Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nawiewniki okienne

Polecane posty

Gość gość

Wkurzyłam się. Z konieczności zgodziliśmy się na montaż nawiewników okiennych. Frezy w ramie już porobione i cofnąć się nie da, od 2 tygodni je mamy. Cugu w kominie jak nie byłi tak nie ma, spaliny lezą na mieszkanie, z tego kur.est.wa leci zimno (mimo że mamy możliwość zamknięcia ich to i tak piź.dzi), głośno w domu się zorbiło (mimo iż nie mieszkamy przy bardzo *****iwej ulicy to wiatr, ludzi idących chodnikiem, samochody, no wszystko słychać). Musimy grzać więcej bo to dziadostwo pochłania ciepło. Co mnie podkusiło to nie wiem. Macie jakieś złe doświadczenia czy może polecacie nawiewniki? Wiem że już po fakcie... I sorry za brzydkie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D Sorry, ale nie mogę się powstrzymać - co Ci do głowy strzeliło z tymi nawiewnikami? :D :D Wystarczy poczytać komentarze w necie (tzn zagłębić się trochę w fora, a nie czytać te sponsorowane przez producentów).. Okna wymień z nadejściem wiosny i pozbądź się tego, to chyba jedyne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry Polak po szkodzie... Czytałam, 3 lata się broniłam i na prawdę żałuję. Przyszło kilku fachowców i mówili, że spaliny w mieszkaniu czuć przez brak cykrulacji. Okna mam 6-letnie, nie są stare i w bardzo dobrym stanie, szkoda mi ich wymieniać, kosztowały sporo pieniędzy :( Masz rację. Szukam pocieszenia... niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wystarczyło uchylić okno i zobaczyć czy poprawił się ciąg kominowy. Poza tym okna mają możliwość rozszczelnienia w postaci mikroszczeliny. Twoje okna są oczywiście do uratowania - najprościej i najlepiej - odkręcić nawietrzniki, wpsiknąć piankę montażową (15 zł puszka), przykręcić nawietrzniki. Można też nautykać starych skarpet ;) Sytuacja wróci do stanu poprzedniego - nie będzie wiało ani głośniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pomysł z pianką - na pewno go wykorzystam jutro lub jeszcze dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, bo u mnie i w domu rodziców są nawiewniki i sprawdzają się naprawdę świetnie. Może to zależy od montażystów lub ich jakości? Nam robiła ta firma www.nawiewniki-szczecin.pl i w obu przypadkach wszystko odbyło się zgodnie z planem i nawiewniki pełnia swoja funkcję, dziwne że masz zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam od firmy www.nawiewniki-szczecin.pl, są rewelacyjne i nigdy się na nich nie zawiodłam. Wybierał mąż, a on zna się na rzeczy wiec byłam niemal pewna, ze się sprawdzą. :) U nas okna już nie parują, warto jest jednak czasem zaryzykować, i cos zmienić w mieszkaniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc goscia

Również mam od firmy www.nawiewniki-szczecin.pl, są tragiczne i nigdy nie byłam z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×