Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilka90

Nie chcę karmić

Polecane posty

Gość Lilka90

Nie chcę karmić piersią jak wytłumaczyć to najbliższym i personelowi w szpitalu . Zaraz zostanę uznana za zwyrodną matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoj jak mi ciebie żal :-) nie karm żeby dziecko po tobie głupoty z mlekiem nie pociągnelo.... Już raz zakładała ten temat... Znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, stanowczo. To Twoja decyzja i koniec. Ale może jednak dasz się przekonać,? Chociaż miesiąc, dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie - "nie chcę karmić piersią". Tylko do szpitala zabierz swoje mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Normalnie, stanowczo. To Twoja decyzja i koniec. Ale może jednak dasz się przekonać,? Chociaż miesiąc, dwa.. " :o Przeczytaj ze zrozumieniem to co sama napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce zniszczyc moich piersi o ja biedna,to po co rodzilas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6mce powinnas dla dobra dziecka!jak masz mleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka90
Własnie widzę że Ty również z mlekiem głupote pociagnełas. Może jeszcze zmienie zdanie bo rodze dopiero w pazdzierniku .Chciała bym wrócić odrazu na studia , ale moja teściowa uważa że powinnam już sobie studia darować i siedzieć tylko przy dziecku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy nie chce!to po co rodzisz glupia babo,wtym wypadku nie chodzi o twoje dobro tylko dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo tak grono szarańczy wkracza . Krytyka krytyka krytyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Lilki,to ze ty nie chcesz bo jestes egoistka nie znaczy ze inni maja z ciebie przykl brac,pewnie wpadlas z ciaza i twoja mama zajmie sie dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie znaczy ze inni maja z ciebie przykl brac" A czy ktoś komuś każe brać z autorki przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak polecisz do mamusi z dzieckiem!bo co tam jestem mloda!wyszalec sie musisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja34
Typowy sterotyp matki polki .To że ktoś chce się kształcić dalej a mam dziecko nie oznacza że musi ze wszystkiego zrezygnować i być przywiązanym do dziecka 24h . Wiekszość wypowiadających się tu mamusi to może osoby którę pewnie nie mają nawet wykształacenia średniego. To że dziewczyna chce studiować oznacza że musi zostać odrazu skarcona bo przecież odbiera dziecku teraz wszystko co najlepsze pokarm bliskość itp. Wiele dzieci jest karmione od początku mlekie modyfikowanym i krzywda im się nie dzieje są tak samo zdrowe i kochane . Według mamusi tutaj świat poza dzieckiem nie istnieje . Jeśli był by temat " czy mogę mieć paznokcie przy małym dziecku " było by napewno mnósto komentarzy " chcesz zrobić dziecku krzywde " itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo odpowiedzialna kobieta wychowuje sama z mezem dziecko i odnosnie wyksztalcenia te po studiach maja faceta z zawodowek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie chcialam karmic obrzydzalo mnie to nie chcialam latac z wywalonym cyckie nie chcialam nie karmilam i spotkalam sie z krytyka innych matek w szpitalu i personelu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:35 a z wywalona dupa cie nie brzydzi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeka Cię ciężka przeprawa. Ja bardzo chciałam karmić, ale pokarmu najpierw przez 4 dni nie było, później kilka kropel odciągałam laktatorem, a dziecko na mm nie chciało nawet spróbować cycka. Pokarm zanikł. A teraz każdy ma dużo do powiedzenia na temat żywienia mojego dziecka :) mam wsparcie w najbliższej rodzinie, wszyscy widzieli jak to u mnie wyglądało. Przygotuj rodzinę, sąsiadów itp olewaj :) dziecku miłości nie daje się z cycka a z serca :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziwicie