Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nasza relacja, jak postępować?

Polecane posty

Gość gość

Napisze temat ma macierzyństwie, ponieważ jest tu dużo kobiet. Zacznę od początku. Jakiś czas temu byłam umówiona na spotkanie, ale po drodze stuknełam się z pewnym panem autem. I jak się okazało to miał być mój rozmówca. Od tamtego czasu cały czas podrywał mnie, aż w pewnym momencie powiedziałam ok, możemy iść na kolację. Od tego czasu minęły 3 miesiące, a wczoraj wylądowaliśmy w łóżku. Przyjechał do mnie, ja piłam wino, on nic, bo był autem. No i stało się. Rano zrobił mi kawę i śniadanie i powiedział, że było cudownie i dzisiaj zaprasza mnie na kolację do siebie. Nie wiem co mam zrobić. Wstyd mi za sobie, bo nie chciałam iść z nim do łóżku aż tak szybko. To mój drugi facet. Pomóżcie... Powiedzcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy czego szukasz,jeśli seksu to możesz kontynuować ,jeśli normalnego związku gdzie seks też przecież jest to trochę pofolguj,ale nie ma powodu do wstydu,seks po 3 miesiącach znajomości to w mało którym związku następuje po tak długim czasie.Wszystko było prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce normalnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowałaś jak pierwsza lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź i baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baw sie dobrze! sex jest dla ludzi, i nie sluchaj tu tego ciemnogrodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja nie chce samego seksu. Mój poprzedni związek trwał od szkoły średniej, a zakończył się 13 miesięcy temu. Mam 25 lat i chciałabym trochę stabilności w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×