Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie krytykujecie proszę, czy orgazm może zapoczątkować poród?

Polecane posty

Gość gość

Jestem dokładnie 36t4d, rano mąż zbudził mnie pocałunkami i pieszczotami i nie powiem sprawił mi dużą przyjemność (bez penetracji) od tego czasu mam lekko bolesne skurcze co 15 minut. Czy to możliwe by to był początek porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała taką pobudkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe :) Dlaczego mam krytykowac? Seks w ciazy jest naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnia, jak można takie rzeczy w ciąży! To ochydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochydne? A co to za słowo? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie,ze moze.Kochalam sie z mezem a po 2 godzinach wyladowalam na porodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takie pobudki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny, czy 36t4d to troszkę wcześnie? Na razie liczę czas między tymi skurczami, zaczynają się bólem w krzyżu, przechodzi na brzuch który robi się jak kamień ale ten ból jest raczej lekki jak przy znośnej @. Może to tylko przepowiadacze. Choć prawie 37 tydzień to chyba nie powinno nic złego się dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wywołać porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że może wywołać poród. Niby jeszcze trochę czasu Ci zostało ale normą jest też poród 2 tygodnie przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jak najbardziej, dlatego sex nie jest wskazany... jest ciut za wcześnie na poród, lepiej byłoby za dwa tygodnie, ale cóż... Jak się nie mogliście powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 34 tygodniu, uwazacie ze juz nie powinnam uprawiac seksu? mąż wprowadzil z miesiac temu abstynencje seksualna, mialam z nim porozmawiac, ze seks niczym nie grozi , ale teraz to juz nie wiem... to masturbacja tez odpada? macie jakies doswiadczenia? autorko, daj pozniej znac czy to byl porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, jeśli dziecko i ciało nie jest gotowe do porodu to nic złego się nie stanie. Sex jest nam potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie bylam w 36 tc i w nocy zaczal mi sie stawiac brzuch i bolec krzyz. Rano poszlam na wizyte do gin i dostalam skierowanie do szpitala. O 22 mialam juz bardzo mocne choc nieregularne skurcze ( takie byly dziwne do konca, np co 5 minut a po chwili 2 pod rzad). O 1.30 w nocy odeszly mi wody. O 4 nad ranem cc i synek na swiecie. A nie robilam nic nadzwyczajmego, ani seksu ani przeciazania organizmu. Samo sie zaczelo. Synek zdrowy, 3890 wazyl... Dostal 10pkt. W szpitalu mieli niby mnie przetrzymac do 37tc ale personel mial to gdzies, myslaly polozne, ze to falszywy alarm, gdy chodzilam do nich ze skurczami kazaly wracac spac i mowily, ze to na pewno potrwa... Zainteresowaly sie gdy mi wody odeszly. Podejrzewaly duze dziecko, wiec nie zgodzilam sie na sn( mialam rozwarcie na 5 i madakryczne skurcze), a ze pierwsza tez mialam cc ( po 14 godz, okazalo sie potem ze mam za waska miednice, a dziecko wazylo ostatecznie 4370) , to nie mogly mi odmowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze, po co wam te parę sekund przyjemności zeby potem się martwić cały dzień a nawet wywołać zbyt wcześnie poród... Nie rozumiem tego naprawdę. Cała ciążę jestem bez seksu i niczego mi nie brakuje... Jakbym się miała denerwować i latać do lekarza ze coś mnie boli albo coś się dzieje... Po co mi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podałaś dwie różne wagi dziecka urodzonego ( nie USG) więc ile w końcu ważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wzięłam ciepły prysznic, czekam czy ustało czy nie, na razie mam wrażenie że skurcze są lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 dzieci z 2 cc. Pierwsze ur w 40 tc z waga 4370. A drugie z 36tc 3890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z usg dzieci wychodzily duzo lzejsze, pierwsze maks. 3800 a drugie 3600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, rozumiem i przepraszam, ja też mam syna Ur. Z wagą 3890 ale druge urodziłaś olbrzymka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok. Nie wiem ile by wazyl gdybym doczekala do 40tc. Lekarze gadali ze z 4500-4700 pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie krytykantkami. Unikanie sexu nie prowadzi do niczego dobrego, najczesciej do kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, nie ma co zwalac na taka pibudke mila. Mnie to od seksu odrzucilo juz od 30tc. A widzis moj porod rozpoczal sie sam. A nic nie robilam gdy pojawily sie pierwsze symptomy w tym 36tc. Bo byla noc i lezalam. No moze nastepnego dniasie doprawilam bo wpadlam w poploch dostajac skierowanie do szpitala. 4 razy na 4pietro obrocilam, bo wizyta, bo zakupy, bo na obiad poszlismy jeszcze do lokalu a potem po torbe do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:58 - jesli ciąza przebiega prawidlowo, to jaki sens pozbawiac sie bliskosci z facetem..? zaden lekarz (a podczas ciązy bylam u 3) nie odradzal.. to po co? bo tak mi sie ubzduralo, ze to niebezpieczne? :O jak dobrze sie czulam i mialam ochote to nie odmawialam sobie i facetowi, nic sie zlego nie dzialo, nie latalam do lekarza z pytaniami. nie histeryzujmy bo to niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszło po prysznicu i po jakichś dwóch godzinach znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×