się że was krytykują? Ja nie, też krytykuje te co piją w ciąży te co palą w ciąży i te co mimo tego że mogą nie karmią bo NIE CHCĄ.... Nawet to ze wrócisz na studia nie oznacza że nie możesz karmić ( studiowałam i karmilam)... A le autorka to osoba myślałąca o sobie bo ona nie pisze ze nie może tylko ze NIE CHCĘ! Nie to nie, już na wstępie odmawiać dziecku to co dla niego najlepsze, brawo... Niby taka mądrą studiuje a nie rozumie że robi źle.... A Żeby nie było ja wykarmilam troje dzieci za każdym razem wracałam po macierzyńskim do pracy... Mam dwa kierunki studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym tu piszesz autorka ani wychowywac nie ma zamiaru,mama to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka,chciala byc mloda matka,reszta wychowania zajma sie inni,jej mama,bo ona nie skonczyla studiow,co nie neguje ,ale teraz mama pomňz,i teksty nie chce karmic nie swiadcza nic dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże,jak ja się cieszę,że z Polski wyjechałam. Córkę karmiłam tyko 3 tygodnie (jeszcze w PL),oczywiście terror laktacyjny. Ale po 3 tygodniach powiedziałam,że dość tego,nie będę się dłużej męczyć,bo karmienie wspominam bardzo źle. Teraz mieszkam w innym kraju, od razu w szpitalu poinformowałam,że karmić nie zamierzam i nikt nie robił głupich min,bo tu to jest normalne. Co ciekawe, na oddziale położniczym ok 70% kobiet karmiło od razu butlą,mało która jednak decydowała się na kp. I ani personel,ani nikt inny się do tego nie wtrącał,nie komentował,nie namawiał. Już pomijając fakt,że mam w domu starsze dziecko,które też wymaga opieki i uwagi, w związku z czym ciężko byłoby się nią zająć z niemowlakiem przyssanym całą dobę do cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co chcesz przez to powiedziec,faktycznie w Anglii nic nie musisz,ale my zyjemy w cywilizowanym swiecie kolezanko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiesz co w Szwajcarii beda sie starali cie przekonac do karmienia piersia,ale tam sa madrzejsi ludzie niz w tej Anglii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ty byś chciała nie karmić i jeszcze żeby cię wszyscy po głowie głaskali i mówili jaka jesteś wspaniała mamusia? Twoja decyzja jest egoistyczna, masz do niej pełne prawo, ale nie licz, że inni tego nie wiedzą. Weź na klatę ze jesteś egoistka i ze za taką cie będą uważać i juz. Ludzie by chcieli podejmować decyzje i nie ponosić ich konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz karmić to nie karm, ale przeciez opieka nad dzieckiem nie sprowadza sie do kp. Rozumiem, ze prosto ze szpitala, w pologu, po pierwszych nocach z noworodkiem zamierzasz lecieć na zajęcia... A nie możesz rozważyć dziekanki? Nie musisz przeciez rezygnować ze swojego rozwoju, ale wydaje mi się, ze nawet jesli wciśniesz komuś dziecko z butla będzie ci bardzo ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bos glupia i tyle. jak nie jestes gotowa na macierzynstwo, to trzeba sie bylo zabezpieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillka nie chcesz to nie karm. Przecież to jest Twoje ciało i to Ty decydujesz o swoim ciele. Karmienie cyckiem jest obrzydliwe. W ogóle macierzyństwo jest obrzydliwe, ten poród, połóg itd. FUJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka madra, a zabezîeczyc sie nie potrafilas? no to rozwijaj sie dziewczyno, rozwijaj, Ni dosc, ze kto inny mam Twje dziecko karmic, to jeszcze oczekujesz, ze wszyscy maja Ci po glowce glaskac? skrajny egocentryzm, beznadziejny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:21jak dla ciebie porod i karmienie jest be,to nie wypinaj d**y zeby cie nikt nie zaplodnil!z tym trzeba sie liczyc,swoja droga milo popatrzec na karmiaca kobiete niz te wydupione,cycate smarkule,a jak facetowi loda robisz to nie jest oblesne!!!sory ale ten tekst karmienie jest fuj pasuje do smarkuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×