Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie ma fajnych imion dla chłopca

Polecane posty

Gość gość

Dla dziewczynek jest sporo fajnych imion a dla chłopca jest problem bo nic nam się nie poodba. Są cztery imiona, które są według mnie ładne a jakoś tak w 100% do żadnego nie jestem przekonana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stwórz sobie własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też podoba się więcej imion dla dziewczynek niż dla chłopców. Nie dość że niewiele mi odpowiada, to jeszcze mężowi się ode nie odpowiadają, więc jak się trafi chłopak to ciężko będzie coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hubert, Konrad, Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiekniejsze imie dla chlopca to Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają Mikołaj, Szymon, Daniel, Seweryn. Mężowi żadne z tych. Ostatecznie obydwoje akceptujemy Antoni ale nie chciałabym nazywać syna z braku lepszych pomysłów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam na odwrót, podoba mi się sporo imion dla chłopców, ale żadne dla dziewczynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hubert - paskudne, twarde i to zdrobnienie Bercik no prosze was Konrad kojarzy mi się z trądem Daniel - jedno z paskudniejszych imion według mnie. Kojarzy mi się z jakimś pedziem. U nas na podwórki dzieci mówily do jadnego takiego Daniela - Daułniel. Aleksander - zdrobnienie Olek jest dla mnie nie do przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie odwrotnie. Dla syna wybraliśmy zanim zaszłam w ciążę i typu nie zmieniliśmy. Za drugim razem była córka i mieliśmy bardzo duży problem. Teraz nie znamy jeszcze płci. Dla chłopca mamy wybrane, dla dziewczynki nie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czworo synów. Damian, Mariusz, Bartosz, Oskar. Co o tych imionach złego powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z imion Twoich synów ok jest jedynie Bartosz. No przeciez mówie, że mi się prawie nic z imion dla chłopca nie podoba. Wam może i tak ale mi nie, cały kalendarz przewertowaliśmy z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian kojarzy mi się z Dałniolem Mariusz kojarzy mi się z Maryjuszym śląskim ożyrokiem Bartosz kojarzy mi się z kartonem albo pedziem który wszystko łykosz Oskar kojarzy mi się z Oskarem dela Huya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam jeszcze o: Marcinie - ale jakoś nie przemawia do mnie Marcinek pedałek Krzysztof - Krzysiu pedałek z kubusia puchatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ja autorka. Marcin jest niby ok, ale to jednak nie to a Krzysztof to nie mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:03 tu autorka, idz sie lecz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wcale nie podobają imiona dla dziewczynek. Mam nadzieję że jednak będzie u nas chlopiec. Moje typy to Karol i Nikodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol zniewieściałe a Nikodem kiczowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gościu od krytyki, pochwal się może jak ty masz na imię, zobaczymy co o nim myślą inni. Jak ja nie lubię takich przegrywów życiowych, którzy nic sobą nie prezentują a wiecznie krytykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegrywa życiowego to poszukaj u siebie w rodzinie albo w lustrze kochana :)) meskie imiona w wiekszosci nie sa fajne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał, Wiktor, Błażej. Te według was też są brzydkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35Żal mi cię, musisz mieć bardzo smutne życie. Lecz się, może nie wszystko stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaraumyslow
Jak byłam w ciąży to do 20 tygodnia lekarz twierdził ze będzie syn . Wybraliśmy imiona Tobiasz , Tadeusz . Jednak jest córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejszym imieniem dla chłopca jest Janusz. Jeszcze może być Leszek, albo Zbigniew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michal to ladne imie ale bliska osoba w rodzinie ma tak na imie i nie bedekopiowac. Blazej mi sie nie podoba. Wiktor - kiedys mi sie nie podobalo, kojarzylo mi sie z rudym chlopakiem z piegami, jak bylam mala to dziadek mnie tak przedrzeznial i mowil czasem ej wiktor, ale tak z milosci. mezowi sie to imie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są ładne imiona, ale najgorsze Dawid. Dobre jest Dariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz QRWA Janusz internetu cwelas ożyrocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla dziewczynki jakie mieliście wybrane? Może Tymon Igor Feliks Florian Jonas Jonasz Miłosz Nikodem Łukasz Emil Emilian Eryk Milan Olaf Bruno Tobiasz Ksawery Mieszko Wiktor Witek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Adama i Artura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba Janusz na pewno się przejmę bo ktoś coś w internetach napisał :-D Jest dużo ładnych imion dla chłopca , ale z gustami się nie dyskutuje w końcu niektórym menszczyznom sie podobają czarne skarpetki do kolan do brązowych sandałów :-) I na kafeterii jest to samo Ciekawe te co najbardziej krytykują jak nazywają się ich konkubenci ( no chyba że WIBRATOR lateksowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×