Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nasz pierwszy wózek

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie, stoimy przed ciężkim wyborem wózka dla Naszego malucha który pojawi się u Nas już za dwa miesiące. Planujemy wydać do 2000 zł na wózek. Pytanie jakie wózki polecacie ? Mieszkamy na 2 pietrze bez windy. Rozważaliśmy wózki 3w1, bebetto murano, roan bass. Jednak chcialabym poznać opinie osób które mają już ten ciężki wybór za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tako Ballila. nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijamy, bo też jestem ciekawa jakie wózki są teraz na chodzie oprócz anexa. Osobiście też myślałam o roan bass ale nie znalazłam żadnych opinii o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też za dwa msc i planuje Benetton Torino.Sram już tymi Adamexami wszędzie pełno tych mydelnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebetto źle mi się wpisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie czy będziesz wnosić ten wózek na górę bo wszystkie polskie wózki to waga powyżej 15 kg a jeśli będziesz nim zjeżdżać to dość szybko zniszczą się amortyzatory. Na pewno polecam wybrać model 2w1 a fotel kupić z półki bezpieczny bo to on chroni dziecko w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam na 4p Kup używana gondole jakąś. Małego i tak będziesz musiała w wieku około pół roku przełożyć do spacerówki i co będziesz wiecznie znosic i wnosić 13 czy 15kg wózek? Wózki 2w1 są ciężkie. Ja kupiłam Adamexa i musiał mi mąż wnosić i znosic albo mama przychodziła żeby tylko pomóc z wózkiem od tego odechciało mi się spacerów. Za wózek dałam 1600zl okazało się że dziecko nie chce siedzieć w spacerowce Sprzedalismy Adamexa sraneksa za 800zl bo za więcej nie chcieli Bylismy stratni dozozylismy 200zl i kupiliśmy wózek Joie literax 4 z którego jestem zadowolona bo jest lekki składa się jedna reka i ma ogromną budke która ochroni przed deszczem lub śniegiem W dodatku wózek jest piękny Nie przepłacaj tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór wózka w dużej mierze zależy mi D ukształtowania terenu gdzie się mieszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebetto Luca. Bardzo poodba mi sie Peg Perego book ale w sumie szkod amipieniedzy skoro w gondoli dlugo dziecko nie pojezdzi a potem i tak kupi sie lekka spacerowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jeszcze zaciekawił joie mytrax, jednak gondola wyglada na bardzo lichą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam babydesign husky. Nie cackałam się z nim po schodach ani wertepach. Przeżył sporo podróży (również pociągiem) i jeżdżenia poza miastem. Nic nie popsułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Como od Milu Kids. Jest lekki zwrotny i cichy. Mały śpi w nim spokojnie. Materiał dobrze znosi częste wycieranie z "codziennych niespodzianek" Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miał ktoś xlandera? Bo cały czas myślę o tym wózku. Podobał mi się, bo jestem niewysoka a on jest taki zgrabny. Tylko ciekawe jestem opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Milu kids w Krakowie kupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukam - chcę zobaczyć na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roan marita.najlepszy na zimę.sprawdzalam przy pierwszym synku drugie dziecko dostanie go w spadku.sprawdzil sie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam wczoraj na warsztatach bezpieczny maluch w katowicach beda tez w innych miastach warto sie zapisac http://www.bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty było dużo ciekawych informacji dla przyszłej mamy, Panie pokazywał wózki, mnie najbardziej chyba anex sie spodobał, ale jeszcze trochę czasu mam do zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola92
W sklepie najbardziej podobał mi się wózek Milu kids Como. Bardzo elegancki bez udziwnień, bogaty zestaw dodatków. Czy ktoś ma ten wózek? Napiszcie jak się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądalam dzisiaj w sklepie wozki, mimo że rodzę dopiero w kwietniu. I generalnie sama nastawilam się na roan bass soft ale on waży 14kg, z wyglądu jest zgrobny mimo że typ mydelniczka, ale ma super amortyzację, fajnie się uginał. Jedynie nie podoba mi się że koła są pompowane. A drugi który przypadł mi do gustu to wózek firmy Bexa model Ultra. Jest bardzo zgrabny, waży 12kg, ma dobrą amortyzację, koła żelowe grube tak że jak coś się wbije to nie dziurawi dentki. To taka nowość w 2017 roku. Jest też z nim tak że koła są ruchome, czyli jak najedzie się na kamień czy patyk to dziecko nie odczuwa wstrząsów, bo w górę przesuwają się same koła a nie gondola. Super sprawa. Cena ok 1700 za 3w1 ale nie wiem czy w każdym sklepie tyle będzie. Fotelik do 13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z jakich miast jesteście ale 1.12 w Łodzi ma być otwarcie Bobowózków, szykuje się jakieś duże wydarzenie, mają być eksperci z wielu firm i rabaty - może warto się wstrzymać te 2 tyg pójść i posłuchać co mają specjaliści do powiedzenia a przy okazji troche zaoszczędzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to giit!jestem z okolic Łodzi, dobrze wiedzieć, bo kupno fotelika przed nami a porządny szarpnie po kieszeni. 1 grudnia jedziemy do Bobowózki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illonka23
Ale gdzie to otwarcie? bo z tego co wiem to Bobowózki już byli w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius176
No właśnie? kiedy? Ja jestem z Radomska, to mam kawałeczek dosłownie :D fajnie, dobrze wiedzieć też poczekam z zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez jest napisane ze 1 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius176
hhihi sorki :D miało być gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam Livia za 1500 waży 12 kg potem i tak kupię lepsza spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńkaa_
też poszukuje pierwszego wózka, na internecie spodobał mi się anex sport i baby design husky, jestem z Pabianic to podskoczę sobie na to otwarcie do bobowózków w Łodzi i pooglądam na żywo. Czy ktoś się orientuje czy będą jakieś rabaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×