Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę sobie wyobrazić że drugie dziecko pokocham tak mocno jak pierwsze.

Polecane posty

Gość gość

Czy to normalne? Jak córka była w brzuchu to też nie wiedziałam jak będzie(jak wygląda miłość do dziecka). Jak się urodziła kochałam ją od pierwszego spojrzenia ale teraz ma 3,5 roku i kocham jeszcze mocniej,jest najcudowniejszym najwspanialszym dzieckiem jakie mogłam sobie wymarzyć. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak podzielić uczucia na dwoje( wkrótce zaczniemy się starać o rodzeństwo dla niej) czy to normalne? Jak zobaczę po porodzie drugie to też będzie tak samo wspaniałe i kochane?? Prosze tylko bez obrażania. Poprostu nie mogę sobie teraz tego wyobrazić. Jak to było u was drobie mamy z drugim dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córkę 4 lata i syna 3 miesiące. Jak tylko zobaczyłam synka to poczułam tak niesamowity przypływ miłości ze nie da się tego opisać. Kocham go tak samo mocno jak córkę. Fajnie mieć dwójkę dzieci :) miłość się mnoży a nie dzieli i coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla kocham nad zycie bla bla. Z drugim bedzie identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś zadawalam sobie to pytanie. Mam trzech synów, każdego kocham bardzo, na pewno nie tak samo, bo dzieci są inne. Z pewnością równie mocno, ale jednak inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokochasz :) Ja z tego samego strachu w ogóle bałam się zajść w drugą ciążę, bo bałam się, że skrzywdzę to drugie dziecko nie kochając go tak jak pierwsze. Jednak nic takiego nie miało miejsca :) Starszy synek ma 5 lat, młodszy 3 miesiące i jak młodszy synek pytał którego z nich kocham bardziej to powiedziałam mu, że musi inaczej sformułować pytanie, bo kocham ich tak samo mocno, ewentualnie starszego kocham dłużej, i to jest jedyna różnica. Gdzieś kiedyś czytałam, że jak rodzi się kolejne dziecko to w sercu matki robi się więcej miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiace i juz mowi :) geniusz ci rosnie gratuluje : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeżeli planujesz drugie dziecko mimo że nie jesteś w stanie pokochać innego dziecka niż pierwsze to troche to nie trzyma sie kupy nie uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze barfziej niz pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam nie martw się, taką miłość się mnoży a nie dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×