Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie moge znalezc pracy w duzym miescie

Polecane posty

Gość gość

2 miesiace temu przeprowadzilismy sie do Wroclawia za praca meza, od tego czasu bezskutecznie szukam pracy. Wczesniej pracowalam w administracji w malej firmie i robilam wszystko od umawiania spotkan, obsluga poczty, szykowanie dokumentow do ksiegowosci i robienia zestawien. Wysylam Cv do pracy na recepcji, w administracji, hotelu, nawet do sklepow z ciuchami. Zostalam kilka razy zaproszona na rozmowe, wtedy wyjasniono mi, ze musze odbyc godziny probne za darmo a pozniej moze umowo zlecenie. Innym razem podczas rozmowy stwierdzono, ze jednak szukaja studentow. Doradzcie gdzie szukac pracy, bo mam wrazenie, ze cale miasto jest zdominowane przez studentow, albo trzeba miec znajomosci. Jestem dyspozycyjna (corka jest na tyle duza, ze sama wraca ze szkoly).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukać, szukać i szukać. Jak wymagają, to przejdź to darmowe szkolenie, kiedyś gdzieś się zahaczysz jak będziesz dobra. Masz wolny czas to zrób jakiś kurs, zwiększysz sobie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal szukam pracy biurowej, choc czasem mysle zeby isc na kase do marketu. Co zrobic najlepiej nadal szukac czy isc na kase? Zdaje sobie sprawde, ze jezeli utkne w pracy na kasie z czasem bedzie trudniej zmienic to na lepsze zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,dziewczyn studiujących z Twoimi umiejętnościami w dużych miastach jest zatrzęsienie. W miastach takich jak wawa, kraków, Gdańsk (gdzie jest dużo wyższych uczelni) jest pełno studentek- a takie zwykle mają pierwszeństwo w takich robotach (młode, reprezentacyjne i w dodatku z zniżkami za zatrudnianie studentów). Ponadto takich prac administracyjnych (które może wykonywać wiekszość kobiet) nie jest aż tak dużo....Mam nadzieję, że wyjaśniłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:08 tak zdaje sobie z tego sprawe, z reszta to samo napisalam w pierwszym poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może przekwalifikowanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:09 tak tez chce zrobic, ale musze sie liczyc z tym, ze potrwa to powyzej kolejnych 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że w takich dużych miastach szybko się coś znajdzie, ale widzę że chyba niekoniecznie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak pieprzą tutaj , że praca jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po studiach humanistycznych latami szukałam pracy w Poznaniu- nic nie znalazłam... a tak kazdy zawsze szczeka ze w duzych miastach pracy zatrzęsienie, i teraz dopiero zdziwione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego cieszę się że pis bierze się za oskladkowanie umów zleceń dla uczniów i studentów. Juz te siusiumajtki z mlekiem pod nosem i ukraińskie nieletnie kur.ewki przestaną mieć pierwszeństwo. Czas na 30 latkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 msc to niedługi czas birac pod uwage procesy rekrutacji. Cierpliwosci i cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:42 na wiekszosc wyslanych cv dostalam mailowa odpowiedz, ze nie przechodze dalej i ze moje cv nie bedzie rozpatrywane, zycza powodzenia itp. Jesli chodzi o rozmowy na ktorych bylam to okazalo sie, ze chca studentow, albo praca probna za darmo. 3 rozmowy w korpo, po ktorych nie przeszlam nawet do nastepnego etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było zostać programistą i 15k by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysylalam cv nawet do sklepow z meblami, art do domu i nic. Dostalam tylko maila zwrotnego, ze nie beda rozpatrywac mojego cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłałaś CV do firm programistycznych? podobno biorą nawet ludzi, którzy nie potrafią programować bo tak ludzi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biedronce biora ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiäce to krótki czas. Ja 2 lata temu przeprowadziłem się do Warszawy z Lublina. Z zawodu jestem architektem i wówczas miałam już 6 letnie doświadczenie w biurze projektowym. Jak zaczęłam szukać pracy to się załamałam. Ofert było bardzo dużo i byłam na wielu rozmowach ale wszędzie śmieciówki proponowali i to za marne pieniądze. Szukałam 4 miesiące aż w końcu założyłam działalność i na tej zasadzie pracuję w biurze. Jednym słowem nędza. Mam wrażenie że zatrudnienie na etat można dostać tylko w budżetówce lub korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:20 niby krotki, ale dostalam odp negatywna na wszytkie moje wyslane cv. Przed wyjazdem juz slalam cv, teraz widze, ze pojawiaja sie ciagle te same oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz jakiś język dobrze żebyś mogła z nim pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam angielski i francuski na poziomie b1/b2 dlatego mysle o kursie jezykowym, zeby dojsc do wyzszego poziomu i wtedy szukac na nowo w korporacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz studia ukonczone? Tak soboe teraz mysle o moim szukaniu pracy i wczesniej sadzilam, ze jakakolwiek praca to zawsze będzie (tez duze miasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:41 administracja plus szkolenia dot. rachunkowosci, plac itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw polskiego się naucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw na język bo język + administracja to na pewno znajdziesz pracę we Wrocławiu. Musisz mówić na na dobrym B2, żeby bez problemu pisać maile lub z kimś przez telefon rozmawiać. Probowalas Capgemini, IBM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
capgemini ma najwiecej ofert w krakowie, w ibm szukaja specjalistow z it, postulowalam do volvo i innej firmy w ktorej szukali ludzi ze znajomoscia jezykow i ksiegowosci, ale niestety tam mi sie nie powiodlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysylaj gdzie sie da, szukajcie a znajdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×