Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasion

nawilżacz powietrza-pomóżcie...

Polecane posty

Dziewczyny chciałam Was zapytać o godny polecenia nawilżacz powietrza. Zaczął sie sezon grzewczy, a powietrze w mieszkaniu suche ze szok,zwłaszcza wieczorami..;/ Doradzcie prosze jakis dobry nawilzacz w rozsądnej cenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nic nie doradzi..? bardzo mi zalezy na czyjejs opinii bo zakup nawilzacza zdaje sie byc w naszym domu konieczny, a nie chce kupic pierwszego lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie ktos mi odpowiedzial:) tez ogladalam ten nawilzacz.. a Ty juz jestes posiadaczka tego sprzetu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie probowalas go jeszcze ani razu? bo czytalam troche opinii o innych nawilzaczach to niektorzy pisza ze wrecz "czuc"inne powietrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie probowalam, kolezanka byla bardzo z niego zadowolona, poprostu jej coreczka jest juz duza i nie potrzebowala, wiec mi go odsprzedala, doradza mi tez w innych sprawach i ma tez kilka innych rzeczy na "zbyciu" ktore juz jej sa nie potrzebne poprostu i moze mi je dac/sprzedac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim smiesznie - fajnie wyglada powiem Ci ze ja sie nie znam, tak dobra kolezanka znajomi kuzynki i mama mowiac co mi sie przyda a co nie, ewentualnie tu wypytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa...
nawilżacze są bardzo niezdrowe. Lepiej właśnie pochłaniacz wilgoci kupić, a jak uważasz że powietrze jest za suche połóż mokry ręcznik na grzejniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono,ten kuzynki super no i ma wiecej funkcji.. no nic, pomysle nad tym ktory dostalas od kolezanki i dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa----u nas recznik to codziennosc:) ale ja i tak co rano budze sie z wysuszonym gardlem a maly juz zaczyna miec zatkany nosek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa...
mój syn ma alergie na grzyby i pleśnie i do łazienki i jego sypialni musiałam pochłaniacze kupować wilgoci a do tego oczyszczacz powietrza ( od grzybów, bakterii itd) ale jak uważacie. Mojemu bardzo się poprawiło jak wilgoć zlikwidowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa...
a może takie kamienne pojemniki na kaloryfer? za 5 zł. Po co płacić 200:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz mamy i chyba niweile daje.. ostatnio czytalam tez ze te kamienne nawilzacze sa siedliskiem bakterii..sama juz nie wiem, niby chcesz dobrze a moze wyjsc na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciakuciaa
Ja mam taki ultradzwiekowy z tchibo za 160 zl. jest bardzo maly i wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też zapoznać się z ich ofertą http://www.sternal.com.pl/ - u mnie w firmie jest taka instalacja do nawilzania i uważam,ze to świetne rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jeszcze ciekawi dokładna oferta dostępna na stronie firmy STERNAL swoją drogą nawilżacze powietrza wydają się być bardzo ciekawą opcją dla osób, które narzekają na suchość skóry i tp przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka1978
Mam nawilżacz z firmy Boneco Polska. Jest mały i cichy. Wlewam do niego olejki eteryczne i robi też za odświeżacz powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduzzka mała
ja mam Oskara Stadler Form. Faktycznie gdy grzejniki są odkręcone przynosi ulgę. i cera ładniejsza. o tym często się nie mówi, ale nawilżacz pomaga na wysuszenie skóry, na pękającą skórę na szorstką skórę. ciało nawilża się nie tylko pijąc wodę, można też z zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zapobiegać przesuszeniu powietrza niż potem włączać nawilżacz, który sprzyja bakteriom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nawilżacz powietrza jest świetną sprawą, nie tylko dla maluszka a dla całej rodziny! Ja sobie pierwszy sprawiłam lata temu, jak jeszcze nie znałam moje partnera, przez wysuszone oczy (zwłaszcza w zimie kiedy kaloryfery chodziło a na polu -20 stopni) oraz problemy ze snem w nocy, ciągle budziłam się bo pić mi się chciało. Jak zaczęłam go używać to w bardzo krótkim czasie wszystko zniknęło. W ogóle od razu przyjemniej się w mieszkaniu przebywało i kwiaty bardziej odżyły! Kiedy mój ostatni staruszek po latach służby wyzionął ducha sprawiłam sobie https://www.al.to/p/216365-nawilzacz-powietrza-hyundai-hum282.html i jestem z niego bardzo zadowolona. Wygląda jak tradycyjny nawilżacz, działa do 7h i jest bardzo cichy tak więc z powodzeniem mogę go polecić. Bo nawilżacz to naprawdę świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvetka
u nas już ponad rok działa oskar od stadler form. poczytaj sobie o nim, jest świetny <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×