Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zoja Kwiateczek

Nie mogę mieć dzieci i dobrze!

Polecane posty

Gość Zoja Kwiateczek

Mam 37 lat po 13 latach leczenia, cudowania włącznie z in vitro dalej nic :( Przykro mi ale może tak będzie lepiej, bo teraz to już nie jestem najmłodsza. Jak się nie udało tyle lat to trudno przynajmniej dziecko nie będzie miało podstarzałej mamy. Tak tu złośliwie i pogardliwe pisałyście o kobietach rodzących po trzydziestce, może to lepiej, że moje dziecko nie trafi w takie społeczeństwo :( Postanowiłam odpuścić, bo już nie mam sił na to wszystko. Strasznie mi źle z tym ale niech tak będzie, tak miało być, nie będę z tym więcej walczyć. Czy jest tu ktoś taki jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam mając 39. lat Walcz do 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze robisz trzeba wiedzieć kiedy zrezygnowac z godnoscią i fakt nie jesteś już młódką nie funduj dziecku mamo-babci na wywiadówce, nawet nie wiesz ile upokorzenia mu oszczędziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest przyczyna Twojej niepłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko w takim razie moze czas na adopcje,wiele dzieci potrzebuje ciepłego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********ie. Mnie mama urodzila jak miala 41 lat i nigdy nie mialam poczucia mamo-babci. Spojrz na dzisiejsze 50 latki, niektore wygladaja lepiej niz 30 stki. Zreszta dziecko odmladza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam policystyczne jajniki tylko i aż tyle. Żadne leczenie nie przyniosło skutku czasem tak bywa, że nic, a nic. Korzystałam z pięciu różnych kilinik i szpitali na przełomie tych lat. Szkoda gadać :o Adopcja nie wchodzi w grę, bo od wczoraj jestem singlem.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci tak sraczko! a ja właśnie tulę moją śliczna miesięczną córeczkę i całuje jej pachnącą główkę, to takie cudowne uczucie! Ech! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje. Ale nie poddawaj sie. Poznasz pewnie odpowiedniego faceta, zycie plata rozne figle, i jak wrzucisz na luz , i bedziesz sie starac ale na luzie to moze sie okazac ze bedziesz w ciazy :) tego Ci zycze z calego serca, i wierze ze dokladnie tak sie stanie. TishAddams9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałas chore parcie na bachora to facet nie wytrzymał. musiałas go tak cisnąć chora kuro? współczuje mu, że tyle lat musiał znosić twoje histerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345874
Uuu Kochana :) Bardzo często jest tak, że z jednym partnerem nie ma szans. Po prostu niedopasowani jakoś są ludzie biologicznie. Z desperacji pofolgujesz sobie z kimś nowo poznanym i tadaam pewnie wpadniesz :). Życie bardzo często płata takie figle :* Ściskam Cię mocno i tulę. Odpuść sobie temat. Zajmij się swoim życiem i sobą, bo życie nie polega na urodzeniu dziecka. Zobacz np. Torbicka - nie ma dzieci a nie wydaje się załamana i niespełniona :) Twoje życie dopiero się zaczyna - jego najlepsza, bo świadoma część. Ps. ja nie mam dziec****artnera (po zakończonym dłuuugim związku), mam koleżanki w naszym wieku w tej samej sytuacji. Jedna użala się nad soba i stęka a reszta :D cieszymy się wolnością i życiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz to nie masz. Lepiej nie miec dzieci niz byc samotna mama. Mowie ci to facet wychowany przez cudna kobiete, bez ojca. 32 lata i tez nie mam i nie wiem czy chce miec. Nie daj sobie wtloczyc ze jestes gorsza. Jaki masz wplyw na plodnosc jesli leczenie nie pomoglo zaden. Na adopcje bym sie nie zdecydowal. Geny tez determinuja zachowania. Wyluzuj zyj. A te wszystkie matki polki dla ktorych jedynym wymiarem jest maciezynstwo ignoruj. Jak poznasz kogos to poznasz moze sie uda. W kwesti posiadania dzieci, kasy, majatku pracy ludzie potrafia byc dla siebie takimi świniami ze szok. :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, przykre, że walczyłaś 13 lat i nic... Ja walczę dopiero rok i to o drugie dziecko i źle mi z tym, a Twoja sytuacja jest znacznie gorsza. O adopcję moga starać się również osoby samotne. W tym wieku masz sznasę jeszcze na adopcję małego dziecka (do 40stki). Przemyśl sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może przez to, że odpuścilaś zajdziesz? tak często bywa, że po latach starań jak już mamy fula i mówimy dość staraniom, nagle okazuje się że jest się w ciązy :) Ja zaszłam po kilku latach jak odpuścilam. A teraz też mam 37l. i staram się o drugie. Spokojnie, jeszcze jesteś młoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złośliwa durna babo, to mój mąż mnie zostawił, bo stwierdził, że nie będzie tracił czasu skoro ja mu nie urodzę dziecka :o tzn już od paru miesięcy się o to sprzeczaliśmy i on mi wyrzucał ciągle tą niepłodność, a od roku to już tak się psuło powoli. Docinki, pretensje. To ja ostatni rok czułam się naciskana i to mnie udowadniano, ze jestem do niczego. Ile normalny człowiek może to wytrzymać? muszę zacząć nowy etap w życiu. Po kolejnej kłótni wczoraj wystawiłam mu rzeczy za drzwi ale uważam, że tak na prawdę to on mnie zostawił i to już dawno. Przestałam się dla niego liczyć ja: żona, przyjaciółka, partnerka, a zaczęłam istnieć tylko jako potencjalny inkubator. Nie zasłużyłam sobie na takie gnębienie psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 44 lata i dwa msce temu urodziłam dziecko . Nie odczuwam moich lat , czuje sie bardzo dobrze jak młoda mama . Syn zdrowo sie rozwija i rosnie na dużego chłopaka . Jestem pozytywnie nastawiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalamuja mnie niektore komentarze. I to pisza matki... co wyrosnie z waszych dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh co za debil ... i dobrze ze sobie poszedł w długa ... znajdziesz innego faceta i zaraz bedziesz w ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za ciepłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, moze chodzi o partnera.. teraz kiedy jestes sama moze spróbuj in vitro z nasienia kogos obcego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i niech spada, poważnie! lepiej późno niż wcale. Leszczowi tylko na dziecku zalezo a nie na tobie autorko :( Zyj kochana, jeszcze kogoś poznasz, z kim bedziesz nszczęsliwa a i ciąża być moze się pojawi :) Jesteś młoda, 37l, to nie 47. Zresztą moja mama urodziła mojego brata q wieku 42l - teraz odzice odmłodnieli, a i mój brat ich kocha i się ich nie wstydzi, jakj tu niektórzy pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""""""gość dziś Bardzo dobrze robisz trzeba wiedzieć kiedy zrezygnowac z godnoscią i fakt nie jesteś już młódką nie funduj dziecku mamo-babci na wywiadówce, nawet nie wiesz ile upokorzenia mu oszczędziłaś """"""" Upokarzający to musi być dla Twojej Matki fakt, że urodziła tak głupie dziecko. Moja miała 39 jak mnie urodziła i jest najlepsza Mamą na świecie, także może czasem pomyśl, zanim napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa Jasia ;D pewno to partner byl winny. Wyniki moze mial spoko ale sie nie zgraliscie, sprobuj in vitro z nasienia obcego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autorko, moze chodzi o partnera.. teraz kiedy jestes sama moze spróbuj in vitro z nasienia kogos obcego? o ludzieeeeeeeeeeeeeee nigdy ! mało zdrowych facetów chodzi po ulicach którym zycie sie nie ułozyło a oferuja nie tylko sperme ale opieke i miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,ze odpuscilas,teraz to tylko patrzec jak ujrzysz 2 krechy :) Nawet nie wiesz ile kobiet po odpuszczeniu z nienacka w ciaze zachodzi.Tak bylo z moja siostra starali sie o dziecko 15 lat,zaliczyla pare poronien takich bardzo wczesnych i w sumie bez konkretnej przyczyny,z medycznego punktu widzenia bylo wszystko ok.No i gdy odpuscila,wyciszyla sie i przestala myslec o dziecku zaszla w ciaze a dzis jej syn ma 2 latka jest okazem zdrowia i oczkiem w glowie calej rodziny.A chce dodac ze siostra gdy zaszla w ciaze iala 39 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w takiej sytuacji bym się starała o adopcję... do niedawna łatwo było samotnej matce załatwić to na ukrainie ale chyba teraz to juz raczej nie funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne takie słodkie to i piekne miec dzieciaka po trzydziestce :o weście się w łeb palnijcie. staruchy was rodziły i co tak fajnie wam było jak inne dzieci miały młode, fajne, zadbane mamy z polotem i werwą, a wy sterane i siwe babuszki? wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 13.30 co Ty pleciesz człowieku? ty jestes facetem wiec nie rozumiesz, co czuje kobieta w tym wieku... nie wiesz jak sie czuje kobieta ktora nie moze urodzic, sama5lat sie staram i nic. Mozesz na to popatrzec z perspektywy chlopca bez ojca i z perspektywy faceta a nie kobiety.. rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy pleciecie ???? przypadkowa sperma ???? adopcja??????????? autorka nadal moze miec swoje dziecko i z ukochanym mezczyzna . Co za głupoty wypisujcie ciekawe czy wy byłybyscie takie chetne na owa sperme od niewiadomo kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wąchaj bidon gimbazo x matka mnie urodzila jak miała 21l. i zero dla mnie czasu, brata urodziła jak pisałam wyżej -42l. - ma mase dla niego czasu. Nie widziałam w swoim otoczeniu żadnej z wyglądu staruchu, która urodziła po 30-stce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×