Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

narodziny dziecka a małżenstwo

Polecane posty

Gość gość

dwa miesiace ma nasze dziecko ... juz od 7 mca nie wspołyzlismy bo maz twierdzil ze sie boi o maluszka . po porodzie nie wspolzylismy jeszcze a połog minał juz dawno . juz kilka razy proponowałm mezowi ale on mówi zeby jeszcze toche poczekac . nie wiem co jest grane . czy ma do mnie obrzydzenie czy co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widział porod? Jeśli tak to może się brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , nie był przy porodzie a ja miałam cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się brzydzi to to jakiś frajer a nie mężczyzna. Mój był przy pierwszym porodzie a drugi... sam odebrał, bo rodziłam w domu i położna nie zdążyła dojechać. Nasze życie seksualne na tym nie ucierpiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego go po prostu nie zapytasz jaki jest powód? Problemy w związku powinno się przepracowywać wspólnie a bez szczerych rozmów to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na czas ciąży i połogu znalazł sobie kochankę i teraz nadal się z nią spotyka na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanka? tez to rozwazałam ale raczej nie . mialam cesarke . rozmawialismy , mówi zeby poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, mówi żeby poczekać- ale dlaczego? Każdy człowiek jest inny i nawet jeśli kafeterianie wypiszą ci szereg możliwych powodów, to nie mówi w żaden sposób o tym, który akurat skłania twoje męża do rezygnacji ze współżycia. To mogą być zarówno okropne rzeczy jak kochanka, ale też neutralne jak np zmęczenie i zaabsorbowanie obecnością dziecka w życiu, albo piękne jak troska o twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy mezczyzna musi miec kochanke. Ja jestem obecnie w 30 tyg. ciazy. Z uwagi na ciagle ale zdrowotne, nie uprawiamy seksu. Maz mnie nie zdradza, mam pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet tez jak bylam w ciąży to nie uprawiał ze mną seksu ale mnie nie zdradzał bo nie jest jakimś dzieciakiem czy maniakiem, po prostu ustaliliśmy ze dla dobra dziecka na ten czas zrezygnujemy z tej przyjemności a teraz wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała ciąża i połóg bez współżycia, czyli rok. To nie jest żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem - dziecko ma 2 m-ce, więc 8 tygodni, połóg trwa 6 tygodni, a Ty piszesz, że minął już DAWNO:D:D:D jakaś niewyżyta jesteś, ze 2 tygodnie bez jebania to dla Ciebie DAWNO?????????????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm może porozmawiaj z nim szczerze. Ja akurat tego problemu nie mialam bo wspolzylismy dzień przed porodem a koniec pologu był bardzo wyczekiwany. Miałaś cesarke więc jakie kolwiek obawy nie powinny was dotyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mąż zwyczajnie jest zmęczony, jeśli pracuje, zajmuje się dzieckiem, w nocy też pewnie się budzi, nawet jak nie weźmie wtedy dziecka itd. Do tego psychicznie może czuć się zupełnie inaczej bo teraz jest ojcem - dla niektórych to trudny proces. Pogadaj z nim na spokojnie, inicjuj samo przytulanie czy wspólny masaż by nie czuł presji. wbrew stereotypom faceci to nie są bezuczuciowe zwierzaki ogarnięte popędem, tez mają swoje życie wewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×