Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama zasmarkanego bąbelka

Nasivin dla 3 tygodniowego dziecka.

Polecane posty

Gość mama zasmarkanego bąbelka

Mój 3 tygodniowy synek ma brzydki zielono żółty katar. Odsysam mu nosek, robie inhalacje, psikam solą morską ale maluch męczy się makabrycznie. Czy mogę mu podać po jednej kropelce Nasivinu na noc? Tego najsłabszego. Dopiero jutro idziemy do lekarza. Innch objawów prócz kataru nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podawalabym nieczego noworodkowi bez konsultacji z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało możesz na noc podać Nasivin Soft.Sama podawałam go swoim córeczką. Jutro i tak prawdopodobnie lekarz przepisze antybiotyk bo taki zielony katar to katar bakteryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammmmmmm
taki katar to już poważniejsza sprawa ale podejrzewam że lekarz i tak nic specjalnego nie przepisze bo nie ma specjalnych leków na katar dla noworodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie gadajcie głupot i nie straszcie!!! Nasivin soft moja córka miała przepisane jak miała 1,5 miesiąca!!! Taki silny katar u tak małego dziecka nie pozwala mu ssać i swobodnie oddychać a zwykła sól morska czy te krople homeopatyczne nie pomogą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammmmmmm
bobolka sama napisałaś że twoje dziecko miało 1,5 miesiąca a autorka pyta o 3 tygodniowe dziecko.Widzisz różnicę? Poza tym jutro idzie do lekarza więc po co ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammmmmmm
i trochę się mylisz bo ja przerabiałam porządny katar i pomogła sól i sprey o którym pisałam i to w przeciągu 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobolka ale 1,5 miesiąca to nie 3 tygodnie! ja też myślę ze to za małe dziecko. ja mojemu synkowi dawałam jak miał 3 miesiące. a antybiotyk to już bardzo silny lek i lepiej takim maluszkom jak nie ma absolutnej konieczności nie podawać antybiotyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammmmmmm
no niestety z katarem trzeba się przemęczyć:-(I jak najczęściej odciągać tylko nie za mocno(ja raz przesadziłam i w katarku znalazłam pasemka krwi)porządnie płukać nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co macie w ogóle dzieci????? Nic maleństwu nie będzie jak raz dostanie kropelki na noc! Poczuje tylko ulgę!! A antybiotyk i tak dostanie bo z takiego nie leczonego kataru u tak małego dziecka może wyniknąć coś o wiele gorszego!!! np. bakteryjne zapalenie płuc!! Ja mam dwójkę dzieci i nie takie rzeczy przerabiałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy katar wymaga leczenia antybiotykiem! z takich antybiotyków tylko gorsze rzeczy się wykluwają. niszczą florę jelit i później dopiero dziecko jest podatne na różne choroby, do tego problemy z brzuszkiem itp. ja bym nie dawała antybiotyku maleństwu. ale o tym decyduje lekarz a nie my. co do nasivinu to są to mocne krople. info z ulotki: "Preparatu Nasivin soft 0,01% nie należy stosować u niemowląt do ukończenia 3 m.ż" więc ja bym nie dała. wiem że maluch się męczy. dać sól fizjologiczną co chwilkę, czyścić nosek, ułożyć główkę wyżej i czekać do jutra. również polecam te krople homeopatyczne o których polecammmmmmm pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammmmmmm
bobolka tak mam dziecko a twoim współczuję Antybiotyk!!!!!Dziewczyno ty się zastanów co ty gadasz!!!!Nie każdy pediatra od razu go przepisuje.To już jest ostateczność!!!!Najpierw się próbuje innych metod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wiadomo że lekarz zdecyduje co do dalszego leczenia. Ja tylko wyrażam swoją opinie na podstawie swojego doświadczenia a mam go trochę bo zapewniam Was że moje dzieciaczki niestety często chorowały.... Od zapalenia oskrzeli przez anginę po ostrą alergię pokarmową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puknij się ty ...~!!! Ja sama nie podaję dziecią antybiotyków tylko lekarz bada dziecko i decyduje o dalszym leczeniu!!! To ja współczuję twojemu dziecku...!!!! Bo jak masz takie podejście do zdrowia to kiedyś się natkniesz czego osobiście Ci nie życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz podac, bez obaw, lekarz mi to przepisal jak mala miala 3 miesiace, kup odciagacz taki do smarek frida, pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_blaszczyk
Witam! Mój synek jak miał 5 tygodni to lekarka też kazała kropic nosek Nasivin Soft na noc, aby mu się lepiej oddychało. A za to ten sprey homeopatyczny euphorbium wcale mu nie pomógł. do bobolka- Zielony katar nie koniecznie musi byc bakteryjny. Moj synek też taki miał i był to tylko wirusowy katar. Nam lekarka zleciła jeszcze badania krwi - morfologia, OB i CRP. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam Pani doktor wczoraj przepisała Nasivin dla 3tygodniowego noworodka. Lek jest na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos stosowal nasivin u niemowlecia? faktycznie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×