Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nerwy w aptece

Polecane posty

Gość gość

stalam z 3 latkiem w aptece. wysypal kredki poprzesuwal stolik i krzeselka. a jak doszlam do okienka to zawolal siku. stalam 40minut. i warknelam az kazdemu kapcie spadly to rob pod siebie, ja drugi raz czekac nie bede. znowu z siebie idiotke zrobilam ale naprawde nie mam nerwów na czekanie w urzedach aptekach. jestem chora-bardzo. mam posterydowe zapalenie twarzy co powoduje ze jestem strasznie nerwowa. macie dobre rady.ja juz sie w osiedlowej aptece nie pokaze.czemu ten dzieciak jest taki k***a niedobry.wysypal poprzesuwal i krecil sie jak smrod w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam twarz oszpeconą i jestem strasznie nerwowa. nie wiem co robic. nie daje rady z dzieckiem.wszedzie je musze ciagnac nawet do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty chcesz od dziecka ? ze sie nudzi pol godziny stojac w dusznej aptece ?? wez kup sobie cos na uspokojenie. A jak masz problemy w takich miesjach a czujesz sie chora, to popros kogos zeby Cie przepuscil w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze nie panuje nad sobą i cos zawsze powiem. o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
Nie znam ZADNEGO 3-letniego dziecka ktore wytrzymaloby spokojnie 40 minut w kolejce. Twoje dziecko jest NORMALNE, nie wyzywaj sie na nim bo on nie jest niczemu winne. Kredki byly tam zostawione dla niego, krzeselka i stoliki tez. Szalaoo bo sie nudzilo, taki wiek i trzeba to zrozumiec i uszanowac. Wypij melisse albo bombe koniaku ;) i zabierz po poludniu dziecko na dlug spacer... i panuj nad swoimi nerwami. W koncu wystaczylo powiedziec dwa slowa, w stylu : "przosze podejsc do okienka przedemna, zaraz wracam wyjde tylko z dzieckiem do toalety".... Rozmumiem Cie, sama swieta nie jestem, tez mi sie zdarzy ze wybuchne, kazdy ma prawo sie zdenerwowac ale nie win za to dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na przyszłośc postaraj sie wybrac apteke bez kolejki, nawet gdybys miała iśc troche dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety musze isc tam. bo tam jest tanio. wydalam juz na leki 550zl. musialam dzis kupic plyn do twarzy a jest roznica 12 zl w cenie. 55 zl a 43. i kolejki. bo to tania apteka. mi nie chodzi ze dziecko. mi jest ludzi wstyd bo znowu pokazalam za przeproszeniem prostacką twarz.ciagle sie denerwuje odkad jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
Nie wiesz co robic ? Wyluzuj ! Wiem ze to latwiej powiedziec niz zrobic ale da sie :) Zobaczysz ze jak podejdzies do takich spraw na luzie to od razu te "problemy" zrobia sie mniejsze :) a i dziecko bedzie spokojniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam straszne problemy. dostalam propozycje pracy. a mam zapalenie twarzy. jezeli pracodawca mnie zobaczy to nie przyjmie.siedze w domu juz pol roku.oszaleje chyba. i ta skóra.mam czerwoną plame na pół twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ja. w aptekach u lekarza nikt nie przepuszcza. baba przede mna kupowala 15 produktow z karteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w mieście też jest taka apteka - tania i długie kolejki, ale aptekarki zawsze bez kolejki obsługują ciężarne i z małymi dziećmi. Wystarczy trzymać szalejące dziecko na ręku i zaraz proszą do okienka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiej racji maja przepuszczac? Każdy jest takim samym klientem i każdy stoi w kolejce. Tak samo u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu sie spieszy. matce z malym dzieckiem i doroslym bo maja np do pracy. czas maja tylko emeryci. i to wlasnie oni zamulaja kolejki i przez taką babe dzis czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ci do tego kto ile kupuje? Myslalas, ze jak bedziesz z dzieckiem to każdy cię przepusci? Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zawsze wypowiadaja sie malpiszony :D moj synek ostatnio plakal w wozku w kolejce, starsza, niedołęzna kobieta mnie przepuscila i poprosila o to samo wszytskich przede mna. Tak samo ja przepuszczam ludzi, jesli widze ze potrzebuja wsparcia.Nie traktuje wszystkich jednakowo, jak niektore "damy" tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sprobuj zamowic sobie potrzebne lekarstwa przez internet? To coraz bardziej popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to? Leki online? To niemozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe, mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam PharmaVitae.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×