Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie podanie znieczulenia z powodu niedostępności anestezjologa

Polecane posty

Gość gość

Czy zdarzyło się Wam? Jaki to był miesiąc? Pytam bo zastanawiam się jakie szanse na znieczulenie mam w sezonie ulopowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tak, że anestazjologa nie ma w ogóle, inna sprawa że może być np. na cięciu albo z inną pacjentką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi rozumiem o znieczulenie zewnątrz-oponowe przy porodzie siłami natury? Z tego co się orientuję to zależy od szpitala. Szpital w którym rodziłam w tamtym okresie nie miał w ogóle tej opcji do wyboru, a aktualnie ją ma, ale w godzinach pracy anestezjologa czyli chyba do 15:00, później może być problem. Tak więc radzę się zorientować u Ciebie w szpitalu. Inna sprawa: nie nastawiaj się (tak czy inaczej) na to, że będziesz miała to znieczulenie na 100%, bo są przypadki w których nie można go podać, m.in zbyt małe rozwarcie. ZZO spowalnia również przebieg porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiem o tych wszystkich ograniczeniach, ale jeśli chodzi o same godziny pracy anestozjologa to zwykle jest całą dobę. Martwią mnie tylko te urlopy. Rodzę na przełomie lipca i sierpnia, więc to chyba, poza okresem Świąt, najgorszy możliwy czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×