalizylas? hmmm nie masz innych tematow do rozmow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzaaaaa dziewcynkaaaa może to dziwne ale widocznie potrzebuję porozmawiać na ten temat nadal staram się o dzidziusia i teraz bardziej obserwuję swój organizm i warto wiedzieć jakie są pierwsze symptomy ciąży czasami taka wiedza może zapobiec tragedii lub przyczynić się do prawidłowego dalszego rozwoju maleństwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaPięknegoSynusia
Ja nie miałam żadnych objawów, aż do 3 miesiąca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaaaaaa dziewczynkaaa
no tak ale przeciez z wiekiem objawy sa podobne do poprzednich ciaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzaaaa dziewcynkaaa No właśnie nie do końca z wiekiem zmienia się i organizm i świadomość kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyk z jabłuszkiem
najwcześniejsze? u mnie: mega senność, brak apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
fajny temat,inne topiki padaly,albo zmienialy sie w platanine nie dotyczaca tematu. U mnie bylo tak: plamienie kilka dni przed spodziewanym @ do tego doszly okropne mdlosci,bole piersi i rozdraznienie.Jeszcze chore sny. to trwalo kilka dni.Zrobilam test i dwie krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie czekam na jakiekolwiek objawy bo z poprzednich niewiele pamiętam bo juz bardzooooo dawno to było ( 12 i 10 lat temu). Na razie mam plamienie i delikatny ból brzucha na 5 dni przed okresem i nie wiem co to moze byc czy juz poczatek czy tylko zmora comiesieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
duza dziewczynka-kazda ciaza jest inna i w 1 ciazy mozesz miec mdlosci,bole,mozesz przelezec cala ciaze w nastepnych juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaaaaaa dziewczynkaaa
skoro tak sadzisz nie bede cie przekonywala ze jest inaczej. ja przy pierwszej ciazy strasznie bolaly mnie piersi ciagle zmeczona bylam i na stojaco zasypialam i niestety mimo takich objawow nawet przez mysl mi nie przyszlo ze moglabym byc w ciazy. poronilam ale nie dlatego ze nie rozpoznalam. lekarz powiedzial ze tak sie zdarza przy pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
caffelatte-a kiedy testujesz? ja teraz mialam od polowy cyklu kilkudniowe plamienia...ciekawe co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 2 m-cu
i tylko bolą mnie piersi- zero objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaamaa, cafelate77 🌻 Właśnie w tym cyklu w 20 dniu cyklu dostałam plamienia dziś 23 dc i delikatnie brudzę na brązowo i czekam z niecierpliwością:) W grudniu miałam bardzo podobnie więc się łudzę:) Jeżyk z jabluszka dzięki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
dorcia-a jakie byly przyczyny twoich wczesniejszych poronien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
dorcia-a jakie masz dlugie cykle? to plamienie to moze byc implantacyjne:) kiedy testujesz?ja za kilka dni jak @ sie nie rozkreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaamaa Druga to ciąża biochemiczna a trzecia ciąża rozwijała się prawidłowo a w 13 tyg obumarła lekarz stwierdził wadę genetyczną lub działanie wirusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
zeby bylo jasne-planuje 2 ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spodziewalam sie ciazy, pierwszym objawem byly wieksze piersi z dnia na dzien... zalozylam sweterek, ktory zrobil sie dziwnie za krotki... tego samego dnia zrobilam test (4 albo 5 dni przed okresem) i wyszedł pozytywny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede testowac we wtorek bo do poniedziałku czekam na zmore. temp nie mierze ale jak zachecacie to moze zaczne??/ Nie chce robic sobie złudnych nadziei i wmawiac sobie objawów ale nie moge wysiedziec a raczej wylezec bo kłuje mnie podbrzusze i jak by troche w pochwie ale delikutaśnie i jakos siedzenie mi nie pomaga. A plamienie mam delikatnie brązowe jak by rozcięczone woda. Temperature zmierze rano zanim wstane z łózka i napisze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caffelatte Mam identyczne objawy a wredota powinna być niedziela poniedziałek:) Temp w pochwie utrzymuje się na poziomie 37.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mierzysz rano czy w ciagu dnia???? bo ja nie wiem czy jest jakas róznica!!!! Ale numer!!! te same objawy i ta sama data zmory!!! NO TO CZEKAMY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
ja mam 27 dc,cykle po odstawieniu tabletek to rozne,tak 30 dniowe. Wlasnie tez mam takie wielkie piersi,ale sie nie nakrecam bo przed @ tez mialam. Trzymam kciuki za pozytywne testy. CAFFELATTE-z ta temperatura to nie jesttak:)musisz mierzyc od poczatku cyklu,teraz nie ma sensu. A zauwazylyscie u siebie jakis inny sluz? Ja mialam jeszcze kilka przed wczoraj doslownie mokro.teraz cisza. Do tego rycze jak bobr,strasznie nerwowa jestem.Ale to tez mialam przed @,tylko nie takie drastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamaa
caffelatte-po 1 rano,zaraz po przebudzenniu,bedac jeszcze w lozku musisz mierzyc no i musisz to robic od poczatku cyklu codziennie najlepiej.wtedy bedziesz wiedziec czy ona ci wzrosla czy sie zmniejszyla.Tak nie majac temp.poczatkowej nic nie mozesz stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caffelatte Mierzę zawsze rano. mamaamaa najgorsze ze wszystkie te objawy można dopasować i do ciązy. Od poronienia przeszłam kilku miesięczne stymulacje cyklu i nic z tego nie wyszło a ten miesiąc był tak ciężki że zapomnieliśmy o staraniach a tu takie kwiatki przypomniał mi się grudzień było identycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×