Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie jestem dobra matką ?

Polecane posty

Gość gość

Od czego by tu zacząć? Kilka dobrych lat staraliśmy się o dziecko...gdy tylko spoznial mi się okres... test ... czekanie na dwie kreski i nic. Aż któregoś dnia ... pozytywny wynik ... radość, płacz. A dziś płacz, ale z innego powodu z tego jaka jestem zła matką według moich teściów. Wszystko co robię jest źle. Za duży jest na smoka, a to za gruby (waga jest odpowiednia do wielu ), a to zabiera zabawki innym dzieciom, za bardzo boi się różnego hałasu, a to ze nie robi na nocnik... :-( Czuję się bardzo źle. .. Nie umiem powiedzieć tego co myślę, bo nie chce się kłócić, ale dalej tak nie dam rady... Partner ma gdzieś gadanie ich i to samo mi mówi,ale ja tak nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ich to jest twoje dziecko i ty masz prawo decydowac co jest dla niego dobre. Moja corka ma prawie 2 lata i tez ciaga smoka do spania tylko ale nie moge jej odzwyczaic i tez nie robi na nocnik za kazdym razem tylko sporadycznie i co nie bede sie z tego powodu zalamywac przyjdzie czas to sama rzuci smoczka i bedzie siadac na nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes za miekka, odetnij sie od toksycznych tesciow i bedziesz szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.21 dokladnie, dorosli tak nie robia :) wiec dziecko tez kiedys przestanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×