Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie akceptacja ze strony chłopaka. Co zrobić ?

Polecane posty

Gość gość

Mam nadziej, że mi pomożecie. Jestem modelką. Mojemu chłopakowi to nie odpowiada. Ciągle namawia mnie do rezygnacji. Juz kompletnie nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma do działu Ciąża, porod i macierzyństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale sie nie dziwie normalny chlopak sie nie zgodzi na taki zawod zony czy dziewczyny jezeli ja traktuje powaznie, znajdz innego tez modela lub kogos z branzy temu bedzie odpowiadac bo sam tez pokazuje d**e publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie pokazuje swojego ciała. Najbardziej odkryte zdjęcie jakie miałam to w bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.12 a ty nie badz tyle do przodu bo w ciaze sama nie zaszlas tylko z ojcem dziecka ,lecz gdy przychodzi do badan u ginekologa pochwy to sie krepujesz nie zabierasz go ze soba lub chowasz za parawan to samo porod sama wiec ciemnogrod uprawiasz jak w rosji!A to maz ma do ciebie swiete prawo to samo do obecnosci,bo gdy nie ma Prawa to moze sobie zdradzac do woli bo ty do niego tez nie masz zadnych praw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:23- Ty to dopiero stuknięta jesteś z tymi swoimi wywodami nt badań u gina, masakra! Lecz się psycholko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak tylko w tej kwestii chce, żebyś mu się podporządkowała? Czy w ogóle lubi ci narzucać swoją wole? Jeśli w ogóle, to wiej od niego. Jeśli chodzi tylko o pracę modelki, zastanów się, na czym ci bardziej zależy - na nim, czy na tej pracy. Albo zaproponuj kompromis - tzn. nie będzie zdjęć w bieliźnie ani żadnych tego typu, "odważnych", tylko w ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jeśli chodzi o prace. Bardzo rzadko decyduje się na odważne zdjęcia w bieliźnie. Bardziej zależy mi na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go w tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go w d i to szybko. Albo szanuje twoje wybory albo wynocha. Jak mu ustapisz, znajdzie mnostwo innych kwestii w ktorych bedzie chcial ci narzucic swoja wole. Podworkowy tyran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiesz obecnie modelki wśród Polek nie są zbyt szanowane z powodu pewnej głośnej sprawy i chyba wiesz dlaczego chłopak się obawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje na Polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia dlaczego on sie obawia. 'Modelki nie sa szanowane' to brzmi jak stereotypowe myslenie i wrzucanie do jednego wora. Wiec albo 1) jest glupi i nie umie samodzielnie myslec albo 2)uwaza ze zwiazek to posiadanie kogos na wlasnosc i narzucanie mu swojej woli albo 3) jest zakompleksiony i boi sie partnerki ktora jest pewna siebie, niezalezna i ma wlasne zycie. W kazdym z tych przypadkow koles jest do odstrzalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×